Speed Războiul Civil - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27887

Guest
Vad ca o ei si tu la vale - intrebarea mea nu era de unde se i-a lasso-ul mr. mastermind - eu am intrebat daca doar lasso-ul a fost adaugat, calm your tits.
Tu nu înțelegi că lasoul se lua la misiune ȘI CĂ NU AU FOST ADĂUGATE ARMELE ÎN SHOP? Pe lumile normale au fost în shop iar pe Maralinga nu. A fost doar țesătura adăugată nu și armele. Cu țesătura poți lua DOAR lasoul de la misiune.
 
Ultima editare de un moderator:

Emeer

Gunman
zoltes eu am inteles intrebarea ta, doar ca pe aici sunt si unii care cauta sa atace playerii care vorbesc, cica protejand gm...Se putea jucat cat mai glasic avand in vedere ca exista up la seturile clasice si misiuni, asa si aventuri puteai sa joci, dar itemele daca le foloseai erai pa pa...Am avut parte de 6 lupte frumoase acolo, apoi cand totul s-a stricat, am ales sa renunt. GG castigatorilor, se stiu ei care sunt...!
 

zoltes

Trapper
zoltes eu am inteles intrebarea ta, doar ca pe aici sunt si unii care cauta sa atace playerii care vorbesc, cica protejand gm...Se putea jucat cat mai glasic avand in vedere ca exista up la seturile clasice si misiuni, asa si aventuri puteai sa joci, dar itemele daca le foloseai erai pa pa...Am avut parte de 6 lupte frumoase acolo, apoi cand totul s-a stricat, am ales sa renunt. GG castigatorilor, se stiu ei care sunt...!
Exact la asta m-am referit Emeer - classic battle :)
Si da, am observat ce ''integritate'' e aici :D
 

DeletedUser27887

Guest
zoltes eu am inteles intrebarea ta, doar ca pe aici sunt si unii care cauta sa atace playerii care vorbesc, cica protejand gm...Se putea jucat cat mai glasic avand in vedere ca exista up la seturile clasice si misiuni, asa si aventuri puteai sa joci, dar itemele daca le foloseai erai pa pa...Am avut parte de 6 lupte frumoase acolo, apoi cand totul s-a stricat, am ales sa renunt. GG castigatorilor, se stiu ei care sunt...!
Zi-mi și mie cine câștigă să nu mai joc degeaba, fostule administrator.
 

adsum

Gunman
Este strict interzisă folosirea itemelor Ziua Morților la fort! Puteți folosi in schimb utilizabilele.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
De ce este permisa folosirea lor la dueluri si aventuri? Ar trebui interzisa echiparea lor pentru orice activitate PvP, e un server de fort CLASIC pana la urma.
 

adsum

Gunman
Tocmai pentru că e un server de lupte de fort nu văd de ce anume te legi de dueluri și aventuri. Puteți da dueluri și juca aventuri pentru a trece mai repede timpul. Cine e deranjat de dueluri se poate leșina și are protecție 24 ore , poate dormi sau poate sta la fort, neputând fi atacabil.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Te prefaci ca nu vezi despre ce vorbesc? Zic de itemele de event care trebuiesc intezise in toate formele de PvP, nu doar la fort. Nu vad sa ma fi plans eu de dueluri, dar te prefaci ca nu vezi ce nu te intereseaza.
 

DeletedUser27887

Guest
Dacă nu le folosesc la fort nu văd ce problemă ar fi. Era vorba să fie lume de forturi, nu?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Da, este o lume de forturi, una CLASICA. Si avem un regulament.
9. Chiar dacă se suprapune cu evenimentul "Ziua Morților", este strict interzisă folosirea itemelor respective.
Nu e mentionat ca la fort, la duel, la aventuri sau oriunde altundeva. Dar nu se respecta regulamentul asta de nicio culoare. Trebuia sa ma astept. Aveam pretentii. Mare greseala.
 

Emeer

Gunman
Prea multe discutii...eu initial am ales sa joc pe ea pt ca s-a zis o lume clasica avand ca tema fortul ( maralinga in esenta este o lume clasica ). Avantajele de xp si restul sunt create special pt a te bucura de lumea clasica, insa....pe o lume clasica facem o ingaduinta legata de up, dar pe o lume clasica nu poti folosi un item ca lucie, cel putin,,,nu la forturi, apoi restul este relevant. Aceasta lume nu-i cea clasica de data trecuta, a fost una special conceputa pt a castiga cineva anume, de ce ? pt ca s-au oferit mult prea multe avantaje celor cu experienta....Acesta a fost unul dintre motivele pt care am renuntat. Am intrat sa joc for fun, dar cand clasicul devine banal de usor, nu este clasic...astept ca acest mesaj sa se stearg curand, sigur o sa se ofenseze careva, sau si mai bine, avocatul ca sa nu-l jignesc pe pain ( numindu-l pupator ) o sa comenteze ceva, batand un apropo sau jignind...Spor la jigniri si la infumurari !
 

...Trelawney...

Greenhorn
Nu inteleg de ce va tot plangeti pe aici nordicilor? Nu va e de ajuns ca ne aveti tactica si chatul fortului? Cam ce ati mai avea nevoie sa fie si sufletele voastre fericite? O ardeti pe aici cu regulamentul si voi in schimb ce faceti... Macar din bun simt ciocu mic.
 

DeletedUser27887

Guest
Emeer tu ar trebui să vorbești cu prietenul tău / partener de cont să vă înțelegeți care joacă pe cont și care scrie pe forum că vă încurcați între voi prea des. Legat de avocatură … aș fi vrut dar nu s-a putut. Dacă nu îți place nu participa și gata. Dacă e lume de fort era logic că regula se referea doar la folosirea itemelor la forturi. De altfel vă credeți tare deștepți. Din “Lume de forturi” ați înțeles lume speed de farm & bani (de asta v-ați și plâns de bonusuri) iar din reguli tot ce ați vrut.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus