Raidul

  • Autor subiect DeletedUser18626
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18626

Guest
Daca urmaritorul de la misiunea raidul are viata 0 atunci de ce...nu il pot invinge.....???

M-am duelat cu el si mi-a aparut la raport ca i-am luat 324HP....cum e posibil >

Plus ca nu il pot invinge deloc ma lesina mereu...am incercat si la maine si la cap si tot degeaba.....ma ajuta cineva va rog !!!
 

DeletedUser17702

Guest
de fiecare data cand dai duel cu el, are viata plina, trebuie sa il lesini dintr-un singur duel
 

DeletedUser18626

Guest
bun si cum trebuie sa tintesc ca sa-l lesin??? ai vreo idee?
 

DeletedUser20606

Guest
Daca urmaritorul de la misiunea raidul are viata 0 atunci de ce...nu il pot invinge.....???

M-am duelat cu el si mi-a aparut la raport ca i-am luat 324HP....cum e posibil >

Plus ca nu il pot invinge deloc ma lesina mereu...am incercat si la maine si la cap si tot degeaba.....ma ajuta cineva va rog !!!


Cine a zis ca are viata 0? Ai vazut ca nu-i apare viata pe tw-db, si ai crezut ca are viata 0? Nu! Probabil ca are viata egala cu a ta. Mai investeste puncte in ferire/tintire. Daca dai in el cu viata mica, normal ca te lesina.
 

DeletedUser16592

Guest
@Don Tutysson
Eventual incearca cu tintele la maini stanga-dreapta sau dreapta-stanga si foloseste o arma cat mai buna...Poti iesi din oras ca sa nu te mai trimita la hotel si il poti bate si cu viata 1(asa am reusit sa il bat pe scott).
 

DeletedUser6410

Guest
Iesi din oras :) daca ai cumva vreo unu pune sa tineteasca in cap si sa se fereasca tot la cap :) si da duel cu el pana il invingi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus