Raport catre comunitate

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser17189

Guest
Poate stiu adminii.Si cred ca au trecut 6 luni de cand e in teste pe beta,ma gandesc ca ar fi cazul s-o implementeze daca tot au ramas cu ea.
 

DeletedUser

Guest
S-au testat vreo trei formule pe Beta si nu a ajuns nici una pe .ro.
Așteptați sa se facă anunț.
 

DeletedUser17189

Guest
Stiam si eu asta.Din cate imi amintesc ultima formula s-a bagat in iarna.In fine,asteptam anunt oficial.
 

DeletedUser19531

Guest
Mpi



*Din cate am inteles se doreste sa apara in luna august pe la noi, daca nu vor fi probleme si daca se finalizeaza in mare.

*Mai multe informatii despre MPI gasiti aici: http://devblog.the-west.net/.

*click pe imagine pentru o poza mai mare
 

DeletedUser

Guest
Crede-ma , stiu un joc browser cu tancuri , nu dau nume , grafica 3d + multe altele care depaseste alte jocuri care trebuiesc descarcate ... ce sa zic ... grafica de copii mici ... dar se mai poate perfectiona :blink:
 

DeletedUser2041

Guest
Crede-ma , stiu un joc browser cu tancuri , nu dau nume , grafica 3d + multe altele care depaseste alte jocuri care trebuiesc descarcate ... ce sa zic ... grafica de copii mici ... dar se mai poate perfectiona :blink:

Acel mod MPI dupa mine este destul de bine lucrat si integrat in joc, sa fie in aceeasi linie cu grafica jocului.
 

DeletedUser15496

Guest
ceva nou in joc total diferit de restul noutatilor :))
imi place.
 

DeletedUser23483

Guest
"me gusta"
XNODp.jpg
 

DeletedUser2041

Guest
Plin de graficieni si developeri pe aici ;)
Garantat multi dintre voi nici in paint nu stiu sa deseneze un copac.:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Plin de graficieni si developeri pe aici ;)
Garantat multi dintre voi nici in paint nu stiu sa deseneze un copac.:shoot:
Eu inteleg ideea de a perfectiona mereu grafica, dar sa fim seriosi asta e bataie de joc ... Oamenii aia nu mai arata a oameni ci a papusi... Macar aici cand dai un duel animatia arata cat de cat a om.
 

DeletedUser

Guest
Eu inteleg ideea de a perfectiona mereu grafica, dar sa fim seriosi asta e bataie de joc ... Oamenii aia nu mai arata a oameni ci a papusi... Macar aici cand dai un duel animatia arata cat de cat a om.

Nu stiu ce animatie poti sa vezi tu dintr-o poza. Oamenii arata bine, si chiar daca nu era asa, grafica nu inseamna totul. Jocul este interesant, si premiile sunt decente. Sa nu uitam de faptul ca MPI, sau Adventure cum l-au numit temporar este inca in stadiu Closed Beta, si acela nu este produsul final.
 
Sus