Reglementarea atacurilor multiple

SADonix007

Trapper
" Că vouă nu vă convine, nu-i problema noastră. Soluții v-am tot oferit, aveți de unde alege. "

Ai probleme daca pui situatia asa, cine esti tu sa ne oferi noua ceva?

daca nu va convine ceva, nu-i problema noastra. acelasi raspuns.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Nu stiu de ce il mai bagi in seama, stii ca sufera de lipsa de atentie si cand nu il baga nimeni in seama intra in sevraj si face scandal. Zicea ca da delete, n-a rezistat, trimitea clonele la fort si cu contul principal "sters" :njub:

Si ultimul raspuns pe care ti-l voi da pe forum, daca vrei sa vorbim ca doi oameni civilizati, te astept pe joc.
Oare e o coincidență faptul că cei care sunt împotriva reglementărilor atacurilor sunt fix cei care le lansează? Oare e o coincidență faptul că tot ei îți sunt și prieteni, iar de aici refuzul de a lua măsuri care-i afectează în mod direct?
Si just4fun ne era prieten? Ca nici el n-a luat masuri pentru fake-uri. Ne era prieten just, in timp ce tu erai admin de pe adsum si iti lua apararea de fiecare data cand avea o plangere la adresa ta. Si crede-ma, a avut destule. Sunt fake-uri si pe Rhode Island (chiar mai multe decat pe Hawaii) si nici acolo nu se iau masuri. Toti sunt prieteni cu Elmer mai putin tu?
 
Ultima editare:
E adevarat ca uneori am spus ca nu jucam cu AAA si Angels dar faptul ca suntem deschisi la discutii acum provine din dorinta de a avea lupte echilibrate pentru toti si de a nu fi pusi in situatia in care suntem ( de a da fake-uri) dar cum tu stii doar de frica si amenintari , ai impresia ca am devenit deschisi ca ne-ai facut-o tu sau ca s-au intors impotriva noastra .
E prea ușor cu voi, mă jur. Nu sunteți deschiși la nicio discuție ci doar pretindeți să se facă ca voi, în caz contrar bombardați cu fake-uri. Cât timp nu sunteți capabili să ne respectați decizia de a nu juca alături de voi în alianță, deși suntem dispuși să vă primim la fort, cu condiția de a respecta niște reguli de bun simț, discuțiile sunt de prisos. Faptul că recunoști că ați folosit mereu fake-urile drept monedă de șantaj și că mereu alții au făcut compromisuri, pe care la rândul vostru nu sunteți dispuși să le faceți în situația de față, dovedește faptul nu sunteți interesați câtuși de puțin de detensionarea situației.

I-auzi, frică. Eu știam că tu prinzi greu și uiți repede, dar nu mă așteptam să fii chiar așa scurt în bandă: deciziile de a vă da șanse în mod repetat le-au aparținut altora, că de era strict după mine, v-aș fi ignorat total, că știu ce poame sunteți. Oricum la fiecare câteva săptămâni apar noi probleme, nemulțumiri de tot felul din partea voastră, fake-uri etc. Mna, undeva trebuie să vă vărsați frustrările acumulate în real. Știu că la voi nu se poartă discuțiile, că dați oamenii afară când nu vă împărtășesc opiniile, că faceți sondaje imaginare, că inflamați spiritele comentând după clone și că evitați oamenii cu zilele atunci când vă cer explicații, dar mna, asta o fi și motivul pentru care nouă ne merge bine în timp ce voi nu mai știți pe unde să scoateți cămașa. Ceea ce susțineți pe aici nu se prea pupă cu acțiunile voastre din joc. Din ultimele lupte reiese că aveți prezență. Clone sau nu, nici n-are importanță. Deci v-ați bătut joc de oameni, colegi și adversari deopotrivă, invocând un dezechilibru inexistent? V-ați bătut.

Echilibrați-vă hormonal în primul rând, mai ieșiți și voi la aer, descrețiți-vă frunțile și mai ales mințile, nu mai băliți la personajele din Salon. Inițial am vrut să zic de Maria, dar voi păreți mai degrabă genul care trage la Waupee, indianul talpă iute, cum te prinde , cum te .. rupe. Nu demult dădeați fake-uri pretinzând că trebuie să dețineți toate cotețele de pe Hawaii. Voi și Onu ce mai sunteți, el că a cucerit toate forturile de pe Buffalo după ce au migrat toți, voi că vă lăudați cu punctele orașului pe Hawaii după ce ați luat forturile prin fake-uri.
Si ultimul raspuns pe care ti-l voi da pe forum, daca vrei sa vorbim ca doi oameni civilizati, te astept pe joc.
E chiar funny să invoce civilizația un gibon ca tine, un taliban grețos, care jignește la orice pas și care e ignorat de toată lumea. Dar mna, suntem pe forum, iarăși încercați să faceți pe sfinții deși știm toți ce hram purtați. Cât timp continuați cu atitudinea asta de mucoși care au impresia că sunt îndreptățiți să strice distracția tuturor, profitând de hibele din regulament , n-o să se ajungă la un numitor comun. Situația actuală, chiar și cu fake-urile pe post de atu, nu vă permite să negociați de pe o poziție de forță.
Si just4fun ne era prieten? Ca nici el n-a luat masuri pentru fake-uri. Ne era prieten just, in timp ce tu erai admin de pe adsum si iti lua apararea de fiecare data cand avea o plangere la adresa ta. Si crede-ma, a avut destule. Sunt fake-uri si pe Rhode Island (chiar mai multe decat pe Hawaii) si nici acolo nu se iau masuri. Toti sunt prieteni cu Elmer mai putin tu?
Știm Tichetel, că de nu trimiteai măcar 1 tichet/zi își făcea griji pt tine, așa relație strânsă aveați. Și just era la fel ca ăsta, un atârnache căruia nu-i păsa deloc de comunitate ci doar de salariu, motiv pentru care a refuzat adoptarea unui regulament oficial, deși măsuri a mai luat pe alocuri. Dacă tot sunt fake-uri și pe Rhode, pe l1 sau pe alte lumi, adoptarea unui regulament care să le combată e obligatoriu.
Mă rog, nu sunt sigur de ce explic asta artizanilor lor...

Edit: Mulțam pentru atenționare. Într-un final te-ai dovedit și tu util.
 
Ultima editare:

Renegatul

Greenhorn
Nu vreau sa ma bag eu in seama prea mult , pe aici ca sunt multi prosti si fara mine si aici pe forum .Jocul asta a pierdut foarte multi oameni buni , jucatori de baza , care au bagat inclusiv bani grei in acest joc , au pus suflet , din cauza unor tiganii si copilarii a unor copii ( nu neaparat la varsta) . Noi Renegatii suntem ce este adevarat un oras mic in momentul de fata nu prea avem un cuvant de spus dar cand este vb sa fie serios , si acei 10 oameni care vin la fort conteaza, am pierdut multi oameni din cauza batai de joc a hahalelelor care in viata reala sunt niste ratati si aici vor sa isi arate importanta.atat au gasit ei .(ptr unii) , ca acest joc este cea mai mare realizare din viata lor .nici eu inclusiv nu mai intru sa vad aceleasi discutii. Viper -Sad0 fake-uri apucaturile lor sentimentale , bagatori de seama cand este vb de o discutie intre doi oameni si apoi incep cu atacurile la persoana (tipic ratatilor) etc. Lumea Hawaii a demonstrat acum cateva zile unde este problema. Just ar trebui sa se intrebe de ce dracului toti suntem prosti si numai ei destepti.de ce nu se gasesc decat 2-3 oameni care sa faca circul asta de rahat si sunt destepti iar noi ceilalti care ne vedem de treaba suntem prosti.AM INTRAT aici sa lamuresc odata si ptr todeauna problema cu Renegatii. NOI NU AVEM ABSOLUT NIMIC , dar NIMIC cu Mercenarii.imi pare nespus de rau de ei ca sunt bagati in aceasi oala cu Just. Am incercat sa jucam cu Sado pe mai multe lumi.nu se poate si asta trebuie sa le de-a de gandit ca au ramas singuri.nu mai vrea nimeni sa joace cu ei. Sado este ca si domnisoara rasfatata daca nu este pe placul lui nu mai este nici cum.Viper este nevinovat.nu este un om rau dar merge cu valul .Inteleg ca Sado are multe clone si vb de pe ele ... bravo lui ca are timp. Pacat de jucatorii de calitate din Just .Noi Renegatii facem sondaje . NU DECIDE Rene , iar daca Sado este corect isi aduce aminte cum ii trimiteam sondajele si noi nu avem clone dovada ca suntem 15 si aia 4 pe rosu .degeaba trag de oameni sa revina cand vad acelasi lucru zi de zi.oricum a avut el un cont si pe la mine prin oras sigur.sunt acuzat si facut in toate felurile de toti ratatii din lumea reala care stau 24-24 de ore pe jocul asta.Putin imi pasa.asta mai imi trebuie sa bag in seama acesti distrusi care fac atacuri la persoana din spatele unui ecran.Ii respect si ii iubesc.stati dracului in casa si stricati lumea Hawaii sa nu ne impiedicam de voi pe strada sa stricati si realitatea. Respect ptr jucatorii care vor ceva si sunt corecti , inclusiv daca sunt din Just sau de unde sunt. Respect si ptr Viper (momentan) ca a renuntat la prostii si poate este cum spune el : Sa facem jocul asta sa mearga .Lasati dracului probleme de gramatica ca sincer doar un frustrat poate sa stea sa judece un om dupa cum scrie sau daca nu pune semnele de punctuatie. Cat de cretin sa fii sa corectezi un om pe un joc , forum etc ptr asa ceva? nu ai altceva de facut? Asta inseamna sa fi inteligent? sa stai in spatele unui ecran 24 din 24 sa vezi care unde greseste sa il corectezi? Nu prietene , esti un tampit frustrat.astea sunt zilnice, discutile de pe jocul asta.Din acest motiv jocul asta nu merge.E usor sa aruncam vina pe Sado- Aleg - Niro- Viper , Toby etc .Acum toata lumea Hawaii s-a unit mai putin Sado care evident el vrea altceva.Atat timp cat Sado conduce Just , este la mintea cocosului ca Just o sa fie exclus. Motivele lui de a freca lumea asta sunt: dracu stie ce set Gringo , ca nu este in top, ca nu vrea alianta adversa sa ii de-a jucatori.Serios? astea sunt motive? e de vina Aleg , Niro , Toby si altii ca nu mai vrea nimeni sa joace cu Sado? Chiar daca nu conteaza prea mult parerea noastra dar noi sustinem in totalitate buna desfasurare a forturilor si eu personal sustin 100 % ca orasul Just sa fie exclus atat timp cat este condus de Sado cat si dorinta de a se face ceva ptr a se elimina aceste fake-uri.
 
Ultima editare:

SADonix007

Trapper
Pentru tine, Sado Regele!

Te-a pus alegsz sa scrii si tu pe forum? :))



Nu ma intereseaza cine nu joaca cu noi, ma intereseaza doar de ATW.
 

xD3MEnTu

Trapper
Alooo bai suparatilor spune ti ce aveti de zis in 10 randuri MAXIM si nu va mai faceti conturi doar ca sa comentati si sa va sustineti cauza.
Jocul thewest.ro sau forum.the-west.ro nu sunt speciale sa va plangeti ca Hawaii jos Hawaii sus
 

Renegatul

Greenhorn
Aveam pretentii de la tine Criminus , te-am apreciat pentru munca depusa , dar aici o dai de gard rau..nu suntem la gradi sa plangem ca x mi-a spus nu stiu ce . Si ambii stim ca nu te-a jignit sau injurat etc ca sa fie un motiv bun . Iar discutia dintre el si ion ii priveste doar pe ei 2 , e strict treaba lor cum comunica .



Whaat? Are legatura ce am zis eu cu raspunsul tau cam cata legatura am eu cu cricket-ul . Eu ti-am spus ca, pe hawaii, nu a zis nimeni . cu exceptia membriilor AAA si Angels, ca nu vor sa joace cu noi si tu imi spui mie de Nelu , Gelu , Relu sau cum il cheama de pe rhode ? Hai ca ma intereseaza de orasul lui Nelu daca e . Renegatii sa zicem ca nu vor sa joace cu noi ( desi nu am auzit nimic de la vreunul dintre ei) sa zicem ca te cred. .

1. Fals Viper a condus si a dat tactica de multe ori , poate confirma destul de multa lume

2. E adevarat ca uneori am spus ca nu jucam cu AAA si Angels dar faptul ca suntem deschisi la discutii acum provine din dorinta de a avea lupte echilibrate pentru toti si de a nu fi pusi in situatia in care suntem ( de a da fake-uri) dar cum tu stii doar de frica si amenintari , ai impresia ca am devenit deschisi ca ne-ai facut-o tu sau ca s-au intors impotriva noastra .

@Succuboy
Eu personal din postarea ta vad ca orasul JustUs nu este atat de inconstant precum sustineti ( cu 2-3 exceptii )

Pentru tine, Sado Regele!

Te-a pus alegsz sa scrii si tu pe forum? :))



Nu ma intereseaza cine nu joaca cu noi, ma intereseaza doar de ATW.
prostul e tot prost si trebuie sa semnalizeze . da imparate asa este.cum am zis mai sus .... tu traiesti momentul aici pe joc .Bravo Sado bravo. sa nu uiti sa lipesti pe frigider comentariul tau sa te mandresti . sper ca nu ajungi la amenintari cu bataia si eu stiu cu ce jocuri de interlopi incerci sa te etalezi pe joc
 

Succuboy

Trapper
Vreau să scot în evidență următorul factor:
În ciuda tuturor jignirilor și cuvintelor grele aruncate de X sau Y individ de la o tabără la alta, aș avea rugămintea, cel puțin de la administratori, să puneți preț mai ales pe valoarea explicațiilor și ale dovezilor aduse, importanța exprimării și corelarea situațiilor întâmplate.

Toți înțelegem că staff-ul a fost ocupat cu concursurile aniversare și viitoare programe din catalogul INNO, dar problema cu fake-urile persistă de mult prea mult timp, mult prea mulți jucători s-au lăsat de joc din pricina unor oameni care nu vorbesc decat in batjocura, in caterinca si nu le pasa de nimeni altcineva decat de ei (parca era joc de echipe, multiplayer?). Stiu ca Elmer a sustinut ferm faptul ca buna-functionare a jocului trebuie sustinuta in echipa, prin comunicare, si sper ca v-am aratat la majoritatea de aici, prin exprimarile lui Sado, ca nu poti rezolva nimic.

In afara de Beny (si in acelasi timp ii multumesc ca a incercat putin, si prin soapte, sa ramane intr-un mediu neutru, cat a putut), cu greu i-am vazut pe restul sa vina cu afirmatii cel putin semi-fondate, fara conotatii seci. O fraza aruncata in sictir.
Si nu, Sado, nu i-a cerut nimeni lui Renegatul sa scrie pe forum, a fost din propria initiativa fiindca a fost numit in textul lui Beny.

Pentru tine, Sado Regele!
Afirmi ca nu iti pasa, dar ti-ai sters de pe profil 'in pauza' fix de cand a inceput cearta. Atunci lasati-ne sa ne jucam intre noi, oameni care nu au pic de treaba cu voi.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Pana acum vad ca doar va atacati personal in loc sa jucati sau discutati depre joc efectiv si vreti ca noi sa fim arbitri, de cate ori nu va intelegeti voi... Nu ajungeti nicaieri asa, sincer. Jocul are niste mecanici implementate, alea sunt, iar eu nu vad nimic bun in interventii de acest gen, pentru ca nu aduc nimic bun in final, doar partiniri si zeci de modalitati de a le ocoli sau a forta masuri apoape zilnic. De aici si pana la a interveni la raidurile de duel e doar un pas... e practic acelasi lucru, pai ce facem ? Trebuia sa va dam si un bonus de aventurier eventual din tool pana acum pentru ca saracul e vai steaua lui... (mi-as fi dat si eu ca-s aventurier :D)... lucrurile tot in joc se schimba, asa cum se schimba, cand se schimba, mai bine nu mai amintim... dar asta este mersul lucrurilor. Eu nu am sustinut vreodata interventiile fortate in mecanica jocului si nu o sa o fac... alte motive nu sunt :) La propuneri fezabile si critica constructiva suntem mereu deschisi.
 

thean

Trapper
Propun sa fie alesi doi oameni din ambele tabere, care sa NU fie implicati in acest conflict. Ei sa atace forturile ( ar fi o idee si ca fiecare doi sa stea intr-un oras separat ca sa nu fie problema de alianta ) si gradele, in afara de general, sa ramana toate recrut. Cei care sunt cu grupul X vor merge stiind ca Y ii reprezinta, iar ceilalti vor merge in aparare si invers. Asa se va putea si echilibra mai incolo si nu vor exista probleme cu mutarea de orase etc, fiindca daca se observa ca o parte deobicei este in dezavantaj, se va discuta si cativa playeri de comun acord vor merge la partea cealalta.
 

Renegatul

Greenhorn
Alooo bai suparatilor spune ti ce aveti de zis in 10 randuri MAXIM si nu va mai faceti conturi doar ca sa comentati si sa va sustineti cauza.
Jocul thewest.ro sau forum.the-west.ro nu sunt speciale sa va plangeti ca Hawaii jos Hawaii sus

Pana acum vad ca doar va atacati personal in loc sa jucati sau discutati depre joc efectiv si vreti ca noi sa fim arbitri, de cate ori nu va intelegeti voi... Nu ajungeti nicaieri asa, sincer. Jocul are niste mecanici implementate, alea sunt, iar eu nu vad nimic bun in interventii de acest gen, pentru ca nu aduc nimic bun in final, doar partiniri si zeci de modalitati de a le ocoli sau a forta masuri apoape zilnic. De aici si pana la interveni la raidurile de duel e doar un pas... e practic acelasi lucru, pai ce facem ? Trebuia sa va dam si un bonus de aventurier eventual din tool pana acum pentru ca saracul e vai steaua lui... (mi-as fi dat si eu ca-s aventurier :D)... lucrurile tot in joc se schimba, asa cum se schimba, cand se schimba, mai bine nu mai amintim... dar asta este mersul lucrurilor. Eu nu am sustinut vreodata interventiile fortate in mecanica jocului si nu o sa o fac... alte motive nu sunt :) La propuneri fezabile si critica constructiva suntem mereu deschisi.
in concluzie ... 7 forturi pe zi si cate 4 participanti la fiecare :) aceste atacuri la persoana sunt ptr ca se fac tot felul de .... . din pozitia ta de admin ai dreptate ca esti intre ciocan si nicovala .intelegem ... dar cred ca se pot face maxim 2 lupte de fort pe zi si s-ar rezolva POATE problema.aceste atacuri la persoana sunt ptr ca se permit prin asemenea actiuni.serios acum ... pe toate lumile fake-urile sunt problema no .1 la forturi ... este adevarat ca este un regulament dar repet : Cu ce ajuta 7 lupte de fort intr-o zi? nici in event nu ajuta .si cu asta am iesit si de pe forum-ul asta . am intrat doar sa lamuresc problema renegatilor nu sa sustin prostia .Sunt multi care sunt pe post de hartie igienica aici si vad ca asa functioneaza.daca primesc ban ( nu as fi uimit) asta este imi asum.dar cred ca e cazul ca INNO sa vada ca se distruge jocul asta si nu se face nimic. De ce nu se orienteaza nimeni asupra celor care distrug acest joc? daca imi scriu parerea sunt criticat ... dar cei care distrug jocul asta prin anumite actiuni ... aia sunt buni ca baga cate un like si vb frumos cu cine trebuie . De ce doar 2 oameni fac fake-uri? din 100 sau cati dumnezeu suntem ... mda ... eu prost ca imi spun parerea . o zi buna
 
in concluzie ... 7 forturi pe zi si cate 4 participanti la fiecare :) aceste atacuri la persoana sunt ptr ca se fac tot felul de .... . din pozitia ta de admin ai dreptate ca esti intre ciocan si nicovala .intelegem ... dar cred ca se pot face maxim 2 lupte de fort pe zi si s-ar rezolva POATE problema.aceste atacuri la persoana sunt ptr ca se permit prin asemenea actiuni.serios acum ... pe toate lumile fake-urile sunt problema no .1 la forturi ... este adevarat ca este un regulament dar repet : Cu ce ajuta 7 lupte de fort intr-o zi? nici in event nu ajuta .si cu asta am iesit si de pe forum-ul asta . am intrat doar sa lamuresc problema renegatilor nu sa sustin prostia .Sunt multi care sunt pe post de hartie igienica aici si vad ca asa functioneaza.daca primesc ban ( nu as fi uimit) asta este imi asum.dar cred ca e cazul ca INNO sa vada ca se distruge jocul asta si nu se face nimic. De ce nu se orienteaza nimeni asupra celor care distrug acest joc? daca imi scriu parerea sunt criticat ... dar cei care distrug jocul asta prin anumite actiuni ... aia sunt buni ca baga cate un like si vb frumos cu cine trebuie . De ce doar 2 oameni fac fake-uri? din 100 sau cati dumnezeu suntem ... mda ... eu prost ca imi spun parerea . o zi buna
Pe toate lumile problema este caracterul uman, frustrarea și egoismul nu ajută pe nimeni. Nu degeaba apar acele fake-uri, iar ce nu înțeleg este că pe o lume ca hawaii sigur se strâng mai mult de 4 persoane să participe la un fake. Dacă tot exită fake-uri în loc de dramă mai bine v-ați axa pe echipe care să meargă la acele forturi, așa lupte există și fake-urile nu mai par fake-uri. Am văzut cum om cu om nu se suportă, dar cum pot ajuta alți oameni, când problema este la firea omului. A fost o perioadă cu fake-uri pe l1 - lume destul de activă, de ce nu le cereți sfaturi, ca să nu mai existe fake-uri.
Ce se rezolvă cu atâte jigniri, ironie, sarcasm și egoism. CM-ul corupt sau miștocar cum îl credeți unii că este, ar avea cu totul altă atitudine. Eu personal dacă aș vedea că nu am ce discuta cu unele persoane, le-aș ignora. Până la urmă TW-ul nu este numai despre forturi, sunt și alte modalități pentru a te distra, dacă nu vă mai plac forturile, vă mutați pe alt obiectiv. Și nu forturile țin TW-ul, altfel doar L1, Hawaii, Indiana și eventual o lume nouă ar supraviețui, în rest nu ar mai avea playeri on. Eu propun ca rezolvare să lase fiecare parte implicată din orgoliu personal și să existe înțelegere. Dacă unuia ca sadonix sau care mai unt cei acuzați de fake-uri, dacă i s-a făcut o nedreptate sau a fost jignit de echipa adversă, consider că niște scuze ar ajuta.
Dar să ceri scuze îi treabă grea, mai bine ne plângem. Nu am nimic cu nimeni, dar știu că majoritatea de pe TW au 18+ așa că am oarecum pretenții.
Baftă la joc și sper să nu vă supărați pe mine ! dar am oservat că pe majoritatea temelor de pe forum se ajunge la certuri și discuții inutile...
 

