propunere misiuni zilnice

DeletedUser

Guest
eu propun sa fie mai multe misiuni de unde poti alege,ma refer la cei 4 din salon,de ex eu daca nu pot sa fac o munca,nu pot termina lista...poate-s lesinat de asta zic,deci eu propun ca sa ai 2 misiuni la 2 dintre ei,de ex la serif si la maria....
avantaje: poti termina lista;mai multe obligatiuni
dezavantaje: ...gasiti voi
 

DeletedUser17549

Guest
la misiuni zilnice nu trebuie sa le faci pe alea 4 care ti le da zilnic poti sa faci si alte misiuni . poti face 1 misiune (zilnica) si 3 misiuni normale:) poti sa inchei 4 misiuni de care vrei .
123141.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca esti lesinat si nu poti sa dai duele contra jucatori ce faci atunci?
 

DeletedUser17549

Guest
faci doar 3 :) asa am patit si eu ieri :P .

La 3 misiuni facute ai Verde pe ziua aia de exemplu poza mea azi am facut 3 si am verde la V
 

DeletedUser

Guest
frate nu m-ai inteles
daca esti lesinat si nu poti face misiunile zilnice,atunci ce faci?ce doar nu primesti obligatiuni si din munci normale,de ex construieste un conac,pazeste forturi,adica sa nu fie pe lista,nu?
 

DeletedUser17549

Guest
ai 24 de ore la dispozitie sa faci . + ca dak lesini 8 ore dormi si poti 16 linistit sa faci misiunile
 

DeletedUser

Guest
...frate daca te-o lesinat cnv in duel,nu mai poti duela pe cnv timp de 48 de h :|
 

DeletedUser17549

Guest
e ceva logic 8-| de aia iti da la 3 misiuni verde nu trebuie sa te duelezi neaparat

poti sa faci 4 x misiuni zilnice ...3 duele cu banditi si 3 mestesuguri si ai verde ;) :blink::blink::blink:
 

DeletedUser

Guest
tu asta nu intelegi,daca nu poti face toate misiunile zilnice...cati ani ai frate?de 2 ori am explicat
 

lord ion

West Marshal
ca sa termini misiunile poti sa te duci la orasul fantoma sau la satul indianului Waupee si iti poti alege de acolo misiuni pe care le poti face
cit despre lesin... riscul fiecarui jucator...
 

DeletedUser

Guest
orasul fantoma e prea departe,dar ideea cu satul lui waupee nu e rea deloc,dar ce imi dau obligatiuni daca fac misinile de acolo?
 

DeletedUser

Guest
tu asta nu intelegi,daca nu poti face toate misiunile zilnice...cati ani ai frate?de 2 ori am explicat

editat
Faci alta misiune.
Daca nu faci mestesug si duel cu banditi si primesti 2 Up in loc de 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13008

Guest
eu propun sa fie mai multe misiuni de unde poti alege,ma refer la cei 4 din salon,de ex eu daca nu pot sa fac o munca,nu pot termina lista...poate-s lesinat de asta zic,deci eu propun ca sa ai 2 misiuni la 2 dintre ei,de ex la serif si la maria....
avantaje: poti termina lista;mai multe obligatiuni
dezavantaje: ...gasiti voi

sunt 4 variante. tu trebuie sa termini doar 3. :blink:
 
Sus