Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
c`am aiurea .. nu ai nici un hotel unde sa dormi ... si oricand se poate da un restart .. si pierzi totul .. asa ca mai bine faceti si voi teste :D
 

DeletedUser

Guest
Ai hotel... ai hotel strain, pus de dev in care dai 10$ si dormi... este ca un oras fantoma
 

DeletedUser

Guest
ba ai hotel unde sa dormi, s-au facut orasele adminilor ca si la o lume normala, pana iti faci oras, dormi la debara :)
 

DeletedUser

Guest
este hotel...dar faza cu restartu nici mie nu imi place...mai bine ar face 2 lumi...una pe care sa faca teste dar sa ramana asa...si una pe care sa faca teste dar sa se dea restarturi...
 

DeletedUser

Guest
Daca pierzi asta e... nu ai ce face... e server de test.. asa cum a spus... facet voi teste...
 

DeletedUser

Guest
se stia foarte bine ca se poate restarta oricand pt ca e o lume de test, daca nu iti place nu trebuia sa te inscrii, e convenabil daca vrei sa vezi noi updateuri inainte si in plus poti sa testezi caractere
 

DeletedUser

Guest
Oricum e adevarat... e tare misto... vezi clase noi de caracter, iteme, si multe altele... e ca si cum ai fi la un club pruvat, tu vezi ceilalti nu!
 

DeletedUser

Guest
pai...intru si imi apare ca nu am viata..nu merge sa fac nimic...doar sa privesc
 

DeletedUser

Guest
E sa vedem acuma ce baga nou... poate misiuni, obiecte, chestii...
 

DeletedUser

Guest
Ok as vrea sa facem lista cu cei inscrisi daca nu va suparati.

stropica
cr3tzu
malank
blondu92
Mr Firehand
8db0b4ece781.gif

bassfx
ciprix16
Atticus
alexys
roby zeu nu a specificat numele. Mai tarziu sa identificat ca oggggggggg, care nu exista in joc :)
shaarky
DeVeteran
soryndevil
Domnita anamarius
Vancea
LooZer
black general -nu se stie

adevarat Status.doar ca mai tarziu am scris:
omegas =))=))=))
 

DeletedUser3898

Guest
dc nu mai merg inscrierile???


imi apare asta ..
Da die Welten voll sind können sich zur Zeit leider keine weiteren Spieler anmelden!

:(:(:(
 
Sus