Propunere misiunea noua

  • Autor subiect DeletedUser23599
  • Data de început

DeletedUser23599

Guest
Propun un set de misiuni pentru tomohak de aur scuze ca am scris gresit
Descriere:va fi un set de misiuni care va aparea la indian

Dupa ce termini toate seturile de misiuni:
-La drum intr-o noua aventura(Confruntarea)
-Alte triburi
-Marea Calatorie(vanatoare intre prieteni)
-Vanatoare
Sa iti apara o serie de misiuni la indian:
prima parte duminica intre orele 20-22 iti apare o misiune la indian:
tomohakul strabunilor(vanatorul)
Draga,player daca ai stiu tu cat mai bucur sa te vad a trecut atata timp,iar tu ai devenit cel mai faimos din tribul meu se aud unele povesti cum ca exista cineva la fel de bun ca tine,poate chiar mai bun,Incearca sa il cauti poate il gasesti prin munti

Cerinte: Vaneaza pume 20h
Recompensa:4000EXP,500$
A doua misiune:Nu l-ai gasit?poate se ascunde de noi,totusi ar trebui sa ne continuam cautarile dute la satul tribului meu si vezi ce afli nu uita nu spune ca sti de la mine

Cerinte:merigi la satul indianul
Recompensa 900EXP

A treia misiune:Spune-mi te rog ai aflat ceva interesant?Nu. atunci va trebui sa continui tu cautarile mai intai am nevoie de niste arme si ceva sa ne ajute
Cerinte:80gloante,50capcane de castori,20lasou,6cutite bowie ascutite
Recompensa:3000EXP

A patra misiune:Am auzit din intamplare,player,de la seriful john ca se ascunde si este pazit de o banda de banditii
Cerinte:Distruge bandele 8ore
Recompensa:2000EXP

A cincea misiune:Player,daca ma vei ajuta sa il prind mai intai sa ma gandesc la o soluti..A gata stiu ar trebui sa il momim cu niste bani ajutama cu ceva obiecte de valoare
Cerinte:20sacii cu prada,7bijuterii,9ore la jefuieste un tren
Recompensa:5000EXP

A sasea misiune:Ai facut treaba buna,acum tot ce trebuie sa facem este sa il prindem....Psst,daca vei face treaba cum trebuie vei primi ceva de valoare
Cerinte:60h vanatoare de lupi,60h vanatoare de bizoni,50h vanatoare de castori
Recompensa:tomohak de aur indoit

a saptea misiune:Ai facut treaba buna pana acum dar cred ca ai nevoie de mai multa vigoare ca sa fi suficient de bun
Cerinite:300vigoare(fara bonusuri)
Recompensa:tomohak de aur murdar

A opta misiune:Salut,acum ca ai devenit mai perspicace ar trebui sa te inrolam in tribul nostru daca nu esti unul de al nostru nu poti ajunge la el astea sunt legile
Cerinte:80Dexteritate,200Impuscare
Recompensa:700exp

A noua misiune:Eu cand am devenit un barbat a trebuit sa imblanzesc o puma
incearca si tu ia vezi poti?
Cerinte:99h vaneaza pume
Recompensa:6000EXP

A zecea misiune:Acu ca ai trecut cu brio de imblanzire continuam cu cel de al doilea test eu am avut la al doilea test al barbatiei sa calmez un bivol batran
bafta
Cerinte:89h vaneaza bizoni,piele de bizon 200
Recompensa:6500EXP

A unsprezecea misiune:Acum ca ai terminat cu bivolii iti propun sa facem ultimul test care l-am avut eu de completat sa stau in desert alaturi de animal 32 de zile
Cerinte:Vaneaza lupi 50h,vaneaza coiotii 50h,dinte de coiot 60,vanatoare de badnitii 70h
Recompensa:3000exp

A doisprezecea misiune:Felicitari pentru perseverenta de care ai dat dovada in preerie astfel de atitudine este de apreciat acum sa continuam,acum ca esti unul de-al nostru sa terminam cu ce avem noi
Cerinte:Cu tomohakul de aur murdar echipat munceste la vanatoare de banditii pana gasesti tomohakul de aur folosit

a treisprezecea misiune:bun acum ai tomohakul de aur pe care deja l-ai folosit pe banditii acum ar trebui sa imi aduci niste produse care ne-ar ajuta sa mesterimi putin la el
Cerinte:400pietre semi-pretioase,piele de puma 300,bratara din colti de lupi 700
Recompensa:tomohaku de aur al indianului

a paisprezecea misiune:acum te-am vazut barbat adevarat acum sa te vad cat de bun esti in lupta,tine minte nu iti face griji nu ai cum sa ma infrangi
Cerinte:invinge-l pe indian cu tomohakul lui echipat acesta are 8000Pv 300vigoare,50reflex,74tintire,78rezistenta,99tacticata,200aspect
Recompensa:O lama ascutita folosita de indienii pe post de baioneta

a cinsprezecea misiune:Asa imi place mie sa sperii oamenii,oricum doar nu credeai ca vei primi tomohakul meu nu? chiar daca te-ai chinuit mult sa il faci pentru tine,acum ca te-am dat cutitul sacru al tribului meu folosestel ca sa iti faci un tomohak adevarat
Cerinte:Munceste la distruge bande cu +700puncte de munca pana iti va cadea tomohakul de aur

a saisprezecea misiune:Ai stat destul de mult sa lucrezi la arma ta acum dute vezi ca se afla langa roca ce-a sfanta dute si omoaral
Cerinte:lesinal pe vanator echipat cu tomohakul de aur
Recompensa:8000EXP
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca ai muncit la ea mult,dar ai pus la misiuni lucruri chiar enervant de grele,chiar si pentru tomawahk de aur.Deci contra.Nu o lua in nume de rau.Stiu ca o sa ziceti ca INNO va face schimbari,dar vor face schimbari uriase,doar ideea de la care pleaca setul de misiuni o vor pastra.Si te rog din nou sa nu o iei in nume de rau.Fata de misiunile astea sabia de aur si coltul de aur sunt o nimica toata.
 

DeletedUser

Guest
Contra. La misiunile astea ne-ar trebui un an sa luam tomahawkul.
 

DeletedUser

Guest
Contra.

Vinzi toate produsele care le ceri la misiune si iti cumperi 2 tomahawkuri de aur :ras:
 

DeletedUser22006

Guest
Contra,asa toata lumea va avea tomahawk-ul cu putina munca...lasa sa se mai chinuie si altii...
 

DeletedUser

Guest
Contra,asa toata lumea va avea tomahawk-ul cu putina munca...lasa sa se mai chinuie si altii...

Tu macar ai citit ce a propus ? Aia ti se pare "putina munca" ? Tocmai ca problema e ca misiunile sunt mult prea grele. Decat sa raspunzi ca sa faci posturi, mai bine nu raspunde !
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA
Este mult prea grea(400 pietre semipretioase;100 ore de munca la o misiune+ alte chesti?.Stiu ca este rar acest tomask de aur si pica numai in cufere dar totusi misiunea este grea.
300 vigoare?fara bonusuri este mult
 

DeletedUser23031

Guest
se pare ca disperarea e mare petnru tomahawkul de aur :) daca ai stat atata sa compui toate astea

CONTRA!

( eu sunt contra ideii de a se lua tomahawkul de aur prin misiune. din cate imi dau seama 90 % din cei care au postat aici sunt contra misiunii- ca ar fi prea grea :P cum am zis - disperarea e mare sa il aveti, nu ? )
 

DeletedUser23599

Guest
Eu mam gandit doar la o serie de misiuni,acum pot cei de la inno sa schimbe ce nu li se pare in regula chiar daca misiunile sunt mai grele pana la urma urmei e tomohakul de aur se merita ceva osteneala.Oricum multumesc ca va-ti dat cu parerea
 

DeletedUser24699

Guest
Eu mam gandit doar la o serie de misiuni,acum pot cei de la inno sa schimbe ce nu li se pare in regula chiar daca misiunile sunt mai grele pana la urma urmei e tomohakul de aurse merita ceva osteneala.Oricum multumesc ca va-ti dat cu parerea

Daca ar exista misiune pentru "tomohakul de aur" ar trebui sa existe si pentru howdah, si asa orice parlit, ar lua iteme care acum pe piata fac 3-5 milioane.
 

DeletedUser

Guest
Ne faci pe toti parliti ? sa n-ai 3milioane esti parlit ? in cat timp faci tu 3 milioane parlitule ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO
E o chestiune de timp pana se implementeaza doar ca o sa mai bage o misiune intre ale tale :))
Misiunea 7.1
Henry : Hai te rog imprumuta-ma si pe mine cu 2000 pepite sa plec pentru o saptamana in Romania pe litoral .
Indiciu: Nu stii de ce dar parca esti tentat sa verifici unde e cardul .De-odata tresari si incepi sa te ciupesti de limba .Constati ca Henry e un ecscroc dar n-ai ce face si te pregatesti sa ii propui un targ.
Cerinte : Cumpara 2000 pepite prin SMS :))
Atentie : Prin card ai nevoie de 4000 !
Recompensa: Nimic
Urmeaza celelalte misiuni :))

Scuze pt double post...chiar nu am vazut ca am mai raspuns aici..si nici nu cred ca mai puteam sa editez postul ca era prea vechi
 

DeletedUser16953

Guest
Daca ar exista misiune pentru "tomohakul de aur" ar trebui sa existe si pentru howdah, si asa orice parlit, ar lua iteme care acum pe piata fac 3-5 milioane.

Tomahawkul sau Howdah nu costa intre 3 si 5 mil , il gasesti si la 2 sau 3kk , la nemti howdah e 600k.
 

DeletedUser22006

Guest
Tu macar ai citit ce a propus ? Aia ti se pare "putina munca" ? Tocmai ca problema e ca misiunile sunt mult prea grele. Decat sa raspunzi ca sa faci posturi, mai bine nu raspunde !

Nu ar trebui bagate astfel de misiuni,deoarece mai avem nevoie si de raritati care nu pica decat in cufere sau poti cumpara de la piata cu bani multi...si mai ales,este extrem de greu setul de misiuni,nu stiu daca il faci in 2-3 luni,cu tot cu reskill dac e nevoie.

Tomahawkul sau Howdah nu costa intre 3 si 5 mil , il gasesti si la 2 sau 3kk , la nemti howdah e 600k.

Mai cauta informatii,un prieten,pe l1 ,ieri a cumparat un tomahawk de aur cu 6kk.
 

DeletedUser23479

Guest
Reskill-ul si itemele necesare cred ca fac mai mult decat Howdah,plus timpul pierdut.
Contra.
 

DeletedUser24955

Guest
Contra, e prea mult timp pierdut:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
o fi tomahawk'ul de aur un obiect rar, dar totusi cerintele misiunilor sunt exagerate
CONTRA
 
Sus