Regulament forum

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2854

Guest
Deci atunci cand cineva propune ceva cel care ii va zice daca ii place sau nu va zice desigur 3 lucruri,acestea fiind:
-N-ai model de postare
-N-ai poze
-Nu imi place


Astea sunt motive?Ziceti-mi si mie de ce trebuie neaparat acel model de postare ca sa fie o idee?Poze la ce trebuiesc?Zii frate de ce nu iti place!


Propun sa fie luate ca "vanatoare de stelute" si sa fie sanctionate.
 

DeletedUser10054

Guest
Chestia cu n-ai poze și nu-mi place sunt de acord.Dar modelul trebuie.Dacă scoți modelul de postare din idee, ți-as da un PRO pe celelalte două.
Până atunci CONTRA
 

DeletedUser

Guest
N-ai model:). Contra!

3. Sugestia trebuie sa fie formulata cat mai bine pentru a optimiza search-ul si pentru a putea fi inaintata (daca este cazul) la InnoGames. Fiecare propunere trebuie sa respecte modelul de postare, in caz contrar, idea va fi respinsa. Din acest motiv este obligatoriu sa folosti formularul urmator:

NUME SUGESTIE:
DESCRIERE SUGESTIE:
AVANTAJE:
DEZAVANTAJE:
 

DeletedUser2854

Guest
Nume Sugestie:Regula pentru argumente
Descriere Sugestie:Deci atunci cand cineva propune ceva cel care ii va zice daca ii place sau nu va zice desigur 3 lucruri,acestea fiind:
-N-ai model de postare
-N-ai poze
-Nu imi place


Astea sunt motive?Ziceti-mi si mie de ce trebuie neaparat acel model de postare ca sa fie o idee?Poze la ce trebuiesc?Zii frate de ce nu iti place!



Propun sa fie luate ca "vanatoare de stelute" si sa fie sanctionate.

Avantaje:Ar motiva pe cineva intro idee sa o extinda
Dezavantaje:Treaba mai grea pentru admini
 

DeletedUser5250

Guest
N-ai model:). Contra!

3. Sugestia trebuie sa fie formulata cat mai bine pentru a optimiza search-ul si pentru a putea fi inaintata (daca este cazul) la InnoGames. Fiecare propunere trebuie sa respecte modelul de postare, in caz contrar, idea va fi respinsa. Din acest motiv este obligatoriu sa folosti formularul urmator:

NUME SUGESTIE:
DESCRIERE SUGESTIE:
AVANTAJE:
DEZAVANTAJE:

Hai mă , mă lași ? E o porcărie modelul ăsta de postare , cu ce te ajută ? Trebuie să fii redus mintal să nu îți dai seama care e numele sugestiei , care e descrierea și care-s avantajele și dezavantajele .
 

lord ion

West Marshal
Hai mă , mă lași ? E o porcărie modelul ăsta de postare , cu ce te ajută ? Trebuie să fii redus mintal să nu îți dai seama care e numele sugestiei , care e descrierea și care-s avantajele și dezavantajele .

regulamentul este pentru a fi respectat !
nu-ti place, drum bun !
nu te obliga nimeni sa accesezi acest forum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus