Raman cu 0 dolari pentru a 2-a oara

DeletedUser

Guest
Inainte de flame trebuie sa stiti ca sunt un incepator. Am clasa aventurier si nu apartin de nici un oras. Am o misiune unde trebuie sa bat un hot si m-a lesinat de 2 ori. Pana acum am pierdut vreo 7000$. Am vreo sansa sa-i recuperez? Daca nu, cum fac sa nu mai pierd toti banii dupa un duel (cu un NPC), dar in acelasi timp sa nu fac parte din vreun oras ?
 

DeletedUser12358

Guest
probabil ai lesinat in urma acelor dueluri cu NPC, cand lesini pierzi toti banii lichizi (nu cei din banca),incearca sa schimbi zonele unde tintesti/feresti in functie de unde fereste/tinteste adversarul,vei avea mai multe sanse de castig....fa rost si de o arma mai buna,cea mai buna pt lvl tau

eu iti recomanda sa dai delete la cont :)) si sa faci altu ;)...eu am pierdut 5000$ la lvl 36 si am sters contul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu-i pb, fac eu altii... Pana la urma cred ca trebuie sa intru intr-un oras, macar sa bag banii in banca... Ms de sfat
 

DeletedUser

Guest
probabil ai lesinat in urma acelor dueluri cu NPC, cand lesini pierzi toti banii lichizi (nu cei din banca),incearca sa schimbi zonele unde tintesti/feresti in functie de unde fereste/tinteste adversarul,vei avea mai multe sanse de castig....fa rost si de o arma mai buna,cea mai buna pt lvl tau

eu iti recomanda sa dai delete la cont :)) si sa faci altu ;)...eu am pierdut 5000$ la lvl 36 si am sters contul :))

cum sa stergi contu.....nu ai avut ce face....nu cred ca sunt asa multi bani 5k....ca s stergi si sa iei de la capat dar marog...


SI pt al invigne pe hot....daca nu ai oras dai duel pe el.....de multe ori....chair daca ai 1 viata...


pe mn m-a lesinat la o mis 1 de 300 ori....si pana la urma l-am batut...

sau poti sa iti faci setu de sarlatan.....ca da atribute/idnemanari pt duel...


BFT
 

DeletedUser

Guest
Auzi,cine tia zis ca trebuie sa ai oras sa pui bani in banca? Intri la un oras,banca si depune
 

DeletedUser

Guest
Auzi,cine tia zis ca trebuie sa ai oras sa pui bani in banca? Intri la un oras,banca si depune

poate se referea la taxa de 20%...

daca ai o suma mare nu prea e avantajos sa pui banii la banca fara sa ai oras....

credema ca iti ia ceva bani
 

lord ion

West Marshal
sper ca ai inteles...
daca ai bani lichizi, si lesini, [din duel sau munca], ramii pe 0
banii ii poti proteja, depunindu-i in banca... daca nu apartii nici unui oras, vei plati o taxa de 20% din suma pe care o depui.
ca sa depui banii, trebuie sa te afli in oras!
 

DeletedUser12358

Guest
poti folosi pepite ca sa depui bani fara nici o taxa,sau poti cere unor prieteni sa iti trimita invitatie in orasul lor,depui bani si pleci.....si tot asa...:up:
 
Sus