Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
eu le am pe toate la misiuni secrete si le-am gasit daca vreti sa vb cu mine trimite-mi mesaj privat pe lumea 7 sau aici pe privat <3W;):P

spune si mie misiunea care da aceasta arma

frtitlugg.png
 

DeletedUser

Guest
ei bine in legatura cu ce am scris 1 pagina inainte,nu prea s-a adeverit.si batalia a fost o incercare pe L6 dar se pare ca nu s-a gasit nimic cu aura
 

DeletedUser

Guest
din cate am inteles este si o misiune pe ca sa poti primi buntline-ul lui earph. erau cateva imagini pe beta, dar erau scrise in germana...
 

DeletedUser

Guest
pa bune m-au mintit?! :eek: vai nu-mi vine sa cred...pfff nu ma minteau pe mine am zs ca am vazut nu ca mi-a zs mie cineva personal deci este posibil sa fie si teapa.

Macar poti da numele celui care este? Si, cineva care stie germana daca poate sa traduca... (eu am facut, dar acuma m-am apucat de franceza si am mai uitat... :)... trebuie sa ma apuc din nou... daca nu-i nimeni, o sa incerc eu mai tarziu...)
 

DeletedUser6410

Guest
Am tadus eu alea doua imagini cu google translate :))

prima
misiune secreta (deznodamântul)

Maria,,, informatiile mele au fost incorecte. Filip nu poate fi de încredere. ar trebui sa încercati sa-l opriti înainte de orice probleme mai mult. Daca faci asta pentru mine va va rasplati cu un cadou foarte frumos .. Din acest cadou am una din Marr astfel încât sa fie atent cu tine pentru ca esti singurul care va primi

a doua
misiune secretă (partea 2)
Maria .. : Felicitări! Mă bucur să te avem aici aţi găsit această comandă. Acum, că aveţi la spre a lovi cel puţin 80 competenţe sunt esti gata pentru aceasta misiune secretă .. Du-te la sud de harta acolo şi să respecte Filip .. Că, uneori, o călătorie grea şi gevaarlije pot determina ceea ce mananci, pe drum, facem închideţi-l şi ajunge acolo înainte de ora 00:00 ore sunt marţi seara., Woorzichtig Asiguraţi-vă că vă rugăm să vin şi la timp ..


Obiectiv: Du-te la harta de Sud Vad şi îndeplineşte Filip. El vă va ajuta să Verden. Fi acolo la data de Tuesday 00:00 URR sunt. Filip nu-i place să aştepte .. Filip este identificat printr-un punct alb pe hartă


Obligatoriu:
Puteţi Daze comanda numai pe o ia duminică (completate)
Scopul de îndemânare pentru 80 (cu bonusuri) (Finalizat)



Beloning
2500 dolari
+ Onbekend
+ 6 Vaardigheidspunten
 

DeletedUser

Guest
ce ai vrut sa zici aici?

Obligatoriu:
Puteţi Daze comanda numai pe o ia duminică (completate)
Scopul de îndemânare pentru 80 (cu bonusuri) (Finalizat)


si ce trebuie sa faci sau sa ai,ca sa apara misiunea?
 

DeletedUser

Guest
eu le am pe toate la misiuni secrete si le-am gasit daca vreti sa vb cu mine trimite-mi mesaj privat pe lumea 7 sau aici pe privat <3W;):P

hai ma nu zau?chiar le-ai gasit pe toate un baiat de 12 ani?asa de destept esti?:confused:

PATETIC:Pantera98
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11767

Guest
Revin si eu cu o nedumerire referitoare la belle star deringer...e ora 16 15 acum si de la ora 16 tot incerc sa fac sa imi apara misiunea de la maria dar numai nu apare..am level 45 echipez ziarul echipez item de lux dezechipez arma...am incercat asa am incercat si in alte feluri si nu imi apare misiunea la salon...imi paote spune cineva de ce?sunt foarte nedumerit..cu ce gresesc?multumesc anticipat
 
Sus