"Propuneri si idei West"

  • Autor subiect DeletedUser2176
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2176

Guest
NUME SUGESTIE: Desfintari propuneri si idei west
DESCRIERE SUGESTIE:Sa se desfinteze "Propuneri si idei West"
AVANTAJE:nu se vor mai face propuneri tampite, nu se mai pot castiga posturi pe un text de genul:"Contra, ca nu e bine"
DEZAVANTAJE: S-ar micsora spatiul de joaca al unora
 

DeletedUser

Guest
CONTRA... chiar daca multe idei sunt... unele sunt chiar bune... atunci ala unde posteaza... asta nu inseamna ca daca un admin a scris ca "si-ar dori sa se desfinteze" asta nu inseamna ca se va desfinta...
 

DeletedUser3941

Guest
Auzi ce idei au unii oameni. CONTRA daca nu iti place forumul dute si joacate altceva. Sunt si idei buen si idei rele. Nu trebuie sa judeci oamenii pentru asta si sa ceri sa desfiinteze un forum. DOAMNE IARTA-MA.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA cate secunde ti-o luat sa te gandesti la asa ceva ?

mai mult de 5 nu cred
 

DeletedUser3941

Guest
Poate in viitor ne vom trezi cu o propunere de genul:

Nume sugestie: Desfiintarea Jocului The West
Descriere:Sa se desfiinteze jocul.
Avantaje: Nici una
Dezavantaje: O infinitate.
 

DeletedUser

Guest
Contra,eu nu vreau sa se desfiinteze chiar daca uni propun ce nu trebuie
 

DeletedUser6748

Guest
Contra...Pentru unii e o oportunitate de a face posturi(nu dau nume:)) iar pentru altii e un motiv de a se amuza de ideeile altora...si se mai intampla si vina si cate o idee buna:)
 

DeletedUser

Guest
Asta este cea mai tampita:eek::eek: dintre toate ideile pe care leam vazut pana acum.CONTRA 1001%...sunt unii care chiar au idei bune.<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
contra 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001%
datorita acestor propuneri avem unele lucruri in acest joc
:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser7994

Guest
pro e o idee geniala.propuneri nu isi ara rostu pe .ro pt ca sunt n jucatori care scot idei pe banta rulanta pt posturi
 

DeletedUser7250

Guest
Contra. Sunt unele idei chiar gandite acolo.

Off: Care e faza cu posturile? De ce ar vrea unii mai multe? Iti dau cumva pepite in joc si nu stiam eu? :D
 

DeletedUser6748

Guest
Contra. Sunt unele idei chiar gandite acolo.

Off: Care e faza cu posturile? De ce ar vrea unii mai multe? Iti dau cumva pepite in joc si nu stiam eu? :D

Nu dar am vazut ca e la moda sa comentezi fiecare parere a unui jucator:rolleyes:...si nu gasesc alta explicatie pentru acest lucru:P


(Fara suparare:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
contra

ganeste oleaca inainte sa postezi, eu sunt sigur ca ai facuto sa te amuzi, trebuia sa o postezi la salon .
 

DeletedUser

Guest
si .. cu ce te-ar ajuta daca nu ar mai exista Propuneri si idei pt joc ? daca nu ai idei nu faci topicuri ... daca nu ai motive nu postezi .. daca nu iti place ignori topicul .... e asa de greu ?

off topic : la cine va referiti ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus