Propunere FORTURI : un all in cu absolut toate itemele existente la forturi dupa modelul urmator:

Anadolu140

Greenhorn
Propun o noua evolutie a forturilor,in care sa existe un magazin de forturi inainte de fiecare batalie cu 1 ora,langa fortul in cauza care sa contina absolut toate itemele existente la pretul lor de 13-7-9-2k. Sa putem sa cumparam aceste iteme pentru a putea intra la fortul respectiv cu ele si cand se termina fortul sa dispara din inventar iar banii castigati din vanzarea lor sa=i ia orasul care a castigat batalia.chiar si updateuri posibile din acel magazin dar sa nu ramana dupa terminarea fortului.
EX eu lv 70 am 70k in inventar si vreau la fort,imi cumpar un set de 70k si intru cu ele.Eu m-am distrat,m-am jucat cu iteme super bune si castigatorii fortului (orasul) ia banii.

ex din 80 persoane la 1 fort,30 vor sa faca asta. 30x 70k =2.100.000. adica un nou premiu in plus pentru castigatorii de forturi dar si un nou avantaj sa intre absolut oricine fara sa munceasca mult.

Si puteti gasii voi undeva unde pot fi bagati acei 2mil facuti prin castigarea fortului,ca nu merge in banca orasului se fac mult prea multi.
 

Emeer

Gunman
contra:

In primul rand, un asemenea magazin ar trebui sa contina iteme clasice. Astfel nu ar avea rost clasice cand poti lua iteme free din eventuri,
In al doilea rand daca ar fi iteme clasice, colectionarii nu ar trebuie sa caute itemele clasice prin orase, ar astepta fortul si si-ar completa colectiile, astfel s-ar reduce timpul de a colectiona itemele clasice.
In al treilea rand, daca itemele ar fi de genul item de event ( seturi din eventuri vechi sau mai noi ), atunci un pret de cumparare nu ar fi iar corect unii cumpara cu 200k sau 1kk si eu cu 50k un set full..



Propun ca pe viitor daca tot esti plin de idei sa le pui pe o foaie si apoi toate intr-o tema....multe sunt repetitive si daca o propunere de acum 5-10 ani nu s-a implementat nici nu o sa se implementeze.
 

Anadolu140

Greenhorn
contra:

In primul rand, un asemenea magazin ar trebui sa contina iteme clasice. Astfel nu ar avea rost clasice cand poti lua iteme free din eventuri,
In al doilea rand daca ar fi iteme clasice, colectionarii nu ar trebuie sa caute itemele clasice prin orase, ar astepta fortul si si-ar completa colectiile, astfel s-ar reduce timpul de a colectiona itemele clasice.
In al treilea rand, daca itemele ar fi de genul item de event ( seturi din eventuri vechi sau mai noi ), atunci un pret de cumparare nu ar fi iar corect unii cumpara cu 200k sau 1kk si eu cu 50k un set full..



Propun ca pe viitor daca tot esti plin de idei sa le pui pe o foaie si apoi toate intr-o tema....multe sunt repetitive si daca o propunere de acum 5-10 ani nu s-a implementat nici nu o sa se implementeze.

n-ai citit tot,am zis iteme DOAR pt fortul respectiv si dupa dispar din inventar
 

adsum

Gunman
Se vorbea la un moment dat despre adăugarea unui magazin în fort, dar cred că s-a renunțat la idee.
Legat de propunerea ta, aș zice că nu e realizabil. N-ar fi corect față de cei care au investit anumite sume de bani sau pepite în echipamente sau în upgrade-uri.
 
Sus