Regulament

  • Autor subiect DeletedUser8280
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7994

Guest
Caut si eu regulamentul complet si actualizat al The West. De cand caut numai de acestea dau : http://wiki.the-west.ro/wiki/Legile....83tori_pe_aceea.C8.99i_conexiune_la_internet .
Ma intereseaza in mod special sectiunea completa : Jucători pe aceeași conexiune la internet . Nu stiu daca am voie sa transfer bani / sa vand obiecte la piata celui cu care impart conexiunea.:mad:

2.1 Jucătorii care împart o conexiune la internet nu au voie să provoace la duel acelaşi jucător. Trebuie să treacă o perioadă de timp de cel puţin 24 de ore între cele două dueluri.
2.2 Duelurile intre 2 conturi ce împart aceeaşi conexiune la internet sunt interzise.
+
Nu aveti voie sa va transferati bani.
Nu aveti voie sa va dati iteme.
Aveti voie sa participati la aceias batalie,DAR numai de pe calculatoare diferite.
Trebuie sa jucati individual,nu ai voie sa intrii in contul lui,si sa dai comenzi spre exemplu.
Atentie!Adminii isi dau seama daca ai multi-account sau nu,de exemplu daca intrii pe contul lui sa dai o comanda.
 

DeletedUser8280

Guest
Ok multumesc de lamurire.Sincer sa fiu nu am multi account dar voiam sa stiu regulile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus