Ridicare obiecte piata

  • Autor subiect DeletedUser15241
  • Data de început

DeletedUser15241

Guest
Din contra narka200, altii au inteles destul de bine, spre exemplu nicku28 in schimb se pare ca tu nu ai inteles sau nu ai inteles in intregime (nu stiu ce sa spun) ce a explicat si nicku sa nu te plimbi prin orase fara sa faca nimic. (o precizare nicku in al 4-lea oras nu mai ridica obiectele pentru ca il pui sa doarma)
Si narka nu e necesar sa ne tratezi de prosti, prepotenta in raspunsurile tale e in plus iar eu iti formulez o intrebare, cum ar fi jocul daca duelul spre exemplu ar avea un sistem similar? deci tu cand itri la fereastra duel, dai jucator alegi unu care e la 30 minute distanta si apesi pe duel, ei imagineazati ca atunci cand apesi pe duel iti apare textul "nu poti sa te duelezi pentru ca nu te afli unde e jucatorul" si sa trebuiasca sa dai miscare mai intai si o data ajuns sa apesi pe duel, ar fi aiurea nu? si nu ai putea sa faci 4 dueluri la rand, caci daca te deplasezi jucatorul va trece pe la pozitia lor fara sa faca nimic. Eu nu doresc mai multe actiuni intr-una cum spui tu caci nici macar in 2 actiuni nu pot ridica obiectul cum dai tu de inteles (ar fi fost bine sa fi fost asa macar) apasam deplasare pe oras apoi apasam pe ridicare obiect, ieseam din joc si jucatorul ridica obiectul in 2 actiuni dar nici asa nu merge ci e necesar sa intri dupa, cand a ajuns in orasul respectiv deci nu are nici un sens ceea ce spui tu pentru ca nu se transforma 2 actiuni in una. Am zis eu sa se scoata acel buton? Nu, el va ramane si va fi ca pana acum deci nu se elimina posibilitatea ca Inno sa faca bani iar pentru a finaliza nu cred ca au facut textul sa ma incurce pe mine, cred ca nu au proiectat bine acel lucru.
 
Sus