Propunere Implementare MIGRATIE NEW YORK

Dat fiind faptul ca mai sunt 458 de conturi inregistrate in clasament si in fiecare zi sunt o medie de 15-20 de jucatori, propun sa se bage migratie pe lumea 23, New York.


Va multumesc!
Astept feedback!
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Pentru binele jocului asta (si a comunitatii, bineinteles), ar trebui o migrare masiva, de pe Arizona, Georgia, Maryland, New York, Pennsylvenia, Ohio catre Hawaii si Indiana. Ar trebui inclusa si Lumea 1 ca ruta de migrare, dar din cauza faptului ca e considerata lume non premium, nu se va putea. E stupid si lipsit de sens, dar asta e. Macar Hawaii si Indiana sa ramana ca posibile rute de migrare si tot ar fi bine.
 

zoltes

Trapper
De-acord, trebuie migrare, toata saptaman ioc lupte la fort, de aventuri nici nu mai zic, am stat o ora ieri si nimic...
 
Pentru binele jocului asta (si a comunitatii, bineinteles), ar trebui o migrare masiva, de pe Arizona, Georgia, Maryland, New York, Pennsylvenia, Ohio catre Hawaii si Indiana. Ar trebui inclusa si Lumea 1 ca ruta de migrare, dar din cauza faptului ca e considerata lume non premium, nu se va putea. E stupid si lipsit de sens, dar asta e. Macar Hawaii si Indiana sa ramana ca posibile rute de migrare si tot ar fi bine.

Sunt de aceeasi parere cu tine. Ar trebui o fuziune intre lumi si ca rute de final Indiana sau Hawaii si ar fi super.
Nu inteleg de ce nu se vrea acest lucru? Dar ne pacaleste cu oferte de pepite.......

Eu cred ca si daca ar fi 2-3 lumi active, s-ar cheltui pepite pentru concurenta si cineva intotdeauna vrea sa fie mai bun ca altcineva.
Multe lumi si 80% din servere sunt moarte. Asa ar fi si iteme la piata, dueluri, aventuri, forturi.


De ce nu ne asculta nimeni? De ce nu ne ia in considerare si pe noi cineva ce avem de spus?

#FuziuneIntreServere
 
Sunt de aceeasi parere cu tine. Ar trebui o fuziune intre lumi si ca rute de final Indiana sau Hawaii si ar fi super.
Nu inteleg de ce nu se vrea acest lucru? Dar ne pacaleste cu oferte de pepite.......

Eu cred ca si daca ar fi 2-3 lumi active, s-ar cheltui pepite pentru concurenta si cineva intotdeauna vrea sa fie mai bun ca altcineva.
Multe lumi si 80% din servere sunt moarte. Asa ar fi si iteme la piata, dueluri, aventuri, forturi.


De ce nu ne asculta nimeni? De ce nu ne ia in considerare si pe noi cineva ce avem de spus?

#FuziuneIntreServere
Încă nu s-a ales noul boss, vedem apoi ce și cum. Migrarea este bună și sistematic dacă s-ar face - o dată la 3-6 luni o lume inactivă să poată migra.
 
Parerea mea este ca nu se vrea,spre exemplu pe Maryland sunt 344 conturi,dintre care 50 sunt sub lv 50,asta ca se asteapta un nou CM ecc,vrajeli,daca ar fi asa,mai dureaza un an pentru migrare.....
Syntex este pus temporar, iar noul CM poate propune o migrare ( asta nu înseamnă că se implementează ). Văzând numărul mare de realizări ce se adaugă, bănuiesc că migrarea mai are de așteptat și oricum ordine migrării ar fi: Georgia, Arizona, Mary, Ohio, Ny...Posibil ca până la sfârșitul anului să se mai poată migra de pe o lume. Nu știu dacă se calculează numărul de playeri activi într-o lună pe lumea respectivă sau numărul de pepițe cumpărate. Dar la cât de rar se bagă sigur este după pepițe.
 

Aokiji

Greenhorn
Cu ce ma incalzeste pe mine sau pe altii,care asteptam o migrare,faptul ca baga ei noi realizari,avand in vedere ca nu am contra cui sa joc ca sa le pot realiza ?
 
Sus