Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser8160

Guest

Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

Pumnalul lui Cody
 

DeletedUser10617

Guest
Ati plecat pe aratura eu zic sa va limitati disctutia aici strict la ce ne trebuie noua
 

DeletedUser

Guest
Inventar. Ii lipseste un item.:)

Mihai nu are sticla de whisky de la Lucreaza ca mercenar.

edit: scuze, acum am vazut-o pe ultimul rand, ma uitasem doar la cele consecutive
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Haideti sa va scriu cu alte font-uri ce am spus eu ca poate asa vedeti:


Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).
 

DeletedUser11208

Guest
Haideti sa va scriu cu alte font-uri ce am spus eu ca poate asa vedeti:


Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

Nu vad eu coada impletita.. de la orasul fantoma, dar e posibil sa fiu eu chior
 

lord ion

West Marshal
deja s-a ajuns in derizoriu...
mai bine inchideti topicul...
se apuca astia sa caute, sa compare, pe weststas, numai sa afle secretul...
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Nu va mai agitati bre, le are pe toate. Mai putin Cody si Fernando de la Caransebes, dar s-a spus deja ca e vorba doar de produse si obiectele care se pot lua din orase. Cody se ia la noroc, iar Fernando la quest, deci pica.
 

DeletedUser8160

Guest
Haideti sa va scriu cu alte font-uri ce am spus eu ca poate asa vedeti:


Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

Scrie produsele(elixir,coasa etc.) care se pot gasi la munci nu obiectele
 

DeletedUser

Guest
Oameni buni...voi realizati ce ineptii scrieti?!

Luati toate muncile din joc la rand la rand, gasiti-mi si mie UN SINGUR produs care poate fi obtinut la o munca din joc actualmente implementata si eu sa nu-l am si aratati-mi-l ca-l mananc mama lui de produs!!
Luati toate orasele la rand, toate Croitoarele, Armurierele si Magazinele si aratati-mi si mie UN SINGUR obiect care poate fi cumparat si eu sa nu-l am!!

Ce naiba tot o dati inainte cu Hern. sword si papuci nenorociti de somnoros, asta am spus eu?!
 
Sus