Raport catre comunitate

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
logo_theWest.png


Discutii si pareri despre rapoartele adresate comunitatii. Prin discutiile pe care le vom desfasura sper ca vom reusi sa perfectionam ideile prezentate sau sa le inlocuim cu ceva mai bun.
 

DeletedUser19531

Guest
La cat va creste lvl ?

*Se discuta ca nivelul caracterului sa ajunga la 150. O sa vedem mai tarziu la ce nivel se vor opri.

**Se poate sa publicati si primul raport???
*** La al doilea raport de ce s-a sarit peste cateva fraze???
 

DeletedUser2041

Guest
*Se discuta ca nivelul caracterului sa ajunga la 150. O sa vedem mai tarziu la ce nivel se vor opri.

**Se poate sa publicati si primul raport???
*** La al doilea raport de ce s-a sarit peste cateva fraze???

** Primul raport este deja prea tarziu pentru a mai fi publicat.

*** Am facut un rezumat al acelui raport.
 

DeletedUser24699

Guest
Iulianp, itemele care se vor adauga vor fi gen set sau simple?
 

DeletedUser25592

Guest
Ideea cu creșterea lev e bună.Dar apar multe întrebări legate de realizări.Cu maestrul Westului,și multe altele,dacă vor mai exista.Și chiar dacă se modifică,să fie anunțat macar cu 2 săptămâni înainte.
 

DeletedUser2041

Guest
Ideea cu creșterea lev e bună.Dar apar multe întrebări legate de realizări.Cu maestrul Westului,și multe altele,dacă vor mai exista.Și chiar dacă se modifică,să fie anunțat macar cu 2 săptămâni înainte.

Toate acele modificari sunt inca in faza de dezvoltare, cel mai probabil vor fi implementate anul viitor.
Urmeaza redistribuirea obiectelor, umplerea golurilor de obiecte de la nivelele dintre 50-120 si apoi cresterea acelui nivel maxim.
 

DeletedUser25424

Guest
Si cu experienta cum vine? se anuleaza se reporteaza?
 

DeletedUser2041

Guest
cand s-a trecut de la 99 la 120 cum a fost?

@ iulianp, de craft ne zici ceva?

Atunci era alta situatie, o data ajuns la nivelul 99 nu mai primeai puncte de experienta. Acum limita de puncte este infinit, ele se aduna si un eventual calcul al unui nivel nou dupa o grila de puncte nu este deloc greu de facut. Nu sunt informatii oficiale ceea ce scriu aici, este parerea mea.
Dupa cum am spus mai devreme, momentan acest aspect este inca in faza de dezvoltare deci nu am informatii suplimentare sa va ofer.
 

DeletedUser24699

Guest
Habar n-aveam :))) cand m-am apucat eu de joc toti erau 99.
si daca se face o grila, in functie de aceea grila sare de lvl 120 la lvl x? sau cum?
 

DeletedUser

Guest
am vazut ceva completari la vechile seturi:indian,mexican,etc si vad ca la un anumit set(fermier) sa facut rost de al 9-lea item restul cind vor aparea
 

DeletedUser21021

Guest
Felicitari, vad multe lucruri pozitive care urmeaza sa apara.
In sfarsit jocul primeste niste modificari bine venite, nu doar seturi introduse pe banda rulanta.
 

DeletedUser

Guest
Aud numai vesti bune legate de viitorul the-westului si ma bucura acest lucru,sper ca acele 200 si ceva obiecte mentionate de voi sa poata fi gasite la munci sau in magazine si nu in magazin cumparate toate cu pepite sau oup :) Apropo cineva a zis aici de avanpost partea a 2-a,setul acela parca a aparut acum o saptamana dar nu am vazut nimic obiecte pe tw-db ca recompensa...
 
Sus