Regandirea misiunilor pentru arme cu aura imbunatatiri gameplay-ului

  • Autor subiect DeletedUser10625
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19165

Guest
Contra...Sa ramana asa.Ce sa va fac eu ca ati gresit...Trebuia sa va informati de asta au creat forumul.Eu pentru pusca am cheltuit o gramada+pepite.Si am bagat pepite pentru a avea un avantaj nu??NU mi se pare normal sa luati bonusurile doar asa ca au gresit uni...:mad:
 

DeletedUser10625

Guest
Contra...Sa ramana asa.Ce sa va fac eu ca ati gresit...Trebuia sa va informati de asta au creat forumul.Eu pentru pusca am cheltuit o gramada+pepite.Si am bagat pepite pentru a avea un avantaj nu??NU mi se pare normal sa luati bonusurile doar asa ca au gresit uni...:mad:

Nu intelegi nimic : unii din noi am facut misiunile inainte sa se implementeze pusca de aur si inainte sa apara forumurile despre The West in romana ca ciupercile dupa ploaie. N-am prea avut de ales. De ce numai voi sa fiti avantajati. Vrem si noi astia sa fim avantajati chiar si pentru pepite. Ca voi.
 

DeletedUser

Guest
Nu intelegi nimic : unii din noi am facut misiunile inainte sa se implementeze pusca de aur si inainte sa apara forumurile despre The West in romana ca ciupercile dupa ploaie. N-am prea avut de ales. De ce numai voi sa fiti avantajati. Vrem si noi astia sa fim avantajati chiar si pentru pepite. Ca voi.

subscriu si eu
 

DeletedUser

Guest
Cheile se vor putea vinde, odata cu introducerea update'ului.
Totusi, alte alternative ar infrumutesa jocul...de ce sa avem doar pusca de aur?!...


ATENTIE LA NEATENTIE(!!!)
Unii au avut de ales cheile inainte ca pustile sa fie introduse. Nu avea niciun sens sa aleg cheia, atat timp cat NU aveam ce face cu ele;).
Pro

pai daca nu avea nici un sens sa alegi cheia aia INUTILA bravolo tie, acum stai si plangi. tu daca ai avea de ales intre un obiect unic (chiar daca nu stii la ce foloseste inca) si niste bani sau orice altceva banal, ce ai alege? daca zici ca ai alege acel ceva banal, te felicit, si ma bucur pentru tine ca suferi acum din cauza asta :D
 

DeletedUser

Guest
PRO! Are dreptate,unii nu numai ca gresesc misiunile,dar iti trebuie multe pepite pe care unii nu isi permit sa le cumpere.
 

DeletedUser18233

Guest
as fii PRO cu inca o posibilitate de a obtine pusca de aura pentru ca cei care au ales gresit misiunea pentru cheia 2 au de pierdut
 

DeletedUser2547

Guest
niste bonusuri vor disparea in noul update de la golden gun....

Golden gun will not stack anymore in fort battles

nu prea este corect lucrul asta!
in momentul cand am facut reskill sa caut cheia 3 mi-am luat in calcul aceste bonusuri. Daca pusca avea bonusuri mai mici poate nu faceam acest reskil, unde a fost vorba si de bani adevarati (pepite) nu numai de bani virtuali.

ca un compromis, sa se poata vinde si celelalte chei sau doar cheia numarul 2 ca de fapt acolo sunt discutiile
 

DeletedUser13216

Guest
Parere

- sa se pastreze bonusurile armelor actuale; cine a muncit pentru ele, merita respectul nostru;
- sa se introduca arme noi echivalente ca bonus, dar cu alte cerinte;
- puteti vedea ca sunt deja jucatori care au atat sabia de aur cat si coltul de aur,pusca de aur,sabia lui Hernandos.Sunt sigur ca au folosit pepite.
S-ar putea ca acesti jucatori sa se plictiseasca acum; nu mai au nici o provocare. Si stau cu "pepitele" in buzunar. Pentru ei placerea unei provocari este mai mare decat valoarea unor pepite.
Cu cat mai multe provocari, cu atat mai multe pepite in contul The West.
Sunt sigur ca apar peste noapte zeci de alte jocuri cu alte provocari, care pot atrage jucatorii cu pepite, ce incep sa se plictiseasca aici.
Concluzia sa o traga adminii.
:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro mai eu sunt de acord
ar trebui diversificat jocul uni care au ajuns la lv 112 se plictisesc au nevoie de o provocare deci
PRO
 

DeletedUser

Guest
catre admini

bai vere datine si noua o misiune sa avem si noi pusca de aur sau coltul de aur(gen:castiga in fata lui.......)sau(pirde in fatza lui.....)sau o misiune in care trebuie sa duci o scrisoare sau orice obiect la impartitorul de misiuni;)
 

DeletedUser

Guest
bai vere datine si noua o misiune sa avem si noi pusca de aur sau coltul de aur(gen:castiga in fata lui.......)sau(pirde in fatza lui.....)sau o misiune in care trebuie sa duci o scrisoare sau orice obiect la impartitorul de misiuni;)

N-ai vrea să ai setul de aur la nivel 30 ?
 

DeletedUser

Guest
PRO! Are dreptate,unii nu numai ca gresesc misiunile,dar iti trebuie multe pepite pe care unii nu isi permit sa le cumpere.

cine plateste are avantaje, sa nu mai zic ca poti obtine pusca si fara sa bagi pepite (vezi cazul meu de pe lumea 7, am gasit cheia fara premium)
 

DeletedUser10625

Guest
cine plateste are avantaje, sa nu mai zic ca poti obtine pusca si fara sa bagi pepite (vezi cazul meu de pe lumea 7, am gasit cheia fara premium)

Exact despre asta e vorba. Atat doar ca si noi cei care aici :

...........................................................................................................
Raidul (Rapoarte)
Şeriful John Fitzburn : Cu ce te pot ajuta, xxxxxxx?

Indicaţie: Poţi continua misiunea în două moduri. Fie îl înştiinţezi pe John, fie te alături bandiţilor.
...........................................................................................................

am ales gresit (pentru ca unii din noi am facut misiunea asta inainte de a se implementa pusca de aur si inainte de a exista n-spe mii de forumuri pe intelesul tuturor si pentru ca nicaieri nu am fost avertizati ca daca optam pentru varianta serifului vom fi dezavantajati), dorim sa beneficiem de aceleasi avantaje platite. Da, vei spune ca am obtinut xp suplimentar si puncte de indemnare. Dar voi aveti optiunea ca folosind pepite sa cumparati puncte in plus. Noi de ce nu am avea sansa fie de a cumpara cu pepite cheia 2, fie o alta modalitate de a ajunge la pusca de aur sau (varianta care v-ar surade si unora cu setul de aur pe alte lumi de PLICTISEALA daca nu din alt motiv) posibilitatea unei arme de fort cu aura la nivelul pustii de aur.
Trebuie sa recunosti ca ar creste sansele de rejucabilitate ale West-ului.

deci PRO sau CONTRA?
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau, dar Contra. In West-ul adevarat imagineaza-ti ca nu vei putea face asta. Trebuie si putina strategie, nu totul sa face cu bani sau alte lucruri legate de "materialism".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus