Speed Războiul Civil - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

adsum

Gunman
La ce vă referiți prin achiziționarea echipamentului?

La faptul că îl veți cumpăra voi din magazin / armurier / croitor. Jucăm doar cu iteme normale.
În ambele orașe vor fi introduse iteme specifice, astfel încât toți să aibă șanse egale.

Vom primi anumite seturi sau va trebui să ne procurăm noi iteme din magazin cu banii câștigați la munci?

Nu veți primi niciun set.
 

Emeer

Gunman
Salutare ! Nu am inteles ceva...se fac doar 2 orase sau cum ? si desi sunt cu x sau cu y in oras pot pica contra lui, nu ?

Faina initiativa doar cu iteme clasice si totodata treaba asta random va face totul interesan, ca daca era pe ales stiam sigur ca echipa lui sadonix castiga ;) :)
 

adsum

Gunman
Cei înscriși înainte de închiderea înregistrărilor vor fi împărțiți în două echipe / orașe, Nord și Sud.
Da, vor fi doar două orașe. Nu puteți lupta contra colegilor de oraș.

vine si setul unionist daca tot :D?

Chiar mă așteptam la întrebarea asta. Din păcate răspunsul e negativ :)
 

adsum

Gunman
Te referi la orașele de pe lumile normale? Atunci da, poți juca și contra colegilor din oraș.
nu intelegi asa ca nu mai conteaza la ce ma refer o sa vad atunci ce si cum....un event for fun.

Dacă ești în orașul Sud și joci alături de x-ulescu și cutărescu, vei juca alături de ei atât în apărare cât și în atac, dar nu contra lor.
Sper că ne-am lămurit.
 
Ultima editare:

Emeer

Gunman
nu intelegi asa ca nu mai conteaza la ce ma refer o sa vad atunci ce si cum....un event for fun.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus