Propunere: Lesin

  • Autor subiect DeletedUser8304
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8304

Guest
Propun ca de la lvl 120 sa se scoata timpul de 48 de ore, sau macar sa se scurteze la 24/12 ore. [Cand lesin ma plictisesc teribil ...... ]
EXPerienta pe care o castigam in duel nu mai prea conteaza, oricum e lvl 120 maxim[doar avansam rang-uri la duel si experienta]. Cand lesini iti va aparea o fereastra[cum apare cand ataci un aliat]pe care va scrie "Vrei sa fii lesinat 48 de ore sau 24/12 ?"[dai click pe 48 sau 24/12][asta pentru cei care sunt axati pe fort/munca]
Avantaje: Avem ce face, nu ne plictisim. Cred ca si dezvoltatori vor avea de castigat, jucatori vor fi mai mult timp online.Un motiv in plus de a face lvl 120, jucatori vor cumpara pepite mai mult ca sa creasca mai repede.
Dezavantaje: Nu prea vad, fiecare face ce vrea la lvl 120, ori se dueleaza ori se bate la forturi...[ar fi bine daca s-ar baga chestia cu nivelele la duel, sa nu creasca nivelul de la duel de-odata cu nivelul normal, asa tankurile si cei care muncesc nu vor mai fi deranjati.chestia asta ar trebui foarte bine gandita....]

:whistle:
ROG ADMINII SA NU INCHIDA TOPICUL.... sa vad ce parere au si alti jucatori...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si eu sunt PRO...cu toate ca mie si 12 ore mi se pare o eternitate avand in vedere ca in 8 ore esti regenerat de tot...
 

DeletedUser17201

Guest
PRO...Eu ma plictiseam cand eram lesinat la nivel 105 dar la 120 e chiar nasol sa fi lesinat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus