Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
WARNING: This is a public beta of The-West. Please keep in mind that technical data are subject to change or even fully reset.
This means: character and account data can be deleted any time!
 

DeletedUser

Guest
Iti spun eu ce s-a intamplat... probabil ca in aceeasi secunda sau 2 secunde sau inregistrat mai multi oameni si a trecut numarul... acuma daca dai nu te mai poti inscrie...
 

DeletedUser

Guest
Ok as vrea sa facem lista cu cei inscrisi daca nu va suparati.

stropica
cr3tzu
malank
blondu92
Mr Firehand
8db0b4ece781.gif

bassfx
ciprix16
Atticus
alexys
omegas
shaarky
DeVeteran
soryndevil
Domnita anamarius
Vancea
LooZer
black general -nu se stie
FILANTROPIUS
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dar de ce nu merge.si punema si pe mine pe lista cu acelasi nume dar sa mearga<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
Deci, vom fi un oras puternic... poate va fi primul... oras full... poate... dar daca punem numele sa fie cu o litera foarte aproape de A ca sa fim si noi primii...

Ce sa mearga? S-a terminat inscrierea.... tre sa astepti... nu se mai fac inscrieri!
 

DeletedUser4834

Guest
Ok as vrea sa facem lista cu cei inscrisi daca nu va suparati.

stropica
cr3tzu
malank
blondu92
Mr Firehand
8db0b4ece781.gif

bassfx
ciprix16
Atticus
alexys
roby zeu nu a specificat numele
shaarky
DeVeteran
soryndevil
Domnita anamarius

Sunt si au ati uitat :D Vancea
 

DeletedUser

Guest
Deci, vom fi un oras puternic... poate va fi primul... oras full... poate... dar daca punem numele sa fie cu o litera foarte aproape de A ca sa fim si noi primii...

Ce sa mearga? S-a terminat inscrierea.... tre sa astepti... nu se mai fac inscrieri!

A romanian city:D
 

DeletedUser

Guest
Da, dar prea cam... A Romanian City... Un oras roman... Ceva mai pompos dar tot cu a si cu romania...
 

DeletedUser

Guest
A romanian city:D

AROM'ÂN, -Ă, aromâni, -e, s.m. şi f., adj. 1. S.m. şi f. Persoană care face parte dintr-o ramură a poporului român; care vorbeşte dialectul aromân; care trăieşte în sudul Peninsulei Balcanice (prin Epir şi Macedonia). 2. Adj. Care aparţine aromânilor(1), privitor la aromâni; aromânesc. ** (Substantivat, f.) Idiomul aromânilor. [Var.: arm'ân, -ă, s.m. şi f., adj.] - Din armân (moştenit din lat. romanus), modificat după român.
 

DeletedUser

Guest
Scz, dar nu te-am gasit... loozer

Edit: scz, team gasit... am crezut ca e si "same"
 

DeletedUser

Guest
Sunt 527 inscrisi, limita e de 500, deci cei 27 sund dev si moderatori... si cei care mai lucreaza... chestia cu 67 e mai de mult... scz...
 

DeletedUser

Guest
64 de juc joaca naopte si sar putea sa fie in total 564... cred,m asa se discuta pe forum beta... insa la noi nu se mai poate inscrie nimeni...
 

DeletedUser

Guest
si eu m-am inscris...black general...dar nu imi merge...imi arata ca nu am viata...
 

DeletedUser

Guest
se pare ca au scapari sunt 554 acum, m-am gandit si eu la faza cu moderatorii, cam multi totusi


acum sa vedem cine strange banii de oras :)
 
Sus