Propunere

  • Autor subiect DeletedUser18806
  • Data de început

DeletedUser18806

Guest
Am si eu o propunere care ar fi sa se poata vide la piata "Licoarea noul inceput" si nu numai ci si alte iteme care se pot cumpara de la ITEM-SHOP si nu se pot vinde la piata

Astept pareri PRO SAU CONTRA :roll:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19412

Guest
CONTRA,cum ai vrea sa faca inno bani daca tu vinzi din shop ?
 

DeletedUser19412

Guest
Si tu faci parte din echipa inno??

PRO, doar ca nu se v-a implementa vreodata.

Nu fac parte din echipa inno dar normal ca aproape toti sunt pro pentru ca nu au pepite/oup-uri..nici eu nu am pepite de exemplu dar strang obligatiuni,de aceea s-au implementat,daca nu ai pepite sa platesti cu oup-uri :whistle:
 

DeletedUser20606

Guest
Nu fac parte din echipa inno dar normal ca aproape toti sunt pro pentru ca nu au pepite/oup-uri..nici eu nu am pepite de exemplu dar strang obligatiuni,de aceea s-au implementat,daca nu ai pepite sa platesti cu oup-uri :whistle:

Tra la la...am atat pe georgia cat si pe florida o licoare care iti reseteaza toate punctele, primita la tombola. Ce sa fac cu ele, daca eu nu vreau sa resetez nimic?

Pe tine, ca simplu jucator, te intereseaza sa faca compania inno cat mai multi bani, sau ca tu sa-ti desfasori activitatea pe joc cat mai placut posibil?
 

DeletedUser19412

Guest
Tra la la...am atat pe georgia cat si pe florida o licoare care iti reseteaza toate punctele, primita la tombola. Ce sa fac cu ele, daca eu nu vreau sa resetez nimic?

Pe tine, ca simplu jucator, te intereseaza sa faca compania inno cat mai multi bani, sau ca tu sa-ti desfasori activitatea pe joc cat mai placut posibil?


Desigur ca ma intereseaza sa joc cat mai placut posibil,dar nici asa usor nu cred ca se poate.
 

DeletedUser25910

Guest
Pe tine, ca simplu jucator, te intereseaza sa faca compania inno cat mai multi bani, sau ca tu sa-ti desfasori activitatea pe joc cat mai placut posibil?
Contra. O data ce INNO nu are nici un castig ,jocul nu mai exista.Prefer sa fac un reskill din $$ decat sa dau 1kk+[atat o sa fie pretul pe una]si o sa ies mai ieftin.O seara placuta
 
Sus