Propunere clasament lunar/anual

Danny Tommy

Trapper
Propun introducerea unor clasamente periodice (lunare si anuale) pentru luptele Pvp:

Exemple de clasamente periodice:


Fort:
Cele mai multe daune
Cele mai multe ferite
Cele mai multe lovituri nimerite
Cele mai multe lovituri incasate
Cele mai multe runde fantoma
Cele mai multe lovituri critice
Cele mai multe ko




Duel:

Clasament de dueluri castigate
Clasament de experienta castigata in duel
Clasament de daune dade in duel
Clasament de lovituri nimerite in duel
Cel mai mare hit
Cele mai multe dueluri initiate




Aventuri:

Cele mai multe aventuri jucate
Cele mai multe daune date
Cele mai multe ko
Cel mai mare hit
Cele mai multe daune date intr-un joc

Orase:

Cel mai bun oras la daune
Cel mai bun oras la ferite
Cel mai bun oras la prezenta


La final de luna/an jucatorii aflati in frunte clasamentelor ar putea sa fie si recompensati cu o realizare/titlu/premiu/ oup sau chiar niste puncte, asemanatoare celor de veteran, care sa poata fi folosite in shop

Asemanator west-forts, introducerea unor clasamente periodice, ar putea determina anumiti jucatori sa fie mai competitivi.
 
Ultima editare:

Emeer

Gunman
Propun introducerea unor clasamente periodice (lunare si anuale) pentru luptele Pvp:

Exemple de clasamente periodice:


Fort:
Cele mai multe daune
Cele mai multe ferite
Cele mai multe lovituri nimerite
Cele mai multe lovituri incasate
Cele mai multe runde fantoma
Cele mai multe lovituri critice
Cele mai multe ko




Duel:

Clasament de dueluri castigate
Clasament de experienta castigata in duel
Clasament de daune dade in duel
Clasament de lovituri nimerite in duel
Cel mai mare hit
Cele mai multe dueluri initiate




Aventuri:

Cele mai multe aventuri jucate
Cele mai multe daune date
Cele mai multe ko
Cel mai mare hit
Cele mai multe daune date intr-un joc

Orase:

Cel mai bun oras la daune
Cel mai bun oras la ferite
Cel mai bun oras la prezenta


La final de luna/an jucatorii aflati in frunte clasamentelor ar putea sa fie si recompensati cu o realizare/titlu/premiu/ oup sau chiar niste puncte, asemanatoare celor de veteran, care sa poata fi folosite in shop

Asemanator west-forts, introducerea unor clasamente periodice, ar putea determina anumiti jucatori sa fie mai competitivi.



Pro la toate !
 

Danny Tommy

Trapper
In mod normal ar fi trebuit sa raspunda si un admin la propunerea aceasta. eventual sa zica ca va fi transmisa mai departe. Insa banuiesc ca sunt mult mai ocupati cu stersul mesajelor de pe forum...

Va multumesc pentru parerile voastre, am postat propunerea si pe forumul de pe beta, poate cine stie, candva chiar o sa se implementeze si treaba asta.
 

adsum

Gunman
Într-adevăr, am fost ocupați să ștergem postările ălora cu limbaj colorat. Ce să facem dacă unii confundă forumul cu mahalaua?
Consider bună propunerea și cu siguranță va fi transmisă mai departe. Sper să nu fie și asta considerată "glumă de admin român".
Mai departe ține doar de "mămica inno".

Nu cred ca vor face asta prea curând da ar fi o propunere pentru noul venit adsum și sa fie postate săptămânal pe forum la sfârșitul săptămânii.

Nu am ce să postez din moment ce nu pot fi contorizate în niciun fel. Nu dispunem de o funcție care să ne ajute în acest sens.
 
Într-adevăr, am fost ocupați să ștergem postările ălora cu limbaj colorat. Ce să facecem dacă unii confundă forumul cu mahalaua?
Consider bună propunerea și cu siguranță va fi transmisă mai departe. Sper să nu fie și asta considerată "gluma de admin român".
Mai departe ține doar de "mămica inno".



Nu am ce să postez din moment ce nu pot fi contorizate în niciun fel. Nu dispunem de o funcție care să ne ajute în acest sens.
Mersi dacă ai trimis acest lucru mai departe.
Romani trebuie recunoscuți pentru ceea ce au făcut că lumea era diferita dacă romani nu inventau anumite lucruri.
Nu mai ca nu am luat destule aplauze pentru munca depusa.
 
Sus