Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Da! Sunt 8 iteme ca cele pe care le-ai gasit !
1 il primesti la o misiune, restul le gasesti la munci precum : defrisare , transporta munitia , imblanzeste cai , gater , culegator de agave, sarlatan , culegator frunze de tutun. Pe randul 2 , patratelul 6 apare o misiune: Das Anwesen . Mergi acolo apoi iti vor aparea 5 puncte pe harta ( impatitori de misiuni ) fiecare iti va da 20 xp , cu exceptia unuia care iti da sa alegi : umbrela sau ghete de lux!
 

DeletedUser

Guest
Da! Sunt 8 iteme ca cele pe care le-ai gasit !
1 il primesti la o misiune, restul le gasesti la munci precum : defrisare , transporta munitia , imblanzeste cai , gater , culegator de agave, sarlatan , culegator frunze de tutun. Pe randul 2 , patratelul 6 apare o misiune: Das Anwesen . Mergi acolo apoi iti vor aparea 5 puncte pe harta ( impatitori de misiuni ) fiecare iti va da 20 xp , cu exceptia unuia care iti da sa alegi : umbrela sau ghete de lux!

MS!

PS:Nu eu leam gasit sunt rapoarte de pe forum :P
 

DeletedUser12535

Guest
Eu tot nu am reusit sa gasesc carpa aia nerororcita , 10 ore de lucru la defrisare si degeaba! Trebuie sa fac ceva ca sa o gasesc?
 

DeletedUser

Guest
Va salut cu respect,daca se poate sa-mi dati si mie un cont pe beta,v-as fi recunoscator,nu conteaza levelul,daca este de lv 1 este excelent,astept raspuns.Va multumesc anticipat:)PM daca doriti sa ma ajutati
 

DeletedUser

Guest
Se cauta jucatori activi pentru beta. in ultimul timp ne tot ataca maghiarii. astazi s-au putut face conturi la greu. daca nu mai reusiti imi spuneti si va ajut eu. imi trimiteti mesaj in joc pe ro1 si ro2. iq00 este nick-ul meu de joc
 

DeletedUser

Guest
Se cauta jucatori activi pentru beta. in ultimul timp ne tot ataca maghiarii. astazi s-au putut face conturi la greu. daca nu mai reusiti imi spuneti si va ajut eu. imi trimiteti mesaj in joc pe ro1 si ro2. iq00 este nick-ul meu de joc

M-am apucat si eu...axat pe vigoare.
 

DeletedUser

Guest
daca ati intrat acum sa-mi scrieti in joc si vedem pe unde va repartizam. acelasi nick il am si acolo
 
Sus