Propunere

  • Autor subiect EuBoSSuLeT
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
vreau ca PWG sa nu mai fie moderator !!!!! da warn-uri aiurea ... mie nu imi apare misiunea am postat pe forum asteptand o solutie si el imi da warn ....


Dragă EuBoSSuLeT,

Ai primit o avertizare pe forumul Forum The-West din partea Echipei de administrare a acestui forum.

Motiv: Incalcarea cerintelor subforumului
-------

-------

Această infracţiune valoreaza 5 punct(e) si poate duce la restricţionarea accesului pana la expirarea lui. Infracţiunile grave pot duce la suspendarea permanentă.

Post original:
http://forum.the-west.ro/showthread.php?p=538356
Citează:ce trebuie sa fac ca sa imi apara misiunea "La drum într-o nouă aventură"

Toate cele bune,
Forum The-West
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece PWG este un admin bun :) nu ti-a dat warn degeaba ai incalcat regulile sectiuni acolo si anume
2. Asigurati-va ca titlul intrebarii este relevant (nu se admit titluri generice (intrebare, problema, etc)
1. Verificati sectiunea de help, FAQ, incercati o cautare si verificati daca s-a mai discutat pe acea tema.
(daca ai fi cautat ai fi gasit cel putin vreo 3 topicri despre aceasta misiune)
 

DeletedUser

Guest
intra si explica tu neah am lvl 10 si nu imi apare misiunea ( trebuia sa apara la nivelul 1 !
 

DeletedUser

Guest
si n-am gasit nimic care sa imi dea solutie la problema!
 

DeletedUser10567

Guest
adminii au fost alesi corect, am fost banat de n ori si meritam, asta e.



pwg, posibili ti-a dat warn pentru titlul thread-ului si anume "intrebare"; in regulament scrie ca nu ai voie sa deschizi un thread cu titluri de acest gen



browen
 

DeletedUser

Guest
asa dar in loc sa dea un raspuns el da warn nu comentam daca dadea un raspuns si apoi dadea warn dar asa ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus