Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser

Guest
ar fi bine sa se inscrie mai multi, se duc lupte grele acolo intre noi si maghiari, ne-ar prinde bine niste baieti buni si cu experienta
 

DeletedUser12811

Guest
ar fi bine sa se inscrie mai multi, se duc lupte grele acolo intre noi si maghiari, ne-ar prinde bine niste baieti buni si cu experienta

Ati castigat batalia de azi ?Eu am ajuns cu 10 secunde mai tarziu si am pierdut-o.
 

DeletedUser

Guest
Am pierdut-o. Cu bonusurile de le-au bagat atacatori mai mai ca nu au nici o sansa.
Ne-au facut niste jucatori majoritatea care nu aveau nici 1000 viata.
 

DeletedUser

Guest
Cine e interesat de forturi organizate pe beta sa ia acolo legatura cu mine sau iq00.
 

DeletedUser5779

Guest
este vre-un oras 100% de romani in care mai exista locuri sa ma primiti si pe mine daca da pm la nick darkshad0w pe beta 1 :P
 

DeletedUser

Guest
este vre-un oras 100% de romani in care mai exista locuri sa ma primiti si pe mine daca da pm la nick darkshad0w pe beta 1 :P

ro warriors
Romanian Poker Bar
Romania-A
Romania
Romania West
West Ro
Made in Romania
Western Bandits
West Ro Academy
Ro Town
Hooligans Heaven
أنقاض أبو كبير


astea sunt orasele romanesti. cauta-le in joc si o sa primesti invitatie in oricare dintre ele daca au locuri. acum e nevoie de oameni activi. lumea nu mai e inchisa si se poate inscrie oricine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut! Doresc si eu un cont pe beta daca vrea sa cedeze cineva. Nu conteaza nivelul.
 
Sus