Propunere X si 0

  • Autor subiect DeletedUser14612
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14612

Guest
Propunerea este următoarea:
Pentru inceput pentru mofturosi pe vremea acea s-a inventat foaia si pixul . Deci eu propun sa se adauge un nou mini-joculet . Am vazut ca pe beta sa pus poker . Eu am decis sa se adauge un siplu joc gen X si 0 . Stiu ca este un joc pentru copii dar cred ca pe atunci nu existau numai adulti . Ma rog eu zic in felul urmator . Un joc costa 2 $ intrarea . Daca castigi 5 $ daca pierzi -5 $ . Si vom face il felul urmator pentru cei care triseaza . Daca se va acepta uni vor folosi "Ghost mouse" si vor face la $$$$ . Eu spun sa se activeze automat jocul de 2 ori pe zi :

1. De la 10 - 11
2. De la 18 - 19

Am decis orele acestea pentru scoala . Poate ca uni nu au timp sunt de dimnieata si invers .

Avantaje : Intr-o ora poti castiga 100 $ aproximativ
Dezavantaje : Poti pierde 50 $ jucandu-te.
Imagine : http://img594.imageshack.us/i/nabzors.png/

Totusi sper sa va placa . Acum daca ati dori sa schimbam suma nu e nimic nu am pus nici 999 $ nici 1 , 5 $ mi se pare perfect
 

DeletedUser9380

Guest
CONTRA, deoarece acele sume sunt prea modice, iar unii jucători sunt aşa buni încât în +90% jocuri nu pierd, dar nici nu câştigă.
 

DeletedUser14612

Guest
In cazul acesta la remiza se va pune 3 $ pentru fiecare ..
 

DeletedUser

Guest
contra-1cand cineva castiga primeste 3$ in plus si cand pierde trebuie sa dea 7,nu e prea cinstit
2.Sa fie numai doua ore pe zi e prea putin.Poate eu am chef sa joc x si 0 la ora 3,dar nu e deschis,atunci ce sa fac ?
 

DeletedUser14612

Guest
Deci eu am facut acele 2 ore pentru codati sa nu isi lase pcul deschis si sa faca bani cacalau cu ghost mouse daca vrei sa joci la 3 te duci scri pe goagal Tic tac toe si te joci =)
 

DeletedUser12402

Guest
:)Ce bine ar mai fi:)I-as bate cam pe 60%-70%.CONTRA!Sumele sunt prea mici,iar intervalele de ore prea mici.
 

DeletedUser

Guest
Ideea ar trebui puțin schimbata.
Fa sumele mai mari și fără interval de ore(sa jucam''X si 0'' non-stop).
 

DeletedUser

Guest
contra, nu imi place, prea putini bani, cred ca si la noi se va baga poker
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus