Reglementarea atacurilor multiple

SADonix007

Trapper
Nu tin minte sa ma fi iertat pe mine, nimeni :)) Singurul ban il am in 2016 si atat, daca nu-ti convine ceva poti sa contactezi staff-ul prin tichet.
 

Succuboy

Trapper
Fiecare da fake-uri dintr-un motiv, chiar nu este relevant, ideea e ca voi ati zis ca nu dati fake-uri
Cine a spus ca sunt fake-uri? Sa te citez din ce ai spus acum cateva saptamani: Noi le sustinem, nu sunt fake-uri.

Cum sa joace daca ii dati tradator?
Primul fort ati primit grad, Sado iti poate confirma ca a jucat cu Capitan din partea noastra, pana ati deci sa va mutati toate conturile, scuza-ma, jucatorii, pe o parte ca sa destabilizati.
 

Negan

Gold digger
:njub::njub::njub:
Pe langa ideea ca jocul in sine e varza il faceti voi sa fie calumea de tot. Cine sta sa citeasca ultimele 5pagini de topic trage o singura concluzie... oameni maturi, care au cel putin peste 23-25 de ani stau si se cearta ca in curtea scolii pentru nimic.
La modul pe bune, e cearta de fake-uri si toate rahaturile la fort pe aproape toate lumile de la inceputul anului, nu mai obositi? Sau chiar atat de greu ii sa treci peste orgoliu si sa luati o decizie benefica pentru toata lumea...probabil satisfactia de a fii relevant si tinut minte pentru un joc in browser din 2009 si fara un update din 2014 e mai importanta :hmf: O sa va scrie pe piatra funerala ”Jucatorul Gigel Frone, cel mai bun fortist pe locul 69 din jocul The West, lumea Hawaii, ro16”
In fine, imi dau cu pararea doar, inteleg totusi ca este o adevarata confruntare shaolin pentru a echilibra luptele de fort si de a renunta la arogante si certuri.

Am rugamintea sa ramaneti pe subiect daca aveti ceva de transmis. Din nou se lungeste discutia cu lucruri irelevante. Pentru raportari de multicont aveti sistemul de suport, pentru discutii mult prea personale ca cele de mai sus aveti mesagerie privata... uite cat de simplu. Multumesc :)
Felicitari sefu pentru raspunsul citat din cronicile Just4fun, totusi merge sistemul de suport de multi?... o sa ma abtin sa fac anumite speculatii sau hai sa le zicem coincidente de pe Sioux Falls, dupa atatia ani chiar nu-si mai au rostul, cred ca stim fiecare cat de ”corupta” e o parte din echipa de admini si la cate lucruri se inchid ochii ;););):lovetw:
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
@Negan Tocmai voiam sa-ti dau apreciere pentru raspuns si ai plesnit-o in trandafiri la sfarsit... :) Nu e nicio coruptie nicaieri, pur si simplu unii sunt mai buni sau mai norocosi ca altii la fentat reguli ici si colo, iar sistemul are limitarile sale. O alta parte chiar e activa si joaca corect, in timp ce "adversarii" cred ca triseaza si tot asa... e un sistem imens in care va spurcati si raportati unii pe altii asteptand nu stiu ce minuni sau mai stiu eu ce scop aveti pe aici in afara de cel de a va distra... ca faceti toate lucrurile posibile in afara de asta, care e cred cel mai important si ideea jocului in sine... Asta e cred, eu sunt obisnuit din 2008 cu atmosfera de pe aici, dar e pacat, ce sa zic, dar daca asta va face pe multi sa va simtiti bine, cine sunt eu sa judec... Have fun! :)
 

