Raport catre comunitate

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce animatie poti sa vezi tu dintr-o poza. Oamenii arata bine, si chiar daca nu era asa, grafica nu inseamna totul. Jocul este interesant, si premiile sunt decente. Sa nu uitam de faptul ca MPI, sau Adventure cum l-au numit temporar este inca in stadiu Closed Beta, si acela nu este produsul final.
Arata ca in Big Farm ... Doar ca asta e in vestul salbatic. Mie chiar nu imi place cum au iesit cladirile sau omuletii aceia.
 

DeletedUser

Guest
Arata ca in Big Farm ... Doar ca asta e in vestul salbatic. Mie chiar nu imi place cum au iesit cladirile sau omuletii aceia.

Ai vazut in InnoTV cum aratau oamenii si cladirile in Early Alpha?
Prietene, eu nu stiu de ce te mai joci daca nu-ti place cum arata jocul :ras: Cladirile arata exact precum cele din joc, si omuletii din cate am auzit sunt inca in lucru.
 

DeletedUser19531

Guest
Este pusa limita de nivel la MPI???

*momentan nu are limita, dar pe viitor o sa fie???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=48282

Îmbunătățiri la sistemul de duel --- V
Imbunatatirea itemelor --- V- saptamana viitoare
Optimizarea obiectelor din magazin --- V - vad ca s-a inceput o imbunatatire (atentionare de reduceri si nu vanzari ca la noi)
Optimzarea Aventurii --- V - vad ca se aduce butonul de raportare, se mai rezolva din erori (saptamana viitoare), astept si restul
Jucătorii vor reactiva jucători --- X - cand???

In luna aprilie o sa apara urmatoarea foaie de parcurs pentru urmatoarele 3 luni???

e00isi.png

2mbamw.jpg

yuma la nivel 999

ca8bb-clip-16kb.jpg


sabia celor 1000 de adevaruri la nivel 999

19288ebbef1d.jpg


*momentan vor fi activate doar 5 nivele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=48282

Îmbunătățiri la sistemul de duel --- V
Imbunatatirea itemelor --- V- saptamana viitoare
Optimizarea obiectelor din magazin --- V - vad ca s-a inceput o imbunatatire (atentionare de reduceri si nu vanzari ca la noi)
Optimzarea Aventurii --- V - vad ca se aduce butonul de raportare, se mai rezolva din erori (saptamana viitoare), astept si restul
Jucătorii vor reactiva jucători --- X - cand???

In luna aprilie o sa apara urmatoarea foaie de parcurs pentru urmatoarele 3 luni???

e00isi.png

2mbamw.jpg

yuma la nivel 999

ca8bb-clip-16kb.jpg


sabia celor 1000 de adevaruri la nivel 999

19288ebbef1d.jpg


*momentan vor fi activate doar 5 nivele
Level 999 la iteme nu va avea nimeni.In rest ,vor aparea in 2015.De asta se spune roadmap 2015 ;)
 

DeletedUser20819

Guest
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=48282

Îmbunătățiri la sistemul de duel --- V
Imbunatatirea itemelor --- V- saptamana viitoare
Optimizarea obiectelor din magazin --- V - vad ca s-a inceput o imbunatatire (atentionare de reduceri si nu vanzari ca la noi)
Optimzarea Aventurii --- V - vad ca se aduce butonul de raportare, se mai rezolva din erori (saptamana viitoare), astept si restul
Jucătorii vor reactiva jucători --- X - cand???

In luna aprilie o sa apara urmatoarea foaie de parcurs pentru urmatoarele 3 luni???

e00isi.png

2mbamw.jpg

yuma la nivel 999

ca8bb-clip-16kb.jpg


sabia celor 1000 de adevaruri la nivel 999

19288ebbef1d.jpg


*momentan vor fi activate doar 5 nivele

Vor trebui vreo 200 si ceva pt lvl 5 :D
 

DeletedUser25625

Guest
ba poti daca esti plin de bani si nu ai ce face cateva ore
 

DeletedUser

Guest
ba poti daca esti plin de bani si nu ai ce face cateva ore

Ba nu poti pentru ca levelul maxim e level 5.

La inceput eram total impotriva acestei idei dar la cum a fost construita parca mi-am pierdut din ura.Se pare ca s-au gandit serios la asta si imi place.Poti upgrada si iteme din seturi dar isi pierd calitatea de a mai face parte din setul respectiv.Un alt lucru bun e ca itemele care peste timp si-au pierdut valoarea vor reveni la mare cautare deoarece multi vor dori upgradarea lor.Dar itemele din seturi vor fi ridicol de scumpe...

Dar pentru mine nu e bine asta, deoarece eu obisnuiesc sa vand toate dublurile avute in inventar pentru simplul motiv ca nu imi plac dublurile...Acuma va trebui sa strang tot ca sa upgradez tot ce pot! <3W
 

DeletedUser25625

Guest
Pl0x te am la prieteni hai sa discutam acolo ,dar chiar isi pierd calitatea de set?
 

DeletedUser

Guest
Pl0x te am la prieteni hai sa discutam acolo ,dar chiar isi pierd calitatea de set?

Tot uit chestia asta...:whistle:

Ok, cand o sa am timp de chat-uit o sa o fac! :ras:

@fortzasteauabuc ok nu ma deranjeaza, intotdeauna am fost liber discutiilor de pe forum.
 

DeletedUser2041

Guest
Ba nu poti pentru ca levelul maxim e level 5.

La inceput eram total impotriva acestei idei dar la cum a fost construita parca mi-am pierdut din ura.Se pare ca s-au gandit serios la asta si imi place.Poti upgrada si iteme din seturi dar isi pierd calitatea de a mai face parte din setul respectiv.Un alt lucru bun e ca itemele care peste timp si-au pierdut valoarea vor reveni la mare cautare deoarece multi vor dori upgradarea lor.Dar itemele din seturi vor fi ridicol de scumpe...

Dar pentru mine nu e bine asta, deoarece eu obisnuiesc sa vand toate dublurile avute in inventar pentru simplul motiv ca nu imi plac dublurile...Acuma va trebui sa strang tot ca sa upgradez tot ce pot! <3W

Asa se intamplat mereu, luati toti foc inainte de a vedea intr-adevar ce au de gand sa faca.:d
 

DeletedUser25910

Guest
Ba nu poti pentru ca levelul maxim e level 5.

La inceput eram total impotriva acestei idei dar la cum a fost construita parca mi-am pierdut din ura.Se pare ca s-au gandit serios la asta si imi place.Poti upgrada si iteme din seturi dar isi pierd calitatea de a mai face parte din setul respectiv.Un alt lucru bun e ca itemele care peste timp si-au pierdut valoarea vor reveni la mare cautare deoarece multi vor dori upgradarea lor.Dar itemele din seturi vor fi ridicol de scumpe...

Dar pentru mine nu e bine asta, deoarece eu obisnuiesc sa vand toate dublurile avute in inventar pentru simplul motiv ca nu imi plac dublurile...Acuma va trebui sa strang tot ca sa upgradez tot ce pot! <3W
1.Pierzi o gramada de bani
2. Setul nu va mai avea bonus [1 item,2 etc]
3.Itemul pe care l-ai ridicat in level nu se mai poate vinde
 

DeletedUser25625

Guest
Pai eu stiu ca nu se pierde bonusu de set, si ce daca>? itemele normale ce au? ganditiva daca imbunatatiti o arma normala ,nu va ganditi cate beneficii ati avea?
 

DeletedUser14746

Guest
Pai eu stiu ca nu se pierde bonusu de set, si ce daca>? itemele normale ce au? ganditiva daca imbunatatiti o arma normala ,nu va ganditi cate beneficii ati avea?

coltul dragon de la armurier la lvl 3 e mai bun ca howdah =))
bonusul de set n-am auzit sa se piarda la itemele upgradate din set...daca totusi e asa ... mi se pare ok ;) Atunci seturile raman seturi si itemele normale iteme normale :))
 

DeletedUser25625

Guest
e perfec updateul ! sau e mai bun toma ascutit de lvl 3
 
Sus