revenire clasa de caracter

  • Autor subiect DeletedUser1095
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1095

Guest
buna din nou
revin asupra aceleiasi probleme....tot nu imi pot alege clasa de ceracter!am inteles ca e o problema de joc dar mi s-a spus ca se pot alege clasa indiferent de ea...selectez si apas pe CLASA CARACTER ca si "OK".
insa la mine nici asta nu merge si mai am putin si ajung level 11!
deci...e o problema de timp?astept pana se rezolva sau am o posibilitate de a alege acum?deja sunt la a 10 incercare de a gasi ciocanul serifului :D si .....nimik! m-am blocat, deci as avea mare nevoie de avantajele clasei aventurier!
astept cu nerabdare!
 

DeletedUser1011

Guest
dai sus pe caracter alege la fetele alea multe in dreapta.. de acolo alegi din clase aventurier , soldat , duelant , muncitor. Iti alegi o poza / avatar si dai OK. Si asta e tot.

PS : Mai incearca cu ciocanul dupa ce ai motivatia 100% si baga si o rugaciune inainte... desi mie mia picata fara rugaciune din prima :)
 

DeletedUser

Guest
de ce nu pot alege clasa de caracter?

am nivel 10, dar nu pot alege clasa de caracter. Nu exista butonul acela de alegere + ca scrie cu rosu " Alegerea unei clase de caracter, a unei poze de profil şi a genului nu sunt valabile."
 

DeletedUser

Guest
am nevoie de ceva misiune pt clasa de caracter?

trebuie ceva misiune?
 

DeletedUser

Guest
In acea fereastra exista cateva probleme de traducere dar este functionala!

Selectati respectiva clasa de caracter, Alegeti genul si respectivul caracter din cele 4 dupa care apasati pe butonul
img.php
"


Se va deschide o fereastra mica:

"Alegerea unei clase de caracter, a unei poze de profil şi a genului nu sunt valabile.

Ai ales următoare clasă de caracter: xxxxxxxxxxx"

Confirmati cu OK

ATENTIE, alegerea este ireversibila!


Verificati sa nu aveti vreo setare care sa va blocheze ferestrele pop-up in browser.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus