Propunere deteriorare iteme

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:Deteriorarea armelor si hainelor
Descriere:Propun ca unele iteme sa se deterioreze gen:Pusca-->Pusca ruginita
Sau de exemplu ai un palton si iti va aparea ba palton de lux decolorat,rupt,sfasiat,descusut.
Hainele vor putea fi "reparate" la croitor contra unei sume,la fel si esarfele sau curelele.
Armele dupa ce vor rugini nu vor mai putea fii reparate.
Toate itemele fara aura se vor deteriora.
Avantaje:Joc mai real,un mod de a ne cheltuii bani.
dezavantaje:Amu o sa ziceti ca dece itemele cu aura nu se vor deteriora si ca playeri mici vor fii in dezavantaj,si ca cum se vor strica itemele:tumble::shoot::boone::cooln:
 

DeletedUser

Guest
S-a mai propus chestia asta cu deteriorarea itemelor,eu iti dau un CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Se vede ca toti copii ce nu stiu juca dau contra.Deoarece pentru ei 4000-5000 sunt importanti
 

DeletedUser9742

Guest
se vede ca vrei sa faci multe posturi, ca sa cresti in forum, dar te rog nu mai veni cu ideii deastea, care in primul rand cei de level 1-10 ce fac, ei au putin bani:boone: nu te gandesti????????
si mai am o intrebare obiectele cum ari fi pusca ruginita, la alea ce se mai intampla?

deci CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Idea nu-i bine gândită, te-ai grăbit să faci topicul. Dacă reformulezi, ceva mai corect poate îţi dau un pro. Votul meu, contra.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA :mad::razz::razz: Deoarece trebuie mereu sa te duci sa iti repari arma si asta insemna bani si ...
 

DeletedUser18242

Guest
se vede ca vrei sa faci multe posturi, ca sa cresti in forum, dar te rog nu mai veni cu ideii deastea, care in primul rand cei de level 1-10 ce fac, ei au putin bani:boone: nu te gandesti????????
si mai am o intrebare obiectele cum ari fi pusca ruginita, la alea ce se mai intampla?

deci CONTRA
Lasa ma nu mai zice tu de alti am vazut pe forum numa idei de tale care nu prea au rost,asta e mai buna decat ideile tale.In legatura cu ideia deteorarari itemelor nu sunt deacord deoarece:vom conusma multi bani<3W
CONTRA
 

DeletedUser10625

Guest
Contra

NE CAM DAM CU STANGUL IN DREPTUL... Nu vad cum mi-ar imbunatati jocul...
 

DeletedUser21007

Guest
Nume sugestie:Deteriorarea armelor si hainelor
Descriere:Propun ca unele iteme sa se deterioreze gen:Pusca-->Pusca ruginita
Sau de exemplu ai un palton si iti va aparea ba palton de lux decolorat,rupt,sfasiat,descusut.
Hainele vor putea fi "reparate" la croitor contra unei sume,la fel si esarfele sau curelele.
Armele dupa ce vor rugini nu vor mai putea fii reparate.
Toate itemele fara aura se vor deteriora.
Avantaje:Joc mai real,un mod de a ne cheltuii bani.
dezavantaje:Amu o sa ziceti ca dece itemele cu aura nu se vor deteriora si ca playeri mici vor fii in dezavantaj,si ca cum se vor strica itemele:tumble::shoot::boone::cooln:
pro dar mai reformuleaza te rog spre exemplu armele ruginite ar deveni praf daca nar merge reparate la armurier deci repet mai reformuleaza putin
 

DeletedUser13885

Guest
dupa ce ca cersiti bani pe toate lumile daca se implementeaza asa ceva..pentru reparare ai nevoie de bani.:tumble:
 

DeletedUser

Guest
CONTRA-nu ne ajunge ca deabia avem bani pentru unele iteme care sunt destul de ieftine?! mai vrei sa dam bani si pe asta?
 

DeletedUser

Guest
Contra
Propunerile astea ale voastre or facut tw asa 'naspa' acum.. inainte era cel mai tare joc, era westul clasic... iti faceai oras.. atacai, arme de piata nu ca acum toti au peacemakerul lui bily, revolverul lui young ala ..si tomahawk de aur.. ce naiba frate
Si forumul vad ca este invadat de noi tarani .. mama cand ii vad la spam acolo X_X
 

DeletedUser

Guest
"Avantaj: sa ne cheltuim banii."


Nu toti au milioane in conturi,sa stii....

Ideea e buna cu deteriorarea,dar da-ti seama,iti iei Colt de Aur,smecherie nebunie pe tine ,dupa o luna ti se duce drq (scuzati abrevierea) ,si nu merge sa il repari,ce faci?
Te rogi de admini sa iti scoata ideea din joc?


CONTRA!
 

DeletedUser21007

Guest
Contra
Propunerile astea ale voastre or facut tw asa 'naspa' acum.. inainte era cel mai tare joc, era westul clasic... iti faceai oras.. atacai, arme de piata nu ca acum toti au peacemakerul lui bily, revolverul lui young ala ..si tomahawk de aur.. ce naiba frate
Si forumul vad ca este invadat de noi tarani .. mama cand ii vad la spam acolo X_X

daca tot o spui asa multumesc de ce nu ai pune o propunere sa se stearga forumul sa nu mai fie idei dinastea pro...e asa ca nu te supara dai doar contra nu mai comenta asa :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Sunt contra. S-a mai propus aceasta idee. si in plus siasa uni poarta haine proaste ca ii ajuta la o munca daca sar mai aproba si chestia asta se face praf jocul!


CONTRA!
:ranger:


 
Sus