Howdy Cowgirls & Cowboys,
După cum ați văzut sondajul în joc, împreună cu CM-ul The West HU, ChickenMcGuy, plănuim un turneu Speed România vs Ungaria și vrem să știm ce părere aveți înainte să-l lansăm.
Turneul va avea loc pe serverul internațional.
Întrebările din sondaj sunt:
Așteptăm feedback-ul vostru și sperăm să facem un turneu cât mai distractiv pentru toată lumea!
Toate cele bune,
După cum ați văzut sondajul în joc, împreună cu CM-ul The West HU, ChickenMcGuy, plănuim un turneu Speed România vs Ungaria și vrem să știm ce părere aveți înainte să-l lansăm.
Turneul va avea loc pe serverul internațional.
Întrebările din sondaj sunt:
- Intenționezi să participi la următorul IFBC?
- Ai fi interesat să participi la un turneu de lupte de fort împotriva ungurilor?
- Dacă da, ce mărime de fort ați dori să fie folosită pentru lupte?
- În cazul unui fort de dimensiune medie, câți membri ar trebui să aibă o echipă?
- În cazul unui fort de dimensiune mare, câți membri ar trebui să aibă o echipă?
- Care ar fi durata optimă a turneului?
- Câte echipe românești ar trebui să participe?
(1 echipă dacă sunt 2 echipe, 2 echipe dacă sunt 4 echipe) - Ce seturi ar trebui să fie disponibile?
- Care ar fi ora optimă de start pentru lupte?
Așteptăm feedback-ul vostru și sperăm să facem un turneu cât mai distractiv pentru toată lumea!
Toate cele bune,
Loki
Community Manager