xD3MEnTu

Trapper
in concluzie ... 7 forturi pe zi si cate 4 participanti la fiecare :) aceste atacuri la persoana sunt ptr ca se fac tot felul de .... . din pozitia ta de admin ai dreptate ca esti intre ciocan si nicovala .intelegem ... dar cred ca se pot face maxim 2 lupte de fort pe zi si s-ar rezolva POATE problema.aceste atacuri la persoana sunt ptr ca se permit prin asemenea actiuni.serios acum ... pe toate lumile fake-urile sunt problema no .1 la forturi ... este adevarat ca este un regulament dar repet : Cu ce ajuta 7 lupte de fort intr-o zi? nici in event nu ajuta .si cu asta am iesit si de pe forum-ul asta . am intrat doar sa lamuresc problema renegatilor nu sa sustin prostia .Sunt multi care sunt pe post de hartie igienica aici si vad ca asa functioneaza.daca primesc ban ( nu as fi uimit) asta este imi asum.dar cred ca e cazul ca INNO sa vada ca se distruge jocul asta si nu se face nimic. De ce nu se orienteaza nimeni asupra celor care distrug acest joc? daca imi scriu parerea sunt criticat ... dar cei care distrug jocul asta prin anumite actiuni ... aia sunt buni ca baga cate un like si vb frumos cu cine trebuie . De ce doar 2 oameni fac fake-uri? din 100 sau cati dumnezeu suntem ... mda ... eu prost ca imi spun parerea . o zi buna

Ai inceput obtimist si ai terminat pesimist :))))))))))))) waaa ca ma bagi pe mine in postul tau si vrei sa imi dai replica... cumetre te ai aruncat cu capu in fata la ce am zis
 

Renegatul

Greenhorn
Ai inceput obtimist si ai terminat pesimist :))))))))))))) waaa ca ma bagi pe mine in postul tau si vrei sa imi dai replica... cumetre te ai aruncat cu capu in fata la ce am zis
nu inteleg bagarea asta in seama dar na :) nu iti convine prietene nu citesti ... cum am zis mai sus ... atacurile astea la persoana cand nu iti este adresat nimic ... frustrarile celor care se plictisesc .Asa sunteti voi ..cand o persoana isi spune parerea si nu e pe placul vostru cum e prost in fata voastra si incepeti cu ce incerci tu. nu ti-am adresat nici o vb de ce nu ramane asa? Absolut nimic nu este spus la persoana ta decat daca esti si tu ca anumiti disperati din jocul asta.dar tu simti nevoie de a te baga in seama si de a fi inteleptul acestui forum.Ai respectele mele
 

cocollino2004

Greenhorn
Minune azi sunt doar 3 forturi...devine penibila tactica asta de a ataca mai multe forturi la aceeasi ora! Poate asta vreti ca in final sa trecem toti pe construit biserici , dar asta e scopul acestui joc? Eu zic sa lasati mandria personala ca pana una alta se pare ca a-ti uitat ca e doar un joc unde ar trebui sa ne simtim bine, iar atacurile astea de dragul de a ataca fort si a strica jocul pentru toti jucatorii de pe server sunt penibile!
 

xD3MEnTu

Trapper
nu inteleg bagarea asta in seama dar na :) nu iti convine prietene nu citesti ... cum am zis mai sus ... atacurile astea la persoana cand nu iti este adresat nimic ... frustrarile celor care se plictisesc .Asa sunteti voi ..cand o persoana isi spune parerea si nu e pe placul vostru cum e prost in fata voastra si incepeti cu ce incerci tu. nu ti-am adresat nici o vb de ce nu ramane asa? Absolut nimic nu este spus la persoana ta decat daca esti si tu ca anumiti disperati din jocul asta.dar tu simti nevoie de a te baga in seama si de a fi inteleptul acestui forum.Ai respectele mele
M am oprit de citit la autocaracterizarea ta, acum nu mai cred ca ești, știu sigur ca ești.
 

pulbere

Greenhorn
E trista situația prezentă. Cam toți jucătorii care sunt acum in prezent au început de când eram copii, 13-14 ani. Asta a fost acum 10 ani.. Faptul ca suntem toți Adulți și nu reușim sa ieșim la un compromis sa putem juca un fort pe seară, cred ca mai bine adminii ar scoate bătăliile de Fort, și rămânem la biserică, dueluri , aventuri, Xp sau dolari..
 
Sus