Raportul manevrei ca la batalii adevarate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

odm

Cowboy
NUME SUGESTIERaportul manevrei ca la batalii adevarate
DESCRIERE SUGESTIECand terminam o manevra, sa ne apara un raport in care sa ne zica cata am fi luat experienta si daca am fi gasit cufere, exact ca la bataliile normale, cu exceptia ca nu vor fi afisati si banii pentru a nu dezvalui banii celorlalti jucatori
AVANTAJE/DEZAVANTAJEAm putea sa aflam din manevre daca suntem buni la bataliile de fort.Dezavantaje nu sunt deoarece este foarte usor de implementat
 

odm

Cowboy
partial corect, dar eu nu am zis ca se poate sa se puna la profil ci doar personale(evident ca poti sa copiezi si le trimiti pe chat apoi :))
 

DeletedUser

Guest
nu cred ca este necesara deoarece iti poti da seama dupa daune daca esti bun sau nu la forturi.. nu dupa bani xp sau altceva..deci CONTRA!!
 

DeletedUser9380

Guest
Ţi-ar conveni să vezi că ai primit cufărul cu şine de oţel(sau care e cel mai bun cufăr), dar după aceea, când te uiţi mai bine să vezi că a fost o manevră, ci nu o bătălie de fort.De aceea sunt CONTRA.
 

DeletedUser8304

Guest
NUME SUGESTIERaportul manevrei ca la batalii adevarate
DESCRIERE SUGESTIECand terminam o manevra, sa ne apara un raport in care sa ne zica cata am fi luat experienta si daca am fi gasit cufere, exact ca la bataliile normale, cu exceptia ca nu vor fi afisati si banii pentru a nu dezvalui banii celorlalti jucatori
AVANTAJE/DEZAVANTAJEAm putea sa aflam din manevre daca suntem buni la bataliile de fort.Dezavantaje nu sunt deoarece este foarte usor de implementat

pro .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus