Propunere intrebari si solutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun ca dupa o saptamana dupa ce au fost puse intrebarile ,acestea sa fie sterse.De ce ?Pentru ca prin atatea mii de intrebari este foarte greu sa gasesti ce cauti si multe dintre ele au mai fost puse de multe ori.

De asemenea,propun ca moderatorii nostri iubiti sa lucreze la un topic cu intrebari fregvente in care sa scrie toate intrebarile cat de cat normale si interesante si sa faca cate un topic pentru fiecare,care sa ramana deschis pentru eventuale nedumeriri.(ceva in genul unui compediu de idei)

In cxontinuare se vor putea pune intrebari,doar ca vor fi sterse.la intrebari se v-a mai face o mini-tema in care se vor cere builduri si pareri despre builduri.

Avantaje:Ar fi mai usor sa cautam raspunsul la intrebarile noastre daca am avea un topic cu diferite categorii si nu ar mai fi mii de intrebari,din care multe dintre ele inchise.

Dezavantaje:Se va face dreptate la posturi.
 

DeletedUser12402

Guest
Deci:La stergerea topicurile iti dau CONTRA!Daca topicruile vor fi sterse atunci si discutiile vor disparea(din cate stiu eu o_O)
Iar la creearea unui topic bla bla bla...PRO!Da oricum majoritatea nici nu il vor citi si tot vor pune intrebari:|
 

DeletedUser

Guest
Deci:La stergerea topicurile iti dau CONTRA!Daca topicruile vor fi sterse atunci si discutiile vor disparea(din cate stiu eu o_O)
Iar la creearea unui topic bla bla bla...PRO!Da oricum majoritatea nici nu il vor citi si tot vor pune intrebari:|

Poti sa dai cate contra vrei ca topicurile tot se vor sterge,mai ramane sa fac eu ceva cu discutiile ca sa le pierzi si pe alea.
 

DeletedUser

Guest
PRO- pentru crearea topicului, dar ma indoiesc ca se v-a crea. :sad:
 

DeletedUser

Guest
Pentru tine conteaza discutile si stelutele?
1.Pro.Ar fi mai aranjat forumul
2.Pro,am sti unde sa cautam,nu ne-am chinui atata sa gasim un raspuns la o intrebare
 

DeletedUser

Guest
Aceasta idee este deja in discutie si spre implementare:). Poate iar o sa aveti muuuult mai putine posturi:D.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus