rang preot,set preot,puncte de credinta/necredinta,set misiuni preot

DeletedUser

Guest
am dat pro mar am mai citit odata si mise pare aiurea deci contra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16421

Guest
Exista Biserica unde te poti ruga, setul de Quaker/Quakerita pentru cei care doresc sa se asemene unui preot, ca sa zic asa. Consider ca o alta adaugire nu ar aduce prea multe in plus in legatura cu acest aspect religios.

Contra
 

DeletedUser

Guest
PRO.inca din anii 100 existau preoti si inca exista+Ca existau si un west:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Eu as zice sa putem pune blesteme.
Blestemul sa tina un anumit timp.
DAr contra cost sa zicem gen 1000%/zi si cel blestemat va avea noroc mai putin sau va castiga mai putina xp sau bani la munci :)
 

DeletedUser22610

Guest
Eu as zice sa putem pune blesteme.
Blestemul sa tina un anumit timp.
DAr contra cost sa zicem gen 1000%/zi si cel blestemat va avea noroc mai putin sau va castiga mai putina xp sau bani la munci :)

Ce idee m-ai dat:)))))

ON:CONTRA
 

DeletedUser23479

Guest
Pana la urma este doar un joc si nu ar strica cate ceva nou.
Pro!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asa...continuati cu propuneri dintr-astea,mai avem putin si facem din The West,Sims...

CONTRA,gandeste logic,West = pistoale,forturi,pusti,banditi,nativi,[...] preot,WTF?

Nenea, daca jucai call of jaurez sau te uitai la filme western ai fi vazut ca preotii isi faceau des aparitia, cu exceptia unora sub forma de ecscroci.
Cat despre idee ai un PRO de la mine doar ca da-mi voie sa imbunatatesc putin ideea ta si anume bonusurile obtinute prin ruga eu zic sa avantajeze doar bonusurile clasei noastre de caracter si asa toti vom fi multumiti si jocul echilibrat zic eu, adica ii vor dubla shansele de bonusuri ale clasei noastre de caracter.
 

DeletedUser

Guest
prontra nu prea era preot pe vremea aia

si cand te-ai trezit era dimineata :))
auzi la el nu prea erau preoti?
dueluri + pistoale + cioclu= morti iti spune ceva?
plus ca avem la munci evanghelizarea sau ridica o misiune.
cartea de cantece de unde o ai geniule de la pescuieste?
 

DeletedUser

Guest
Contra

Eu sunt CONTRA deoarece intr-un joc ca acesta (batalii fort, dueluri, recompense) nu-L poti aduce pe Dumnezeu, nici faza cu Biserica in joc nu e prea buna, dar... sa spunem ca merge. Spun ca nu prea erau proti, erau evanghelisti, cretisni adevarati, daca vrei sa aduci credinta in joc, mai intai fao pentru tine. Sunt CONTRA. :mad:
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt CONTRA deoarece intr-un joc ca acesta (batalii fort, dueluri, recompense) nu-L poti aduce pe Dumnezeu, nici faza cu Biserica in joc nu e prea buna, dar... sa spunem ca merge. Spun ca nu prea erau proti, erau evanghelisti, cretisni adevarati, daca vrei sa aduci credinta in joc, mai intai fao pentru tine. Sunt CONTRA. :mad:

Probabil nu ti s-a maturizat creierasul ca sa poti vedea dincolo de deceptii si perspective.:whistle:
Macar zi contra dar numai argumenta ca argumentezi prost, pana si papagalii mei scot sunete mai inteligente decat argumentele tale.( ma refer la faza ca ti-ai dat o parere proasta despre " nu ii vad rostul bisericii in joc.", pe mine unul ma incanta foarte mult ideea bisericii in joc,se vede cat de documentat esti in legatura cu the westul, mai lasa calculatorul si mai bine deschide tv-ul si mai da-i o privire pe T.C.M. la filmele vechi & classice cu cowboy pt ca te asigur eu 100% ca cei de la INNO nu bagau o idee aiurita in joc doar sa fie pusa de dragul de a fi acolo cu exceptia zvonurilor care alea mi s epar exagerate. ;)
Plus ca daca te rogi o data sau de nuj cate ori in seara de Craciun in the-west primesti atat bonus cat si reward + sania lu' rudolph.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24119

Guest
produs...

Pai daca este palaria colectionarului,camila,armele colectionarului ,geaca colectionarului...etc de ce nu ar fi fain sa fie si un produs al colectionarului? :roll: :d
 

DeletedUser23479

Guest
Ce vi se pare asa anormal la preoti in westul salbatic?
Era plin de preoti.Dar unii sunt prea incuiati la minte sa isi dea seama.
 

DeletedUser18597

Guest
Evanghelie ca arma de fort..arunci cu Evanghelia dupa inamic :boone:
sii...cruce sfintita ca arma de duel? :)) asta ma duce cu gandu' la..
piei.jpg



P.S.:Da numai la cap,are 50hp,ferire 10,tintire 45,reflex 10,rezistenta 10,vigoare 10,arma:brici de precizie
Nu stiu daca e prea bun sau nu...dati mesaj ca sa schimb

brici de precizie? :))) nu mai bine o sabie cu luneta?oo si incearca sa folosesti LIMBA ROMANA...biata gramatica..ai facut-o KO :(

Amin!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus