Propuneri Wiki The West

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa se puna haine,coliere,palarii,pantaloni si curele cand se vor face updatarile,arme mai bune cu atac mai mare si ca sa o poti folosi doar daca ai nivelul respectiv.
De exemplu:
dac ai nivel 105 sa fie si arma de nivel 105 mai mica sau mai mare si hainele la fel.

Esti la propuneri pt. wiki, nu pt joc. O idee ar fi sa fie adaugate toate itemele si pe wiki:).
 

DeletedUser

Guest
adica sa fie adaugate itemele ca nu prea inteleg ca acuma m-am inscris si nu prea stiu multe.
 

DeletedUser12000

Guest
Eliminarea si scurtarea unor informatii de pe prima pagina plus adaugarea catorva imagini pt. un aspect mult mai frumos.

Imi cer scuze pentru intarziere, dar continutul de pe prima pagina a Wiki-ului a fost modificat , la fel si aspectul acestei pagini.
 

DeletedUser

Guest
Ar trebuia sa facem orasele mai mari ca ar fi mai tare undeva de la 42800 la vro 60000 si armurier lvl 20 si croitor 20 magazin 15 haine noi arme noi misiuni noi munci noi
 

DeletedUser6410

Guest
Ar trebuia sa facem orasele mai mari ca ar fi mai tare undeva de la 42800 la vro 60000 si armurier lvl 20 si croitor 20 magazin 15 haine noi arme noi misiuni noi munci noi

La urmatorul update numarul punctelor oraselor creste de la 42800 la 49800
 

DeletedUser

Guest
sry ca scriu asa tarziu si offtopic :(....dar imi puteti spune si mie adresa la the-west wiki??...va rog frumos.........si ink odata sry de offtopic !!!
 
Sus