Ravasul Norocului

  • Autor subiect DeletedUser14563
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Esti sigur ca se ofera ravasul norocului daca folosesti acel link??? Din pacate nu am primit nimica cand m-am conectat prin intermediul link-ului oferit de tine.
 

DeletedUser19531

Guest
Nu cred ca e activ la noi acest ravas, la fel cum e cu tortul aniversar.
 

DeletedUser11724

Guest
am incercat si pe beta cu butcatica aceasta de link /?mac=newsletter_luckyletter si nu functioneaza
 

DeletedUser11724

Guest
Be peta nu au functionat niciodata astea.

ba sa stii ca la mine au functionat. spre exemplu era link-ul pentru clopotei si il gasisem pentru serverul roman. asa ca am copiat acea bucatica de link si am lipit-o dupa link-ul de beta si a functionat
 

DeletedUser20819

Guest
ba sa stii ca la mine au functionat. spre exemplu era link-ul pentru clopotei si il gasisem pentru serverul roman. asa ca am copiat acea bucatica de link si am lipit-o dupa link-ul de beta si a functionat

Si ti-a dat ravasul? Ce e in el? :D da-ne si noua linkul :)
 

DeletedUser

Guest
Oricum nu cred ca spune adevarul :nu: din moment ce nici tie si nici mie nu a functionat pe beta ...
 

DeletedUser

Guest
Oricum nu cred ca spune adevarul :nu: din moment ce nici tie si nici mie nu a functionat pe beta ...

Din moment ce sunt 100% sigur ca nu functioneaza alea pe beta, da' vreau totusi sa ma uit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11724

Guest
nu am gasit nimic nu merge link-ul ala am zis pe prima pagina . spuneam ca ar trebui sa functioneze in cazuri de genu daca copii bucata aia de link si am dat exemplu cum fac eu sa functioneze de pe un server pe altu cand e vorba de un link care functioneaza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus