Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Dany daca cumva sa zicem ca faci rost...
Ne ciripesti si noua cate ceva??

Mah deci sa fie clar :)) pe mine nu ma cheama BAC...pana maine avem sanse egale...maine sper sa dau lovitura...daca il gasesc fireste ca va zic si voua ca doar am tras impreuna sa umplem 170 de pag in 2-3 zile=))))))
 

DeletedUser10617

Guest
Raman la ideea cu documentele de la incendiu sau biletul de tren la produs fara arma si intre orele 18:30 - 19 si ceva banii peste 2500$ SPER SA NU MA INSEL
 

DeletedUser

Guest
bai si astia ziceau de noi ca deviem...uitati-va la ultimele 3-4 pagini de la topicul cu belle star de pe .net:))aia au deraiat rau
 

DeletedUser

Guest
bai si astia ziceau de noi ca deviem...uitati-va la ultimele 3-4 pagini de la topicul cu belle star de pe .net)aia au deraiat rau

da:)) .. acum citeam:D .. defapt mai toate topicurile despre belle au cam deraiat:) ..

haideti acum .. daca tot nu suntem multi .. ce ar fi sa rezolvam cazul? .. cautati indiciile punetile cap la cap si ganditi:P ..
 

DeletedUser7008

Guest
Eu nu mai gasesc indiciile acelea pe care le-am primit de la MG
Daca cineva reuseste sa le gaseasca sa le postete aici (pe toate).
 

DeletedUser

Guest
Sa zica adminii macar intre ce ore ! ... sau daca au zis va rog sa ma scuzati ... Dar de cateva ore am gasit si eu topicul ... Si nu prea am timp sa citesc am citit doar primele 40 pagini .. !
 

DeletedUser9380

Guest
Sa zica adminii macar intre ce ore ! ... sau daca au zis va rog sa ma scuzati ... Dar de cateva ore am gasit si eu topicul ... Si nu prea am timp sa citesc am citit doar primele 40 pagini .. !

Pai astea ultimele sunt cele mai importante.Ne-am chinuit degeaba sa umplem 164 pagini in 3 zile?
EDIT:Pardon,165 cu tot cu asta.
 

DeletedUser

Guest
Am şi eu o curiozitate. A găsit/văzut cineva vreodată Revolverul lui Young? Nu cred. Atunci de ce mai apare la armurier printre arme? Ca să nu mai zic de celelalte, care apar la Secret & Rumoured. Chiar nu le văd rostul, din moment ce nu le-a găsit nimeni niciodată. Doar aşa, de fentă...
Corecţie: NU apare la Armurier, ci la ARME.

Ălea doar dragii noştrii admini le pot purta...Sau poate avem noi noroc să găsim vreuna...
 

DeletedUser2948

Guest
Ălea doar dragii noştrii admini le pot purta...Sau poate avem noi noroc să găsim vreuna...

Bine a fost cat ai avut ban. Acum mai vi si tu aici si umpli forumul cu tampenile tale. Imediat o sa intrebi tot felul de aiureli.

Atentie la partile eronate din scrisoare. Sunt puse sa ne induca in eroare.;)
 

DeletedUser

Guest
Bine a fost cat ai avut ban. Acum mai vi si tu aici si umpli forumul cu tampenile tale. Imediat o sa intrebi tot felul de aiureli.

Atentie la partile eronate din scrisoare. Sunt puse sa ne induca in eroare.;)

Eeeh...Nu îmi bat eu capul...Daca tu zici că întreb tâmpenii...Şi chiar dacă?Ce are?Pt ce ii forumu să nu întrebe omu sau ce?

On:Adminii le pot purta pe toate
 

DeletedUser

Guest
raspunsul tau e pe de o parte incorect si pe de o parte ne la locul lui pentru ca ia sarit 166 de pagini.
Armele "stralucitoare" pot fi purtate is chiar gasite de orice jucator. Gasite cu ajutorul celor 3 chei sau pur si simplu daca le gasesti cand esti singurul supravietuitor la o batalie.
 

DeletedUser

Guest
raspunsul tau e pe de o parte incorect si pe de o parte ne la locul lui pentru ca ia sarit 166 de pagini.
Armele "stralucitoare" pot fi purtate is chiar gasite de orice jucator. Gasite cu ajutorul celor 3 chei sau pur si simplu daca le gasesti cand esti singurul supravietuitor la o batalie.


Da ca la munci nu poti sa le gasesti...

Buna dimineata.
 
Sus