Propunere GENIALA!!!

  • Autor subiect DeletedUser20585
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20585

Guest
Eu propun sa fie cat mai multe concursuri atat pe joc, cat si pe forum.
Consider, ca asa se aduna playerii...Astept raspunsul playerilor.
 

DeletedUser20585

Guest
pana la urma, dc sa joci tw daca te plictisesti? un joc se joaca din placere.. dar degeaba imi place tw, daca intru 1-2 ori pe joc.. eu vb in general.. eu unul sunt cam 7-8 ore on pe tw..

si la concursuri recompensele sa fie putin mai mari, de inceput.. cand se aduna playerii recompensele se pot diminua..
eu unul daca mas lasa de tw.. daca as auzi de aceste concursuri, sigur m-as apuca iar de acest joc..
 

DeletedUser2948

Guest
Vrei concurs de duel? :))

Stiti de ce vrea rich concursuri? Pe lumea 5 se crede cel mai bun. Ok, sa se creada. Nu aveam nimic cu el, dar cand mi-a zis mie ca e mai bun ca mine mi-a sarit fitilul.:)) Ce s-a intamplat? La inceput ma batea, ca nu stiam care e tactica lui de joc, dar acum...cum il prind cum il lesin. Asa ca rich, cand te crezi zMeu, nu te pune cu ZEII ca o iei pe cocoasa. :)

Mie mi'e indiferenta propunerea. Si eu am incercat de multe ori sa propun concursuri legate de joc, care sa foloseasca priceperea de joc, nu calitatile literare/creatoare etc. care n-au legatura cu jocul, dar am esuat. E randul vostru, asa ca propuneti, zahaiti, faceti ce vreti. Poate ca acum cum Iulian e putin mai mare in "grad", am avea ceva sanse pentru concursrui "in-game".

PS. rich nu te mai crede cel mai bun. Fi modest si ai sa vezi ca atunci o sa fi mai respectat si poate atunci o sa te considere lumea cel mai bun, ca pana acum n-ai demonstrat nimic care sa te faca "cel mai bun".
 

DeletedUser2041

Guest
Avem in vedere organizare unor concursuri in joc pe viitor. Ramane de vazut despre ce este vorba, poate 2.0 se va aduce noi posibilitati de a organiza jocuri mai diverse.

@kod, nu am crescrut in grad:d
 

DeletedUser2948

Guest
Ma gandeam ca daca esti rosu esti putin mai mare. Greseala mea, scuze :)
 

DeletedUser20585

Guest
eu am propus ceva..acum nu tb sa sari tu cu gura. vb noi cand te scoli din lesin;).
 

DeletedUser

Guest
Contra, nu-mi place avatarul si cum ti-ai propus ideea. hf:indian:
 

DeletedUser21978

Guest
Ai pus un titlu naspa propunerii " Propunere GENIALA " dafuq? credeam ca o sa dau peste unu care a scris 30 de randuri nu de unu cu 3...

contra
 

DeletedUser2041

Guest
Gata fara cearta.


Propunerea "Geniala" a fost receptionata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus