Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Dar ce e cu Young's Revolver ??? :))

Mihai , ar merge o ghicitoare <3W<3W<3W
 

DeletedUser6484

Guest
A fost interesanta misiunea asta si banala de usoara numa pana te prinzi de schema :D
 

DeletedUser8160

Guest
Nu degeaba Mihai a fost votat ca cel mai bun admin,multumirile mele pt. indicii ;)
 

DeletedUser

Guest
pai fara cateva indici era cam imposibil de rezolvat...adica ce sanse putea sa aiba un player sa faca acesta combinatie. ca misunea este conditionata de 3 factori pe care nu cred ca i-a realizat cineva pana acuma nici macar in joaca.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc tuturor pt. aprecieri iar eu va consider, in pofida momentelor cand ma stresati cu spam-ul vostru obsesiv si off-topic-ul haotic, una dintre cele mai frumoase si "pestrite" comunitati ever. :)
 

DeletedUser

Guest
Multumesc tuturor pt. aprecieri iar eu va consider, in pofida momentelor cand ma stresati cu spam-ul vostru obsesiv si off-topic-ul haotic, una dintre cele mai frumoase si "pestrite" comunitati ever. :)

Mihai nu l-am gasit eu primu, dar macar s-a gasit:P si din cate vad daca aveam si eu bunavointa sa ma trezesc asa cum planuisem acum o aveam si eu:).
 

DeletedUser

Guest
elmer si spit sunt mari mincinosi deoarece rapoartele lor aveau dmg prea mare ca sa dai atat cu pumnul:Pdoar Mihai nea zis adevarul
 

DeletedUser

Guest
Mihai nu l-am gasit eu primu, dar macar s-a gasit:P si din cate vad daca aveam si eu bunavointa sa ma trezesc asa cum planuisem acum o aveam si eu:).


Stai linistit pwg ca si eu si kod eram foarte aproape nu mai ora am gresit-o
 

DeletedUser

Guest
maaaa...daca tot ati aflat dati-mi si mie un PM pe L1, 2 sau 4 am acelasi nickname...ca turbez...mi-am stors creierii 2 zile :mad::mad:
 
Sus