~~Puncte de munca~~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut,

Dupa ultimul update al jocului, nu prea mai inteleg cum sunt afisate punctele de munca.
Mai jos este o imagine din timpul jocului:
6jfuar.jpg

Din cate vad, acolo scrie ceva de genul "Adaugi 518 puncte de munca suplimentare la aceasta munca". De unde imi dau seama cate puncte de munca mai imi trebuiesc? In versiunea veche era ceva clar...xx puncte din yy.
Daca are careva o explicatie, nu ezitati.
Toate cele bune.
 

DeletedUser

Guest
nu cumva aveai un script activat?(ma refer la cer care iti arata toate muncile)
 

DeletedUser

Guest
Intr-adevar, ai perfecta dreptate...Dat tot nu inteleg de ce apare "Adaugi 518 puncte de munca suplimentare la aceasta munca", cumva nu mai functioneaza corespunzator scriptul?
 

DeletedUser

Guest
Intr-adevar, ai perfecta dreptate...Dat tot nu inteleg de ce apare "Adaugi 518 puncte de munca suplimentare la aceasta munca", cumva nu mai functioneaza corespunzator scriptul?
Asa imi apare si mie.Daca vrei sa vezi exact cate puncte de munca ai opreste scriptul
 

DeletedUser

Guest
Intr-adevar, ai perfecta dreptate...Dat tot nu inteleg de ce apare "Adaugi 518 puncte de munca suplimentare la aceasta munca", cumva nu mai functioneaza corespunzator scriptul?

Daca ai acel script nu iti arata corect, o sa pun azi o noua versiune care sa arate cat de cat corect:D.
 

DeletedUser11192

Guest
Scriptul acela umfla toate muncile astfel incat sa para cu tu ai suficiente puncte de munca pentru el. Pentru o afisare mai buna a punctelor de munca te sfatuiesc sa il scoti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus