"Propuneri si idei West"

  • Autor subiect DeletedUser2176
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
contra 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001%
datorita acestor propuneri avem unele lucruri in acest joc
:mad::mad::mad::mad:

O idee buna, este aceea care se materializeaza prin concret. Am cam lipsit in ultima vreme, prin urmare ti-as fi recunoscator daca m-ai dumiri si pe mine de ce lucruri bune beneficiezi tu, ca urmare a acestor idei si propuneri ,care se inghesuie care mai de care in aceasta sectiune a forumului!
Cu stima,
0merta

P.S. Sunt de acord, in sfarsit o propunere pertinenta, demna de luat in consideratie...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vai m-ai dat pe spate cu ideea asta.....si ce vrei, sa ne desfinteze ?? Asta se va intampla daca nu venim cu nici o idee si doar profitam. Oricum nu adminii au facut planul forumului si cei de la inno....CONTRA si sa stii ca ai merita un warn chiar daca nu ai incalcat nici o regula!
 

DeletedUser

Guest
contra...e amuzant sa vezi ce idei pot sa aiba unii oameni in cap...
 

DeletedUser5250

Guest
Mor de râs!!!!!!:D:D:D
Faci propunere să se desfinţeze propunerile=))))))))))))))))))))))))))
Contra!
Sunt unele propuneri care au fost implementate!(numai cele care scoteau ceva :D)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CONTRA 101%

Cea mai aiurita idee pe care am vazut-o.Unele idei sunt chiar bune.
 

DeletedUser

Guest
50%pro sa scapam de teleo ca ma plictisit poate asa nu mai intra pe forum
51$ contra :) pt ca unele ideii is bune dar foarte rar vin ideeile bune
 

DeletedUser2176

Guest
citat din albertus:

Daca ar fi sa fac eu o propunere, as propune desfiintarea acestei sectiuni de pe forum.
Sunt cativa dintre voi care ce viseaza noaptea sau ziua cu ochii deschisi pun pe forum pentru asa zisa imbunatatire a jocului, sau pentru a face jocul mai realist.
Dar majoritatea propunerilor voastre sunt nerealiste, negandite, neargumentate.
Ar trebui sa plecati de la premiza ca jocul a fost indelung gandit de cei ce l-au proiectat iar dezvoltarea lui este una logica; singura propunere venita din partea jucatorilor a fost implementarea forturilor, cu scenarii facute de dezvoltatori dupa strategia lor de desfasurare a jocului.
Daca s-ar aplica un sfert dintre propunerile voastre, bietii autori ai jocului s-ar intreba" oare ce joc e asta?"
 

DeletedUser3941

Guest
Hai acum serios chiar nimeni nu poate sa inchida acest topic. Nu are niciun sens si incepe sa devina o discutie intre 2 jucatori.
 

DeletedUser

Guest
O idee buna, este aceea care se materializeaza prin concret. Am cam lipsit in ultima vreme, prin urmare ti-as fi recunoscator daca m-ai dumiri si pe mine de ce lucruri bune beneficiezi tu, ca urmare a acestor idei si propuneri ,care se inghesuie care mai de care in aceasta sectiune a forumului!
Cu stima,
0merta

P.S. Sunt de acord, in sfarsit o propunere pertinenta, demna de luat in consideratie...

Profilul orasului,mod vacanta,localizarea caracterului pe harta,etc.
Iti este de ajuns?
<3W<3W<3W<3W
 

DeletedUser15715

Guest
Fara suparare dar asta este cea mai tampita,idioata,stupida,eronata,neinspirata si cretina idee!
CONTRA!!!
Daca i-ti vine tie cheful sa il inchizi crezi ca se rezolva??
CONTRA!!!

...Cred ca la mine va referiti cu chestia aia cu comentatu la fiecare raspuns nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra , daca am o idee buna si nu am unde sa o spun O_O
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus