Propunere de "activitate" pe lumile de joc

DeletedUser20819

Guest
Degeaba...nu vad cum ar putea pune in miscare lumile...dueluri, si fara concurs, tot le dai...si oricum sanse au doar cei cu iteme si build bun de duel...
 

DeletedUser23483

Guest
Mai bine se organiza acest turneu cu 4 administratori.2 nivele ale turneului-1 nivel pentru jucatorii cu nivele intre 50-100,iar al 2-lea intre jucatorii de 100-120.Era oarecum echilibrat.Nu-mi spuneti voi mie ca un nivel 50 lesina adminul si/sau intra la cioclu cu adversari de nivel 120.
 

DeletedUser9036

Guest
sunteti haiosi ... o singura data pe ora avem voie sa atacam ?

pai chiar nu putem sa atacam pe nimeni in joc decat... o singura data pe ora

la ce ati mai inventat o pedeapsa pentru ceva imposibil ??- e imposibil sa ataci pe cineva in jocul asta de 2 ori pe ora :blink::blink:

si mai haiosi sunt cei care vad ca e un event pentru duelisti si imediat implica forturile in discutie. fixatii pe fort , ca altceva nu imi dau seama :)

puteti sa incercati ideea- e super ok. nu imi dau seama cum va misca lumile si serverele dar mi se pare ok sa se dea recompense pentru dueluri. si sa ne testam abilitatile pe un admin

intrebare - adminul isi va reeface hp-ul ? dupa fiecare duel? cred ca si asta conteaza foarte mult :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sunteti haiosi ... o singura data pe ora avem voie sa atacam ?

pai chiar nu putem sa atacam pe nimeni in joc decat... o singura data pe ora

la ce ati mai inventat o pedeapsa pentru ceva imposibil ??- e imposibil sa ataci pe cineva in jocul asta de 2 ori pe ora :blink::blink:

si mai haiosi sunt cei care vad ca e un event pentru duelisti si imediat implica forturile in discutie. fixatii pe fort , ca altceva nu imi dau seama :)

puteti sa incercati ideea- e super ok. nu imi dau seama cum va misca lumile si serverele dar mi se pare ok sa se dea recompense pentru dueluri. si sa ne testam abilitatile pe un admin

intrebare - adminul isi va reeface hp-ul ? dupa fiecare duel? cred ca si asta conteaza foarte mult :)

pe admin il poti ataca din 10 in 10 minute.
Si da, reface.
 

DeletedUser9036

Guest
pai nu vad sensul eventului... atacam 20 in acelasi timp si impartim recompensa .

mare chestie :P

glumesc si eu... poate reusim sa atacam 100 in acelasi timp. :ras:
 

DeletedUser

Guest
pai nu vad sensul eventului... atacam 20 in acelasi timp si impartim recompensa .

mare chestie :P

glumesc si eu... poate reusim sa atacam 100 in acelasi timp. :ras:

are in jur de 4-5k hp, 400+ ferire.

Si te asigur ca mai multi de 10 sa dai la secunda nu gasesti.
 

DeletedUser24699

Guest
Ideea asta a murit? Mie mi-ar face o foarte mare placere "sa dau" in admini. :whistle:
 

DeletedUser9036

Guest
se pare ca da... e propusa acum ceva timp.

Twightshine- multumesc de lamuriri.

totusi tot nu inteleg de ce se impune o interdictie pasibila de pedeapsa in cazul incalcarii daca se poate in mod elegant sa se pastreze sistemul clasic aplicabil la playeri- adica adminul sa nu poata fi atacat decat 1 data pe ora...
adica e putin ciudat- de ce sa nu fie ca la playeri- 1 singur duel pe ora si trebuie sa lase sa fie duelat la 10 minute cu interdictia de a fi duelat doar 1 data pe ora... :confused:
 

just4fun

The Boss
exista o setare aplicabila conturilor de admin ce permite sa fie atacat de catre orcine - in felul acesta, ofera oricarui jucator sa atace, indiferent de nivelul de duel.
daca ar fi ca la jucatori, adminul nu ar putea fi atacat de jucatori de nivel mic sau cu nivel de duel la fel de mic.
 

DeletedUser9036

Guest
am inteles.

pe fiecare server sunt orase axate strict pe duel. si desi duelistii nu sunt atat de multi ca fortistii de exemplu totusi vor fi amatori care sa dueleze adminii nu neaparat pentru recompensa cat pentru a-si testa buildurile.

ideea e frumoasa si interesanta. nu cred sincer ca va vitaliza cu ceva serverele ( toti vor lucruri facile date gratuit si fara sa fie implicati cumva ) insa pentru o parte dintre cei care joaca de mult timp va fi foarte distractiv in caz ca vreti sa o implementati candva.

stim ca faceti munca voluntara si ca e vorba de timpul vostru . asa ca asteptam cu rabdare sa vina un moment bun in care sa o puteti pune in aplicare. eu personal astept pe georgia :hmf:
 

DeletedUser24699

Guest
exista o setare aplicabila conturilor de admin ce permite sa fie atacat de catre orcine - in felul acesta, ofera oricarui jucator sa atace, indiferent de nivelul de duel.
daca ar fi ca la jucatori, adminul nu ar putea fi atacat de jucatori de nivel mic sau cu nivel de duel la fel de mic.

Banuiesc ca turneul de dueluri e un test ca sa vedeti daca ideea asta are rost, nu?
 

DeletedUser17140

Guest
@regele1:"Chestia asta ii va pune in miscare doar pe duelistii de nivel mai mare de 100,care probabil ca mai joaca the west.

Ar trebui sa se faca ceva la care sa poata participa toata lumea,nu doar cei axati pe duel."



Corect,ceva nu doar pentru duelisti ci pentru tota lumea.
 

DeletedUser25592

Guest
Să se bage pentru dueliști.Fortiștii au oup de la fort,dar dueliștii nimic.Măcar avantajul ăsta să fie.Pro pentru idee.:whistle:
 

DeletedUser25424

Guest
Mai demult a propus cineva, ca la misiunile repetabile sa fie 3 misiuni din care alegi una din ele si sa dea oup in functie de misiunea aleasa cu duelist mai prost, bun si foarte bun ( 1 oup, 2 oup si 5 oup). Mi se pare o idee buna, ar merita macar propusa mai departe :Ph34r:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25592

Guest
Mai demult a propus cineva, ca la misiunile repetabile sa fie 3 misiuni din care alegi una din ele si sa dea oup in functie de misiunea aleasa cu duelist mai prost, bun si foarte bun ( 1 oup, 2 oup si 5 oup). Mi se pare o idee buna, ar merita macar propusa mai departe :Ph34r:

Off-topic - Bagă la topicul din această săptămână.
On-topic-Cred că-i momentul să băgați ideea,măcar pe l1 :)
 

DeletedUser9036

Guest
@regele1:"Chestia asta ii va pune in miscare doar pe duelistii de nivel mai mare de 100,care probabil ca mai joaca the west.

Ar trebui sa se faca ceva la care sa poata participa toata lumea,nu doar cei axati pe duel."



Corect,ceva nu doar pentru duelisti ci pentru tota lumea.

pai sa vina si fortistii sa dueleze adminul si gata- e pentru toata lumea. <3W
 

DeletedUser

Guest
Pot propune si eu ceva? S-ar putea sa se reia turneul de poker? Era foarte frumos acum cativa ani cand exista. Cat timp se desfasura un duel sau o munca nu mai pierdeam timpul uitatandu-ne cat mai dureaza acesta si castigam si bani multi jucandu-ne. Acum s-ar putea lua in consideratie si oup si sa existe premii pentru cel mai lung sir de victorii, cel mai lung sir de full si multe altele. Cati dintre voi ati dori acest lucru?
 

DeletedUser

Guest
Pot propune si eu ceva? S-ar putea sa se reia turneul de poker? Era foarte frumos acum cativa ani cand exista. Cat timp se desfasura un duel sau o munca nu mai pierdeam timpul uitatandu-ne cat mai dureaza acesta si castigam si bani multi jucandu-ne. Acum s-ar putea lua in consideratie si oup si sa existe premii pentru cel mai lung sir de victorii, cel mai lung sir de full si multe altele. Cati dintre voi ati dori acest lucru?
Sa sti ca si eu as vrea sa revina poker :D
 
Sus