Negan

Gold digger
Tocmai voiam sa-ti dau apreciere pentru raspuns si ai plesnit-o in trandafiri la sfarsit... :) Nu e nicio coruptie nicaieri, pur si simplu unii sunt mai buni sau mai norocosi ca altii la fentat reguli ici si colo, iar sistemul are limitarile sale. :)
Un lucru bun si adevarat pe care l-ai zis,asa ca nu are rost sa mai sustinem ”regulile multiacc” pentru ca oricum sunt limitate si inutile, desi ma indoiesc ca nu se cunosc inca o parte din jucatorii care fac asta, dar cel mai probabil oricum nu le puteti face nimic avand in vedere limitarile sistemului invechite ale jocului in comparatie cu tehnologia existenta pe piata, pe Sioux au fost cel putin 48de ore pana la depistarea ip-ului care a creat 5000 de conturi.
Cand am zis de ”coruptie” m-am referit la cat de suspect este sa vezi 41/49 membri din acelasi oras cu poncho de vara si faptul ca singurul jucator cu poncho up1 a fost banat si dupa cateva ore a disparut item-ul de pe el dar alt player din top a reusit sa ”faca” poncho up1. Din cate stiu si in trecut au fost cazuri cand un admin impartea portrete dupa placere etc :roll:
In fine, astea sunt discutii pentru alt topic, pe mine nu ma afecteaza cu nimic si daca cineva triseaza sau nu, atat timp cat nu mai bag absolut deloc bani in joc, nu joc la clasament de xp, doar pierd 2-3ore/zi pt fort, munci si putina comunicare, dar ma amuza cand se sustin regulile jocului desi toata lumea e constienta ca o mare parte din ele nu se pot aplica din diverse motive.
 
Un lucru bun si adevarat pe care l-ai zis,asa ca nu are rost sa mai sustinem ”regulile multiacc” pentru ca oricum sunt limitate si inutile, desi ma indoiesc ca nu se cunosc inca o parte din jucatorii care fac asta, dar cel mai probabil oricum nu le puteti face nimic avand in vedere limitarile sistemului invechite ale jocului in comparatie cu tehnologia existenta pe piata, pe Sioux au fost cel putin 48de ore pana la depistarea ip-ului care a creat 5000 de conturi.
Cand am zis de ”coruptie” m-am referit la cat de suspect este sa vezi 41/49 membri din acelasi oras cu poncho de vara si faptul ca singurul jucator cu poncho up1 a fost banat si dupa cateva ore a disparut item-ul de pe el dar alt player din top a reusit sa ”faca” poncho up1. Din cate stiu si in trecut au fost cazuri cand un admin impartea portrete dupa placere etc :roll:
In fine, astea sunt discutii pentru alt topic, pe mine nu ma afecteaza cu nimic si daca cineva triseaza sau nu, atat timp cat nu mai bag absolut deloc bani in joc, nu joc la clasament de xp, doar pierd 2-3ore/zi pt fort, munci si putina comunicare, dar ma amuza cand se sustin regulile jocului desi toata lumea e constienta ca o mare parte din ele nu se pot aplica din diverse motive.
Off topic !!! nu zic că nu au fost care au folosit multi-uri pentru a face poncho, dar au fost mulți care au oferit bani pe alte lumi pentru poncho pe lumea nouă. Așa că pentru unii a fost profitabil să facă mai multe conturi doar pentru a face poncho-ul și apoi a-l vinde unei anumite persoane care poate a făcut up sau a ajutat un om de-al lui din oraș. Este bine să vedem situația din mai multe puncte de vedere. Cât despre responsabilul bot-ului, este unu player destul de activ în cadru jocului și care a mai încercat și altfel de atacuri, inclusiv aici pe forum cu diverse postări de tip scam sau mai grave...Dar am citit de la iulian că treaba s-a rezolvat, deci echipa își face treaba, nu cum cred unii că doar au beneficii și atât. Omul de multe ori are tendința de a exagera sau judeca, dar să nu uităm că jucăm acest joc din plăcere, nu că ne facem mari și tari și ne vindem conturile cu 3k euro:njub::njub::njub:.
Poate că unii au un job, o familie, o facultate sau un liceu "în lucru", așa și echipa are o viață personală.
Cu răbdare și înțelegere eu zic că am putea să ne bucurăm mai bine de TW. Spor !:lovetw::mexican::up:
 

SADonix007

Trapper
Wea Wea, eu alegsz doresc un regulament anti-fake....... weaa, sado ma supara si nu ma lasa sa joc, weea!!!!! ajutor, elmer tine cu el.. weeeaa!!! nu se mai poate, weea!! Succu vino sa-mi iei si tu apararea pe forum, weeaaa :(( Nu e posibil asa ceva, weea! Unde-i dreptatea, weea??? Lacrimi si plansete weea :(((, hai sa scriu si pe .net, weeea poate rezolva altii ceva weea! :(((( LACRIMA

Sa se faca dreptate, weea!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

str8wWw

Gold digger
Pai la copilasi degeaba le explici frumos ca nu inteleg, trebuie sa te joci cu aceleasi jucarii !
Spor la aparat forturi !
Naspa cand se joaca cum faceti si voi?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Pai la copilasi degeaba le explici frumos ca nu inteleg, trebuie sa te joci cu aceleasi jucarii !
Esti constient ca dupa ce v-ati smiorcait atat pentru "fake-uri", acum ca dati si voi aratati cat de penibili si ipocriti sunteti, nu?
Naspa cand se joaca cum faceti si voi?
Pe noi nu ne deranjeaza, voiam doar sa evidentiez faptul ca sunteti mincinosi, ipocriti si penibili :)
Asta pentru cei care nu joaca pe Hawaii si si-au facut o parere doar dupa postarile voastre, restul cunosc deja aspectul asta :njub:

Spor la aparat forturi !
Nu ne-am suparat cand am pierdut 20 de forturi medii si mari 100vs30, nu ne suparam nici acum :lol:
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Si voi nu erati penibili cu 4,5,6 atacuri? Hai nu aruncati incoace ca voi ati inceput.
Ciocu mic si spor la forturi!
Vii cu whataboutisme d-astea la mine? :))
Ai ramas fara argumente? De fapt, n-ati avut niciodata. "Nu jucam cu voi, va dam tradator, daca dati fake-uri sunteti bulangii!" Cam asta era motto-ul vostru :))
Acum "Dam fake-uri ca nu stim ce sa mai facem".
Fake-urile sunt acceptabile doar daca le dati voi? :lol:
Toate postarile voastre legate de fake-uri au devenit nule de cand ati inceput sa dati fake-uri, mai ales ca nu mai dadea nimeni fake-uri si aveati liber la forturi ;)
 

str8wWw

Gold digger
Vii cu whataboutisme d-astea la mine? :))
Ai ramas fara argumente? De fapt, n-ati avut niciodata. "Nu jucam cu voi, va dam tradator, daca dati fake-uri sunteti bulangii!" Cam asta era motto-ul vostru :))
Acum "Dam fake-uri ca nu stim ce sa mai facem".
Dar tu cu ce vi la mine? Ce concret? Ma ataci ca fac si eu ceea ce faceati voi?
Noi jucam mici intre noi, voi stati la groapa cu nisip, faceti castele.
Pacat ca nu este ignore si pe forum, macar sa nu va vad deloc.
Salut, pa!
 

SADonix007

Trapper
Wea Wea, eu alegsz doresc un regulament anti-fake....... weaa, sado ma supara si nu ma lasa sa joc, weea!!!!! ajutor, elmer tine cu el.. weeeaa!!! nu se mai poate, weea!! Succu vino sa-mi iei si tu apararea pe forum, weeaaa :(( Nu e posibil asa ceva, weea! Unde-i dreptatea, weea??? Lacrimi si plansete weea :(((, hai sa scriu si pe .net, weeea poate rezolva altii ceva weea! :(((( LACRIMA

Sa se faca dreptate, weea!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
La asta sa-mi dati pin :)) cam despre asta e vorba, ne vedem la forturi xD
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Eu am prezentat concret faptele voastre, dar cand ramai fara argumente incepi sa dai fake-uri si sa jignesti, felicitari, nu esti mai presus de alga :lol:
 
Sus