Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
nat.png

Poftiti

Pe alte lumi de ce se gasesc asa greu,sau deloc ?! :(
 

DeletedUser

Guest
Adica nu sunt obisnuite.
La acestea trebuie sa vii cu o anumita suma de bani la tine, sa asculti intocmai ordinele si sa fii on.
 

DeletedUser11101

Guest
Nu intelegi ce este o batalie "organizata".
Daca ai mai multi bani la tine (ex 5000^) si va trebui sa fi on si sa asculti de ordine ... sa mergi sa lesini (fara comentari..ca iti pierzi bani) ... bani tai vor contribui la norocul altuia de a gasi aceste arme cu aura...sau arme mai valoroase dar fara aura..
 

DeletedUser

Guest
Nu intelegi ce este o batalie "organizata".
Daca ai mai multi bani la tine (ex 5000^) si va trebui sa fi on si sa asculti de ordine ... sa mergi sa lesini (fara comentari..ca iti pierzi bani) ... bani tai vor contribui la norocul altuia de a gasi aceste arme cu aura...sau arme mai valoroase dar fara aura..

Sa inteleg ca majoritatea celor care participa,trebuie sa aibe bani asupra lor ?

Ca de expemplu,ieri am fost la o batalie si am avut in jur de 1500$,am lesinat si n-am primit nimic. :(
 

DeletedUser10287

Guest
Sa inteleg ca majoritatea celor care participa,trebuie sa aibe bani asupra lor ?

Ca de expemplu,ieri am fost la o batalie si am avut in jur de 1500$,am lesinat si n-am primit nimic. :(

Nu primesti tu ci cel care te-a lesinat :)
 

DeletedUser12535

Guest
Se refera la lupta cu fort. Daca persoana lesinata de tine are 5000$ lichizi .. tu primesti o arma cu aura, desigur la lupta cu fort.
 

DeletedUser

Guest
Se refera la lupta cu fort. Daca persoana lesinata de tine are 5000$ lichizi .. tu primesti o arma cu aura, desigur la lupta cu fort.

da,la asta m-am referit.

Apropo,pe L7,nu stiti vro batalie de asta sau pe alte lumi de la 5 in sus. :D
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea 5 daca nu esti din Meridian ori ARI... nu poti organiza nimic.
 
Sus