Recorduri The-West

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
record-breakers.jpg


In aceasta tema va invit sa postati toate recordurile pe care le obtineti in acest joc (the-west.ro) si pe restul va invit sa le doborati. Ar fi o adevarata placere sa cunoastem campionii si recordurile lor.



*Exemple de recorduri pe care am dori sa le vedem (ca sa va faceti o ideie despre ce este vorba in aceasta tema): top cele mai multe daune la fort (pe clase de caracter), top cea mai multa viata, top cele mai multe ferite la fort, top cele mai multe daune in duel, top cea mai mare dauna intr-un duel, top cel mai mare noroc la munca, top cel mai scump produs gasit, top cele mai multe realizari, top cele mai rapide misiuni facute, top cea mai mare viteza, top cea mai multa experienta primita, top cei mai multi bani primiti (fort, duel, munci etc.), top cele mai multe cufere deschise, top cel mai mare oras, cele mai mari daune primite la munca, cel mai bogat inventar, .............

**As dori sa precizati numele in joc, lumea unde s-a stabilit recordul, raportul respectiv(daca exista) + imagine cu respectivul record.
 

DeletedUser16010

Guest
Record recompensa primita.
sand of time - Hawaii

v4wo.jpg
 

DeletedUser19531

Guest

Lumea de joc: 1
Nume in joc: mihai10092
Ma bucur ca-ti place aceasta tema :)Momentan sunt mai bun ca tine la numarul de misiuni si la numarul de steaguri primite:

rkadl0.png


Cea mai mare dauna totala data de un soldat:
i43dy1.png

*raport:
Cod:
[report=57077378a6f7ed21ca]Raport de bătălie: Un Fleac[/report]
** raportul pe westfort: http://www.westforts.com/ro1/battles/battle/33865

Cele mai multe pepite cumparate (apasati pe arata ca sa vedeti imaginea):
wjt9op.png

*raportul:
Cod:
[report=510346361fd3e7b043]Ai cumpărat 99999999 pepite de aur[/report]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16010

Guest
sand of time, Hawaii, Duelist
gowkm.jpg

Ce face camila din om :)))
Vreau sa ajung la 366 zile dormite :))

EDIT: Am raport cu 2 pepite :)))
PHP:
[report=3931479697340f39d3]Ai cumpărat 2 pepite de aur[/report]
 

DeletedUser24252

Guest
Putem pune si intrebari legate de realizarile voastre?
Eu as vrea sa stiu cum e posibil ca soldat sa poti face 24K daune la o batalie.
Numai bine!
 

DeletedUser19531

Guest
Putem pune si intrebari legate de realizarile voastre?
Eu as vrea sa stiu cum e posibil ca soldat sa poti face 24K daune la o batalie.
Numai bine!

Am reusit sa obtin aproximativ 25k daune cu ajutorului setului foc si gheata, setului will, a baionetei, a indemanarilor pe conducere si atributelor pe carisma.
Din pacate nu prea obtii loc la forturi cu astfel de indemanari, majoritatea participantilor la fort vor doar jucatori pe viata.
 

DeletedUser2948

Guest
Am reusit sa obtin aproximativ 25k daune cu ajutorului setului foc si gheata, setului will, a baionetei, a indemanarilor pe conducere si atributelor pe carisma.
Din pacate nu prea obtii loc la forturi cu astfel de indemanari, majoritatea participantilor la fort vor doar jucatori pe viata.

Editeaza primul tau post si fa-l pe categorii, si tot fa-i update care cum bate cate un record. Asa e mai lizibil decat sa te uiti prin 100 de posturi. :)
 

DeletedUser

Guest
Editeaza primul tau post si fa-l pe categorii, si tot fa-i update care cum bate cate un record. Asa e mai lizibil decat sa te uiti prin 100 de posturi. :)

Pacat ca forumul (just4fun) nu permite modificarea postarilor mai vechi de doua zile :roll:
 

DeletedUser12588

Guest
Mici recorduri. Spectrul 2, Hawaii.

1.


2.


3.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20819

Guest
Lumea 1
xpay.png


Colorado : xp primit la o ora de constructie cu niciun punct de indemanare pus pe construire

ybe4.png


1qgd.png
 

DeletedUser

Guest
Spectrul 2 unul din recordurile tale mi-a atras atentia,cele mai multe obiecte primite odata 27 :huh: ai raportul ca sunt curios la ce munca ai obtinut acele 27 obiecte odata?
 
Sus