rang preot,set preot,puncte de credinta/necredinta,set misiuni preot

DeletedUser23516

Guest
Nu inteleg

Nu inteleg !eu sunt duelist si dau foarte mult dmg in duel...daca dau duel fac puncte de necredinta...daca fac puncte de necredinta e bine sau rau ? si daca e bine ce face acest lucru ?:confused:
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA,deoarece cum au spus altii mai sus nu isi are rostul un preot in west,unde sunt banditi.
Sincer daca aveai niste imagini si mai putin scris aveai un pro
 

DeletedUser

Guest
contra deoarece ideea cu vesmantul e aceeasi cu ideea de la soldar cu uniforma arsa 2 suluri de panza si iti da uniforma shi cred ca nu are rost un nou set akm ca s-au introdus inca 4 seturi noi....
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Exista deja lucruri asemanatoare,nu vad rostul a doua lucruri relativ identice.
 

DeletedUser11216

Guest
Contra.
Exista deja lucruri asemanatoare,nu vad rostul a doua lucruri relativ identice.

CONTRa 1) ideia e stupida 2) nu cred ca cei de la inno o sa doreasca sa aplice asa ceva la joc 3) daca imi dai un exemplu de o indeie data de jucatori cu asa ceva, sau de genu si sa implimentat ai Pro de la mine, dar totusi cei de la inno sunt pe alta TeRRa nu pe aia care traim noi (sens figurat)
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA,s-a mai propus teme asemanatoare si acest set nu are rost in joc.
 

DeletedUser

Guest
Ideea in sine e buna, dar trebuie dezvoltata. De exemplu, daca reotul creste in nivelul de credinta, orasul sa primeasca puncte.
PRO :up:
 

DeletedUser11726

Guest
Cum se poate ca evanghelia sa raneasca jucatorii?:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Inca nu ati inchis topicul asta inuntil :l???


Prostie,o sa fie in plus deci

Contra!!!
 

DeletedUser

Guest
Cazmaua sfintita este cumva pentru smintiti :))))))))))


a da...contra
 

DeletedUser

Guest
wtf contara!!!!!
tu esti muncitor doar deaia vrei.. noi duelisti ce facem ? :))) ne uitam la biserica ta :)))
 
Sus