Speed Războiul Civil - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Se pot da si ordine mai subtile. "Mai ramai o runda ca nu lesini, avem nevoie de tine acolo", desi e clar ca lesina :))
 

rares us

Trapper
Fara coordonatori frate! FIECARE PT EL! Coordonatorii sa ramana pe hawaii si la IBFC, pe lumea asta ,,speed'' concuram pt set el gringo, nu ne inscriem asa de plictiseala, jucam cum vrem pt a avea sanse egale la acest set, coordonatorii nu au rost, pun doar bete in roate!
 

vlad89c

Gold digger
Asta cu coordonatorii e fortata. Nu se poate juca fara coordonatori si n-o sa fie penalizat nimeni daca coordonatorul te pune sa iei fata cu 1khp ca sa lesini. E un avantaj sa stii mutarile de inainte dar nu iei doar cu asta gringo.
 

Andrei91

Greenhorn
Jungla frate!!! Nimeni nu este multumit :(

Ala ca Sado , Altu ca Toby ,

Avem si alti masculini sau feminini cu drag de conducere ?

Eventul e bun , e gandit 90% bine . Dar cine este perfect ?

Vrei sa schimbi ceva? Aplica pt admin ! Si la urmatorul eveniment ( poate) jucam dupa regulile tale !

Este doar un joc,!!!
 

adsum

Gunman
Cea mai sigura cale catre esec este incercarea de a multumi pe toata lumea, daca asta incerci, renunta cat inca mai ai nervi.
initiativa e de laudat, asteptam de mult o astfel de lume speed, insa, pentru a avea succes aceasta initiativa, trebuie sa si intelegi aceste lupte de fort, tu nu cred ca le intelegi asa de bine, daca mi-ai dat exemplul cu fotbalul. Si serios???? aduci in discutie premiile individuale (El Gringo) in acelasi timp cu cele pt echipa (40 OUP)???? :D pai daca e asa, nu mai merita sa discutam caci logica ta e absurda.
Este perfect logică asocierea. Dacă nu ai șanse la premii, înseamnă că nu trebuie să joci?
Dacă trăiești cu impresia că la luptele de fort este vorba numai despre premii tu ești cel care nu le înțelege, și atunci nu e de mirare că au ajuns în stadiul ăsta.
Sa nu uitati ca initiativa a venit din recomandarea celor care au jucat pe lumea trecuta ;) Fortza Marmo
Nu vă mai asumați merite. Proiectul a luat naștere pe 9 iulie, înainte de "9 zile de vară". Atunci am vrut să-l organizăm, dar ni s-a părut mai interesantă ideea cu bonusurile acelea imense pt o durată scurtă de timp, așa că l-am amânat. Plus că fiind vară, interesul ar fi fost scăzut.
eu unu stiu castigatorii de pe acum, dar nu va spun, cine joaca lupte de fort ii cunoaste
Dan Diaconescu, tu ești? Știi și numerele câștigătoare de la loto?
Cea mai buna solutie ar fi ca adminii sa supravegheze chat ul fortului si in caz ca vre unul din conducatori trimite aiurea jucatorii sa fie scos de pe lume
Desigur, vom superviza luptele iar dacă vom detecta nereguli se vor lua măsuri.
Neascultarea comenzilor coordonatorilor poate atrage sancțiuni. Regula INUTILA! Participam sa castigam set el gringo nu sa ascultam comenzi ca niste catelusi, ok?
Fara coordonatori frate! FIECARE PT EL! Coordonatorii sa ramana pe hawaii si la IBFC, pe lumea asta ,,speed'' concuram pt set el gringo, nu ne inscriem asa de plictiseala, jucam cum vrem pt a avea sanse egale la acest set, coordonatorii nu au rost, pun doar bete in roate!
Te înșeli. Evenimentul n-a fost creat pt El Gringo, așa că regula respectivă este cât se poate de utilă.
Toate luptele de fort se coordonează, fie că-ți place sau nu. De asemenea puteți propune coordonatori, în funcție de preferințele fiecăruia. Nu uitați că oferim 300 pepite pentru deranj.



Recitiți primele rânduri din anunț:"Evenimentul a fost creat cu scopul de a aduna toți fanii luptelor de fort și de a le oferi posibilitatea de a lupta împreună. "
Faptul că se vorbește doar despre premii și nu despre șansa de a juca împreună spune multe, anume că ne batem capul degeaba.
Nu văd ce vă oprește să jucați în echipă, iar la final să câștige cei mai buni. Înclin să cred că oferirea unor premii El Gringo a fost o greșeală.

Regulamentul NU este facultativ. Cine nu e de acord cu el e liber să nu participe.

PS: Poate face cineva streaming în timpul luptelor?
 
Ultima editare:

niton97

Gold digger
Jungla frate!!! Nimeni nu este multumit :(

Ala ca Sado , Altu ca Toby ,

Avem si alti masculini sau feminini cu drag de conducere ?

Eventul e bun , e gandit 90% bine . Dar cine este perfect ?

Vrei sa schimbi ceva? Aplica pt admin ! Si la urmatorul eveniment ( poate) jucam dupa regulile tale !

Este doar un joc,!!!
Poti sa aplici cat vrei ca aplici degeaba...
Este perfect logică asocierea. Dacă nu ai șanse la premii, înseamnă că nu trebuie să joci?
Dacă trăiești cu impresia că la luptele de fort este vorba numai despre premii tu ești cel care nu le înțelege, și atunci nu e de mirare că au ajuns în stadiul ăsta.

Nu vă mai asumați merite. Proiectul a luat naștere pe 9 iulie, înainte de "9 zile de vară". Atunci am vrut să-l organizăm, dar ni s-a părut mai interesantă ideea cu bonusurile acelea imense pt o durată scurtă de timp, așa că l-am amânat. Plus că fiind vară, interesul ar fi fost scăzut.

Dan Diaconescu, tu ești? Știi și numerele câștigătoare de la loto?

Desigur, vom superviza luptele iar dacă vom detecta nereguli se vor lua măsuri.


Te înșeli. Evenimentul n-a fost creat pt El Gringo, așa că regula respectivă este cât se poate de utilă.
Toate luptele de fort se coordonează, fie că-ți place sau nu. De asemenea puteți propune coordonatori, în funcție de preferințele fiecăruia. Nu uitați că oferim 300 pepite pentru deranj.



Recitiți primele rânduri din anunț:"Evenimentul a fost creat cu scopul de a aduna toți fanii luptelor de fort și de a le oferi posibilitatea de a lupta împreună. "
Faptul că se vorbește doar despre premii și nu despre șansa de a juca împreună spune multe, anume că ne batem capul degeaba.
Nu văd ce vă oprește să jucați în echipă, iar la final să câștige cei mai buni. Înclin să cred că oferirea unor premii El Gringo a fost o greșeală.

Regulamentul NU este facultativ. Cine nu e de acord cu el e liber să nu participe.

PS: Poate face cineva streaming în timpul luptelor?
Iar prea multe vorbe fara rost, te contrazici singur in multe locuri. Pare rau, da nici tu nu stii ce vrei.
 

DRAGOS 1001

Greenhorn
Propun scoaterea seturilor El Gringo si inlocuirea lor cu pepite.

Daca consideratii ca seturile alea sunt problema mai bine le scoate si jucam 4fun cum e si ideea eventului, premiile alea sunt un plus, cel mai mare castig este experienta dobandita si totodata distractia din timpul luptelor.
Acum daca voi a-ti trecut de la stadiul de joc la o competitie asta e altceva, dar puteti sa va masurati pe hwi acolo unde jucati..
A dar stai ca voi sunteti niste suflete libere si tre sa stie toata lumea ce tari sunteti voi.. rusine
 

DeletedUser27887

Guest
Propun scoaterea seturilor El Gringo si inlocuirea lor cu pepite.

Daca consideratii ca seturile alea sunt problema mai bine le scoate si jucam 4fun cum e si ideea eventului, premiile alea sunt un plus, cel mai mare castig este experienta dobandita si totodata distractia din timpul luptelor.
Acum daca voi a-ti trecut de la stadiul de joc la o competitie asta e altceva, dar puteti sa va masurati pe hwi acolo unde jucati..
A dar stai ca voi sunteti niste suflete libere si tre sa stie toata lumea ce tari sunteti voi.. rusine
Eu sunt de acord cu tine.
 

dave lupul

Greenhorn
Doar la setul ala va ganditi si va indepartati de ideea acestui eveniment/turneu. Jucati pentru distractie, pentru experienta, mai invatati poate cate ceva iar premiile vin la sfarsit.
 

DeletedUser24094

Guest
Sau, ofera si gringo random, nu la "cei mai buni".
Asa vei avea si aventurieri la forturi, cu conditiile actuale probabil ar fi doar muncitori si duelisti si cativa soldati.

Daca scopul e pentru lupte si a aduna toti fanii luptelor e singura solutie cred.

Faci frumos un live cu cine il castiga ca mna, fiind vorba de gringo sigur vor exista discutii.
 

DRAGOS 1001

Greenhorn
Sau alta propunere ca sa nu-i dezamagim 100% pe cei care vor gringo.
3/6 extrageri la final cu Gringo pentru cei care au prezenta 100% la forturi si cu o medie >50% din forturi on-line.
Si exact cum erau pentru daune si ferite. Cine este extras primul isi alege din haine, arme, calarie ce doreste, locul 2 ce a mai ramas si tot asa.

LA. Cand ai jucatorii din toate clase sociale si de toate varstele nu o sa poti sa-i multumesti niciodata pe toti.. trebuie gasit o varianta care sa multumeasca un grup cat mai mare de jucatori si totodata o varianta care sa nu-i deranjeze atat de tare pe ceilalti (minoritatea sa ziceam)
 
Ultima editare:
Sau, ofera si gringo random, nu la "cei mai buni".
Asa vei avea si aventurieri la forturi, cu conditiile actuale probabil ar fi doar muncitori si duelisti si cativa soldati.

Daca scopul e pentru lupte si a aduna toti fanii luptelor e singura solutie cred.

Faci frumos un live cu cine il castiga ca mna, fiind vorba de gringo sigur vor exista discutii.
Random cred ca nu s ar supara cei cu clone
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus