[rant] Propuneri seturi, misiuni pentru seturi, misiuni garbage, switch între instanțe de lumi

Sincer, aici nu prea sunt de acord. 1 comerț este puțin comparativ cu ce seturi există care îți dau, cum am zis mai devreme, sute de comerț. Am văzut și eu itemul respectiv, cred că te referi la Diploma fraților Wright. Mă îndoiesc că e utilizabil, are ratele foarte mici. La nivel 140 îți dă 12 carismă, 14 PV, 12 ascundere, 12 conducere și 3 atac. Sunt iteme net-superioare pentru acest "item ce valoreaza cateva sute de pepite", și uite-te la ce seturi au fost anul ăsta la Octoberfest.



Îmi place cum foarte mulți de aici atacați cu ironie unele idei crezând că demontați niște idei fără să aduceți nimic constructiv la discuție. Am făcut postarea asta în detaliu tocmai ca să nu faceți mișto, ci să văd dacă există ceva bun în idei, și să spuneți asta într-un mod civilizat.
M



Toată lumea are impresia că mă plâng. E doar un lucru legat de experiența de joc, și vreau să văd dacă și alții au văzut aceste mici probleme pe care eu le văd inconveniente sau care ar putea să fie îmbunătățite.
Am spus strict ca ar trebui sa dea setul complet nu ți-e personal nu le lua personal man...
Și vorbeam serios de lumile vechi le închidem pe cele moarte și în 2030 ajungem cu ditai forum nu mai despre lumi...
Mai bine 2 3 lumi combinate și nu mai stam atâta că ușor ușor moare jocul
 
Sus