Raport catre comunitate

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser25424

Guest
Ca sa intrebi tu. E naspa sa trebuiasca sa tragi atata pentru 3 indemnari si 1 atribut, ca doar de alea imi pasa. + ca pentru aia disperati de xp , nu vor mai putea niciodata sa ii ajunga din spate pe cei ca si chanel no5 de pe ro1.

Chanel no5 va ajunge la level 147 spre level 148 am comparat cu unul cu exp asemanatoare si are level 147.
 

DeletedUser2041

Guest
Chanel No5 a facut level 120 in data de 9 aug 2011, din 2011 pana in 2014 nu poate ajunge la level 150 dupa cum vad pe beta, + daca nu ma insel are si cel mai mult xp de pe the west.ro.

Poate nu a mai jucat la fel de intens ca inainte sau deloc.
 

DeletedUser24699

Guest
Probabil nu stiu nici ei exact cat cere... tu mori daca nu iti spune nimeni ?

Ai vrea tu.

@ iulianp , nu te supara pe mine:
Are cel mai mult xp de pe ro detasat cu vreo 500k de cel de pe locul 2, dar nu a jucat mereu intens si serios?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Ai vrea tu.

@ iulianp , nu te supara pe mine:
Are cel mai mult xp de pe ro detasat cu vreo 500k de cel de pe locul 2, dar nu a jucat mereu intens si serios?

Eu chiar nu inteleg motivul supararii sincer. Este o grila de nivele ca si pana acum, exista in decalaj prestabilit. Muncesc toti la fel de mult de la 1 la 120, nu vad motivul protestelor.
 

DeletedUser24699

Guest
Eu chiar nu inteleg motivul supararii sincer. Este o grila de nivele ca si pana acum, exista in decalaj prestabilit. Muncesc toti la fel de mult de la 1 la 120, nu vad motivul protestelor.

Sunt eu mai tampit, caut motiv de scandal peste tot ce sa faci ... M-as bucura sa fiu singurul nemultumit sau cei de pe ro sa fie singurii nemultumiti , dar bag mana in foc ca pe toate versiunile vor aparea discutii pe tema asta.
 

DeletedUser25424

Guest
Eu chiar nu inteleg motivul supararii sincer. Este o grila de nivele ca si pana acum, exista in decalaj prestabilit. Muncesc toti la fel de mult de la 1 la 120, nu vad motivul protestelor.

Nu protestam..doar ca sincer mi se pare cam mult xp-ul care trebuie de la level 120 la 150, acum mno nu e treaba mea beta este o lume de teste dar ati umblat si la xp si $ care il dadeau muncile la 15 sec daca ai level mic si cu xp-ul asta la 15 secunde acum..


si vor exista si diferenta de atribute si indemanari la xp-ul care trebuie acum pentru un nou level...


P.S. nu o lua ca protest nu vreau sa intru nici in polemica...eu doar discut fiindca nu ma asteptam la asa ceva.. :))
 

DeletedUser2041

Guest
Nu protestam..doar ca sincer mi se pare cam mult xp-ul care trebuie de la level 120 la 150, acum mno nu e treaba mea beta este o lume de teste dar ati umblat si la xp si $ care il dadeau muncile la 15 sec daca ai level mic si cu xp-ul asta la 15 secunde acum..


si vor exista si diferenta de atribute si indemanari la xp-ul care trebuie acum pentru un nou level...


P.S. nu o lua ca protest nu vreau sa intru nici in polemica...eu doar discut fiindca nu ma asteptam la asa ceva.. :))

Decalajul mare dintre nivele motiveaza jucatorul sa atinga nivele superioare. Daca ajungeau direct 80% din cei cu 120 la 150, nu s-ar fi modificat nimic in joc. Tot la nivelul maxim erai, tot xp in gol acumulai.
 

DeletedUser25424

Guest
Decalajul mare dintre nivele motiveaza jucatorul sa atinga nivele superioare. Daca ajungeau direct 80% din cei cu 120 la 150, nu s-ar fi modificat nimic in joc. Tot la nivelul maxim erai, tot xp in gol acumulai.

Ai perfecta dreptate dar cei de level 35? :))

Zic asta fiindca am un coleg care s-a apucat recent si a si bagat 540 pepite in seara asta :))
 

DeletedUser15496

Guest
Decalajul mare dintre nivele motiveaza jucatorul sa atinga nivele superioare. Daca ajungeau direct 80% din cei cu 120 la 150, nu s-ar fi modificat nimic in joc. Tot la nivelul maxim erai, tot xp in gol acumulai.

Cel mai bun update !
naspa o sa fie seturile care presupun ca o sa le bage la noile tombole..ca de.. nivel maxim mai mare motiv de sarbatoare sa ploua cu seturi noi !!!

Vorbim peste 4 ani.. cand facem toti 150 :up:

edit: ma si intrebam de ce se gandesc cei de la inno sa bage ceva lumi speed =))
poate pe alea facem si noi in doi ani lvl maxim nu ?
 

DeletedUser2041

Guest
Cel mai bun update !
naspa o sa fie seturile care presupun ca o sa le bage la noile tombole..ca de.. nivel maxim mai mare motiv de sarbatoare sa ploua cu seturi noi !!!

Vorbim peste 4 ani.. cand facem toti 150 :up:

edit: ma si intrebam de ce se gandesc cei de la inno sa bage ceva lumi speed =))
poate pe alea facem si noi in doi ani lvl maxim nu ?

Vor fi obiecte noi care se vor gasi in joc, nu la tombole.
 

DeletedUser15496

Guest
Vor fi obiecte noi care se vor gasi in joc, nu la tombole.

Vrei sa zici ca nu baga cei de la inno ceva seturi mai bune decat cele de la tombolele care au fost pana acum ?
hai mai..pai cum vine asta ?
lvl maxim 150 seturi de lvl 50 ?
munci care necesita mai multe puncte de munca...seturile astea dau prea putine..
Sa mai editeze astia de la inoo atributele/indemarile ? neeeaa mai bine baga o tombola nu ? mai ies si ceva banuti :D
 
Sus