Speed Ready Or Not? - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

xMarmo

Greenhorn
Intrebare 1: Magazinele oraselor vor fi identice? Le faceti si voi cu cap sau o sa fie random?
Intrebare 2: Pepitele din bonusurile de logare pot fi folosite? (intrebare de noob, dar nu stiu regulile de la non-pepitari).

P.S.
Inteleg ca oarecum acest event este solo play (hai sa zicem maxim raiduri la duel), dar banatul o sa fie la fel de excesiv si inutil ca in trecut fara a vedea sau intelege utilizarea anumitor tactici SOLO? Sau ne jucam frumos tura asta? Sper sa fim macar 100, dar e greu.
 
Ultima editare:

adsum

Gunman
1. Ambele orașe vor beneficia de aceleași iteme. În caz că am omis eu ceva sau doriți adăugarea altora îmi scrieți și rezolvăm.

2. Pentru a vă încadra la categoria "fără-pepite" nu le puteți folosi nici măcar pe cele din bonusul de logare.

3. Tind să cred că vor fi peste 100 participanți, mai ales datorită itemelor El Gringo. Depinde la ce tactici faci referire. Cât timp se respectă regulamentul nu aveți de ce să vă faceți griji.
 

adsum

Gunman
5.Shop

In shop veți găsi doar câteva consumabile și nu vor fi disponibile alte articole.

Geantă pentru începători
Ceai mate
Guarana
Cafea
Lichidul vieții
Elixirul vieții
Energic și alert
Soluție de săpun
Praf din carapacea țestoasei turbo
Colier de ceremonie indian
 

daanuu226

Greenhorn
Am greșit eu, corectez.
În croitor vom găsi toate itemele care au îndemânări de duel? Sau doar o parte din ele?
 

adsum

Gunman
Veți găsi majoritatea itemelor cu îndemânări de duel. Cum am spus și mai sus, în caz că am omis eu ceva sau doriți adăugarea altora îmi scrieți și rezolvăm.
 

xMarmo

Greenhorn
Mai am o intrebare @adsum : Este un termen limita pana la care trebuie sa accept invitatia in oras Sau putem astepta fara oras o perioada de cateva zile?
 

xMarmo

Greenhorn
Invitația în oraș trebuie acceptată în maxim 24 ore de la momentul primirii.
Bleah, iar strici tacticile. :( Mai ales pentru aia plecati, ce are daca incep cu 4 zile delay ca si asa sunt bun ! :D

P.S.
Vad ca regula a aparut in urma intrebarii, te rog trece mai repede si alte reguli care-ti mai vin in minte, sa ne facem naibii odata planu, ca deh se face tarziu deja :))
 

adsum

Gunman
Pff, nenorocire .. aduceți-l repede pe Guardiola să vă ajute cu tactica aia, nu de alta, dar poate de data asta iese.

PS: alegeți-vă meseria cu grijă!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus